Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Коя е най-добрата за България Turn By Turn навигация?


JOKe

Recommended Posts

TomTom + TomTom car kit - адски съм доволен за сега. Скоро ходих до Рибарица и вместо по царския път реших да го пробвам през Бял извор и другите села. Учудих се на точността и покритието - за миг не се обърка / не показа липса на път - имаше даже и черните в района / не изостана (в което включвам и в последния момент като е невъзможно вече да ти каже да завиеш например).

Igo - така и не можах да се разбера с нея. Упорито ме натиска през някакви безсмислени маршрути винаги, каквито и настройки да цъкна, изостава много на моменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Личната ми класация е

1.iGo

2.Sygic

От Гармин не съм доволен, но става. Навител михаерсва също.(тествал съм ги на HTC Touch HD-то)

За съжаляние, iGo зa iphone е далеч по-зле от версията за Windows Mоbile 6.5...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук се обсъждат навигации за iPhone, макар да не е споменато в заглавието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGO нещо взе да тъпче на едно място. Tom Tom май ми стана фаворит :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен Том Том ми е фаворит, IGO на iPhone4 работи доста по зле от колкото на 3GS, това е причината да предпочета Том Том. Ако скоро не я обновят, може хич да не я качвам в телефона дори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм зарязал iGO. На първо място Navigon, след него TomTom :angry: Днес ще пробвам и новата Аура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-добре се справя Навигона и после Томтом. Като ходя до Румънско Навигона кърти , томтом и айго там се справят наравно долу горе , като им липсват доста POI. За Русе обаче най-добре се справя най-новия айго 1-2-4, но доколкото разбирам това е така защото картата е русенска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, всеки сам трябва да си прецени коя навигация да използва. Един харесва "еди коя си" защото "еди какво си", друг харесва друга поради други причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sapiora е модератор от pocket bulgaria и фен на Route 66 :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там, в еврейския форум, сигурно модовете казват: харесвате това, това и точка! :blink:

Обсъжданията - "not allowed"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има някой в Гърция да сподели коя му е най полезна...незнам аз съм на остров...може би по островите липсват много от "пой" точките.

Не съм пробвал нагоре из Атина как ще са...

Имам инсталирани абсолутно всички нажигации намиращи се тука...

Но пък само да вметна при Гармин няма Пой точка която да я няма на картата...що така ?! Пак е толкова грозен и муден като графика?!?!?

Дори и на добра Нокиа(X6)

Не Тука е мястото, все пак ако може да пмоля някой от по разбиращите да обясни в някоя тема във форума как се качват необходими Пой-точки за по известните и добри ГПС-програми...ако може де ако не...здраве да е :blink:

Теглищ от пой плаза и тн. ....?

Редактирано от dingila
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dingila, ползвал съм всичките в Гърция. Мога да кажа добри отзиви само за ТомТом(стара версия с гръцки карти) и Сиджик Аура. За последната Солун е в 3D и е кеф. От известно време не пътувам натам и не съм тествал по - новият Навигон, т.е. нямам лични наблюдения.

Която и да ползваш - инфо за еднопосочни улици видях само в ТомТом и Навигон, с останалите е манджа с грозде.

За ПОИ-тата мога да ти посоча: poiplaza.com - каквото ти липсва, добавяш си го ръчно от сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Незнам коя е най добрата , но всички са много глупави.

Може ли да му зададеш маршрут за Седемте престола/осеновлаг,елисейна/ и те да те водят през някакви села смотани а не по главният път на Искъркото Дефиле.

Всички до една каквато и настройка да им се зададе пред гората те прекарват.

Направо останах разочарован от iGO, Sygic, RoadMate. Том Том още не съм го пробвал, но съм сигурен че и тя ще ме заведе от там.

Разстоянието е 86 км. по хубави пътища а те всички изчисляват през черни пътища 50 км.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е тъпото в подобна ситуация. Хайде аз знам къде се намира и не ми е проблем, но ако някой за първи път трябва да отиде през подобен път незнам какво може да му се случи в горите тилилейски, където даже и обхват няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Простете за вероятно тъпия и невеж въпрос, но някоя от навигациите засичат ли полицейски радари?

(питам, защото приятел каза, че има някакъв софт, който си е качил на N900 и го е спасявал няколкократно)

А и ако може да ми кажете дали правилно съм се ориентирал към NAVIGON, понеже машинката не е нова, нито бърза - iPod Touch 2G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радарите са предварително заложени в навигациите. Т.е. навигациите не откриват радарите в реално време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поддържа се, но до колко работи ще трябва да каже някой с такова устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Знам, че темата е за навигации за България, но друга нямаше подобна.

Интересува ме коя навигация е най-добра и по-точно кои карти са най-подробни за САЩ?

Иначе за България/Европа ползвам tomtom и navigon.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...