Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безплатна регистрация в iTunes!


Aveliky

Recommended Posts

Факт е, че линка липсваше в ABV.bg и чак след като си препратих писмото собственоръчно в Hotmail се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдиш, че аз и още 1000 човека нямаме регистрация през abv ли? :) Проблема може и да е в тях, но не е масов. Говоря от личен а и не само опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не твърдя това. Все пак регистрацията си е в abv.bg, но това което казвам е, че регистрационния линк се появи чак след препращане(forward) на писмото от Apple от пощата на abv.bg в Hotmail, като преди това няколко пъти натисках resend the mail и резултата беше същия.

Не искам да споря с никой, само споделям факти. Изводите всеки да си ги прави сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема може да е отскоро и аз преди като съм правил регистрации на потребители в abv.bg е нямало проблеми, но миналата седмица опитах да активирам FaceTime на iPod Touch 4Gen с email в abv.bg и линка липсваше, но не се сетих да препратя email-а :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте! Отскоро и аз съм собственик на iphone 4 и първата трудност с,която се сблъсках е,че немога да си направя акаунт в itunes. Правя всичко както е описано в темата, но не ми приема паролата.Пробвах със Български акаунт ,пробвах и със Американски и все нищо.Какво трябва да съдържа тази парола....има ли нещо по специално,което се пише? Със колко символа трябва да е....гледам ,че пише 8 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изчетох темата,но никъде не видях в новият Itunes да няма опция да не вкарваш карта (none).Някой ще ме посъветвали какво да правя?Искам да питам също дали е достатъчно само в Българският магазин да се регистрирам и има ли някаква разлика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам регистрация в американския стор, но от 2 дни зациклих на грешен адрес, преди това нямах проблеми.

screenshot20110512at413.png

Някой получавал ли е подобно съобщение? Опитвам да задам нов адрес със fake ID generator, но нямам успех, пак същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето, на последната страница ;)

П.П.: Предложение към модераторите: Няма ли да е по-добре да се обединят двете теми?

Редактирано от SpLiT
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравей,аз съм нов претежател на Айфон 4.

Следвам всички ваши оказания и благодаря много за положения трудно,но имам един проблем със "Стъпка 26"

Направих си 3 ацц. вече,защото когато отворя мейла от Ейпъл няма никакъв код за заверяване,а доста си блъсках главата с регистрацията.

Ако имаш желание и решение на проблема,моля,помогни!

Благодаря предварително :):mellow: :mellow: :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Наскоро един така чакаше бая време за имейл, казах му, че в абв е все едно да чакаш от умрял писмо. Пробва с Gmail и стана веднага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мейла се получава, но линка в него не е видим. Той пича писа преди повече от месец и от тогава ни вест, ни кост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажете как, да си направя регистрация в Китайския iTunes ? В генератора няма Китай .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на сайта на някоя фирма, която има представителство в Китай. -> Contact Us и имаш Китайски адрес :smile:

Ето ти пример с една известна "Китайска" фирма: Siemens ;)

  • Contact Us
  • 7, Wangjing Zhonghuan Nanlu, Chaoyang District Beijing 100102
  • Tel : +86-10-64768888
  • Fax : +86-10-64764901
  • Mail : contact.slc@siemens.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Мога ли да попитам, малко новобрански, и мисля че "не мога", но пак да питам. Мога ли да си регистрирам карта в настояща регистрация, която е направена "без карта" Или трябва да си направя нова регистрация, вече с картата която искам, но пак с фиктивен адрес в Америка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова не си давате адресите, не мога да разбера?!?

Ти си нинЖа, ок, а ако знаеш аз к'ва параноя съм пък съм се регнал със истинските....

Споко брато!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Америка .... някак си ... "не обичат" нашите карти. Преди да ти потвърдят карта издадена в България, дори Виза, Маестро и пр.всепризнати картоиздатели "нещо" ги затруднява, притеснява....

С наша карта си се регистрирай в нашия стор и нямаш грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да смениш стора на Бг и да регистрираш Бг. карта. Точно това правих на един приятел. Аз си карам още на USA с гифт кард.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото сега имам две регистрации. И колкото и да ми е странно на мен си ползвам и двете. Естествено и двете са регистрирани без карти. Едната е в Американския стор, другата в БГ стор. Мога ли да добавя БГ карта в регистрацията ми в БГ стор-а ?

П.П. Мисля, че от тук нататък ще се справя ... започнах да я вкарвам да видя ще стане ли мойта раб'та :)

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

здравейте :rolleyes: наскоро си взех айпад ама немога да сегистрирам в iTunes на пощата ми пристига съобщението в което тряя да има линк с които да потвурда регистрацията си ама тоя линк го няма ... какво да правя ;xxx :male19:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...