Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Push Notifications - Какво се случва?


roland

Recommended Posts

Нужен ли беше цитат на целия чаршаф?

Става и така ок.

При мен 3GS ФЗ IOS 5.01 бейзбенд 6,15 след инсталирането на САМ и описаното горе сега всичко работи. Благодаря

Редактирано от marinelo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

здравейте, дали има варинт всички нотификации и глезотии да се спират автоматично за през ноща да речем за пестене на батерия (говорим за джейлнат 4 с 5.0.1 и евентуално 4 s)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кое му е автоматичното на това - и освен това обажданията отиват само по водопровода :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За автоматично, в Cydia мисля, че имаше туик, който се настройваше на определени часове да ти активира/деактивира разни неща по телефона, включително и Airplane Mode. За съжаление не се сещам името. Сещам се за нещо от сорта на iSleepWell, но този туик май имаше малко по-различна идея. Що се отнася до обажданията, така е, но модула за мобилната мрежа е едно от нещата, което най-много хаби батерията на телефона така или иначе, поради тази причина ако искаш истинска икономия, това ти е решението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш обаждания, а не нотификации - що не си спреш нета за през нощта? Напиши 3G в сидиа(не помня точното име) и виж - някой от пакетите за автоматично спиране/пускане на интернета се казваше така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За автоматично спиране и пускане на неща аз ползвам iScheduler - в репото на HYI е кракнато. Приложението е много функционално и много полезно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Знаете ли дали има начин да имам пуш без да активирам Айфона/4/ си с карта на оператора към който е заключен??Ползвам го с ГЕВИ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, знаеме. Ти що не поразрови из ръководствата, за да знаеш и ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Пробвах да оправя пуша със SAM, и нещо се прецакаха нещата. Не иска да се активира в Itunes.От нещата които изчетох си мисля че е от това че не аутодетектва оператора към който е заключен. Давам му ръчно оператора към който уж е заключен, според един от многото сайтове в които пробвах IMEI проверка,но...уви. Възможно ли е вече не помня кой беше сайта да ми е дал грешна информация и сега да съм се попрецакал? Много ще се радвам ако някой от по запознатите колеги тук ми помогне.

Редактирано от friscobg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не си прецакал. Повтаряш процедурата отново и отново, до успех. Къса нерви и невинаги минава от раз, но не се отчайвай. Пиши като успееш, да ти светна още едно улеснение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) О да! Прав се оказа отново колега. Успях да активирам с тунчо. Проблема наистина се оказа в това че автоматично не прихваща към кой оператор е айфона, и се почна едно налучкване(след като според един сайт за ИМЕИ чек е бил заключен към Т-мобайл Германия) Не ми било Германския Т-мобайл а най ми било Австрийския портокал. Активира си се като момченце, и сега пуша баца та се къца.(така си ме кефи още повече айфона-край вече съм в сектата). Само че си мисля че е редно да се пусне една отделна тема ли и аз незнам какво, за хората с подобен проблем(при проблем с пуша при джейл). Че бая четене и обръщане на сайтове падна. А ако наистина си решил да ме светнеш за някое улеснение-стреляй.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми...тая тема не е ли точно затова? :smile: Сега си улесни живота по следния начин:

Вариант едно - ползваш backup activation в SAM и си го пращаш на мейла.

Вариант две - отваряш редсноу/екстрас/бекъп и посочваш къде да ти копира зип-натата Lockdown папка. След време ако ресторнеш, още преди джейл пускаш редсноу и отмяташ restore activation, като посочиш въпросната папка.

П.П. Не цитирай последен пост, счита се за спам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, четох коментарите, но все още имам въпроси. Телефона е iPhone 3G с 4.2.1 джейлнат и хактивиран (ultrasn0w&redsn0w). Push doctor мисля, че вече не работи, а за САМ е нужна оригинална сим карта. Мога ли да си върна известията без оригинална сим карта, защото ако някой ми пише в скайп или вайбър не излиза нищо. Появяват се чак, когато съм в самите приложения. По възможност без да се прави рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не си разбрал: За САМ НЕ ТИ Е НУЖНА оригинална карта. Иначе, какъв би бил смисълът на САМ? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, имам проблем с Notifications на Iphone 4s. Проблема се състои в това, че всичко е пуснато на самото приложение ( Messenger ) и ми излизат когато е заключен, но след 10-15 секунди автоматично се изчиства екрана, а на падащото поле отгоре и на самата икона на приложението не излиза абсолютно нищо. Същото се среща и при Instagram, но там се появява само в падащото поле - Notifications известие. Пак казвам всички полета на приложенията са отбелязани в настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пускаш тема след тема! Използвай първо търсачката и ако не намериш решение, тогава прави нова.

Мнението ти е за тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...