Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Push Notifications - Какво се случва?


roland

Recommended Posts

Здравейте, както сигурно сте разбрали - Пуш нотификацийте не работят на 2G и до колкото знам на 3Г Айфони, които са Ънлокнати и Джейлбрейкнати. Може ли все пак, някой да ми поясни какво се случва - аз объркал ли съм или какво. Пробвах с IM+ 3.1 и не ми работи нотификейшъна. Може ли някой да каже синтизирани какво се случва.

Съжалявам, ако темата не е за този раздел но мисля, че така ще привлече внимание, а й може да е новина за някой. :Wink:

Благодаря ви :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да поддъжаме актуален списък на програми поддържащи push notifications.

Beejive IM

AP News

Tap Tap Revenge

StarDefence

IM+

AIM

:exclaim: пуш работи за момента само на фабрично отключени и легално активирани телефони

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Слагате си оригиналния сим, с който е закупен заключения 3G.

2 Restore и Jailbreak с redsn0w .

3. Settings -> General -> Network, и забранявате 3G

4. Включвате го към iTunes и чакате да излезе съобщение “Waiting for activation.” Давате му "dissmiss" и отваряте cydia.

5. Слагате Ultrasn0w от repo666.ultrasn0w.com,инсталирате го и след това изключвате телефона.

6. Слагате си вашия сим и включвате телефона. Ще получите съобщение “iPhone has been activated”.

Би следвало да имате обхват, както и да ви работи Push нотификацията.

П.С. Не съм го пробвал, защото не разполагам със заключен 3G. За 2G засега няма лек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я разкажи. С кое приложение я пробва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я разкажи. С кое приложение я пробва?

Cleд инстaлирaнeтo нa IM+ with Push,в Settings-> ce пoяви "Notifications"(On-Off) (Turn on Notifications to enable Sounds,Alerts and Home Screen Badges for Applications)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Но реално изпробва ли я?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я разкажи. С кое приложение я пробва?

Cleд инстaлирaнeтo нa IM+ with Push,в Settings-> ce пoяви "Notifications"(On-Off) (Turn on Notifications to enable Sounds,Alerts and Home Screen Badges for Applications)

Интересна логика имаш :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ammcfc при условие че тела е купен преди 10 месеца с карта на AT&T(Iphone 3g) и най вероятно вече е деактивирана, има ли смисъл да го правя това упражнение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намира този бутон при мен няма такова нещо за нотификация.

Бутона се появява под carrier в сетингс след като исталираш програма която има такава възможност. Виж по горе кои са те :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с отключен iPhone 3G имам качена StarDefance но не ми се появява нищо под carrier в сетингс :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E на мен Мейл-а ми работи... като ми пристигне мейлче пилка и го изкарва като ново имейлче на 2G-то !!! Или се бъркам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами Gmail дали ще предложат скоро Push? Като търся в Гугъл по темата все виждам стари неща от преди година, където хора питали за това. Аз ползвам Gmail на свой домейн и тегля пощата чрез IMAP на 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Terko: възможно е да пуснат, защото от извесно време има Exchange sync на контактите и календарите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано, Гугъл обикновено пускат тези неща преди другите, които искат пари за тях, както стана с POP3 и IMAP, пък сега се бавят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано, Гугъл обикновено пускат тези неща преди другите, които искат пари за тях, както стана с POP3 и IMAP, пък сега се бавят.

Или може би ще има първо на Андроид пуш за gmail и след порядъчно дълъг и изнервящ период и за iPhone ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

както вече отбелязах имам карта на АТ§Т , пробах с нея по описания ammcfc начин , но без резултат ако някой друг е пробвал нека каже, може проблема да е в мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

днеска пробвах същата процедура(тази на ammcfc), само че от друго ПС , и вече имам push :smile: !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се появи информация, че DevTeam (кой друг) имат решение за проблема с push notifications при заключените 3G телефони.

http://stealthbravo.com/post/726

засега процедурата изисква да се изпълнят няколко стъпки, като първо се изтегля този архив http://bit.ly/FxBtZ и после се следват инструкциите от readme.txt файла.

Но предполагам, че скоро ще бъде пуснат и доста по лесен начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Слагате си оригиналния сим, с който е закупен заключения 3G.

2 Restore и Jailbreak с redsn0w .

3. Settings -> General -> Network, и забранявате 3G

4. Включвате го към iTunes и чакате да излезе съобщение “Waiting for activation.” Давате му "dissmiss" и отваряте cydia.

5. Слагате Ultrasn0w от repo666.ultrasn0w.com,инсталирате го и след това изключвате телефона.

6. Слагате си вашия сим и включвате телефона. Ще получите съобщение “iPhone has been activated”.

Би следвало да имате обхват, както и да ви работи Push нотификацията.

П.С. Не съм го пробвал, защото не разполагам със заключен 3G. За 2G засега няма лек.

Аз съм със заключен 3G и пробвах начина описан отгоре. Всичко работи както трябва. За сега съм сложил само skype и като си пратя нещо от друг skype ме известява на IM+. На Statusсъм дал отметка на On iPhone with IM+ , но когато си звъня не ме известява( изключил съм гласовата поща , защото съобщението не може да го възпроизведе). Според мен работи , ако бъркам поправете ме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...