Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Push Notifications - Какво се случва?


roland

Recommended Posts

Здрасти, отиваш на http://www.pushfix.info/purchase купуваш си един сертификат за твоя IMEI на телефона за 6 долара след това инсталираш puhfix 2.0 от cydia и си в джаза.

с 3гс съм фърм 3.1 фз някакъв начин за подкарване на пуша ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубав съвет...да беше погледнал датите на постовете?!

Оправи си профила на кирилица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Ето какво открих:

1) Инсталирате си приложение което поддържа Push Notifications

2) Теглите -> http://bit.ly/rXjsH

3) Влизате в телефона си в /private/var/Keychains

4) Качвате двата файла от архива (inject и nimble) в нея директория.

5) Задайте 0755 права на файловете inject и nimble.

6) Копирайте файла keychain-2.db на компютъра си го изтрийте от телефона.

7) Изтеглете -> http://bit.ly/14cfZD

8) Качете файловете от архива в същата директория на телефона си (/private/var/Keychains)

push-cert.bin
push-key.bin
youtube-cert.bin
youtube-key.bin

9) Отворете MobileTerminal и напишете следните команди, като след всяка натискате Return


su
alpine
cd /private/var/Keychains
./inject

10) Деинсталирайте приложението поддържащо Push Notification, което иснталирайте от т.1

11) Рестартирайте телефона.

12) Инсталирайте отново приложението поддържащо Push Notification.

Линковете са невалидни. Бих искал да опитам този метод, тъй като не мога да получа сертификат с Push Doctor :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти трябват сертификати само за гпс и ютюб(тези, липсващите са за същото) - инсталирай youtube fix N1, от същия сорс. Ако ти трябват и за Mail.app - опитвай търпеливо с доктора, все някога ще има налични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера е имало, но са свършили. Следя блога http://www.cmdshft.ipwn.me/blog/ .Трябват ми най-вече за Mail.app

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаш...мейлът се "кърпи" само с пуш доктор-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, не ми излизат notifications от facebook...iphone4, фирм:4.3.5. Пробвах да го рестартирам, изтрих приложението и го качих на ново .. нищо! push notifications са ми позволени, а на други програми си работи нормално .. някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението стои ли ти в бекграунд,защото при мен само така ми изкарва известията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фейсбук-а работи крайно зле. Получавам със закъснение, не получавам въобще или най-лошото: понякога ги получава, но ги показва, чак когато вляза в приложението, а ако вляза от компютър са отчетени, като видяни.

Днес си свалих Facebook messenger с надеждата да си получавам съобщенията поне навреме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем, след инсталация на push doctor не ми работи instalous 4 , пробвах с преинсталиране на instalous-a имаше ефект, но за 1 ден след което итново където и за влизам ми пише API Error ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си апсинк от оригиналния сорс и няма апи ерор. Почти съм готов да се обзаложа, че си ги сложил от синфул, да?

П.П. За доктора, както и за инсталъс, си има теми - що тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте , имам проблем с PUSH-a ! Преди няколко дни направих ъпдейт с къстъм и хактивация до 5.0.1. Ползвам също така и GEVEY. Но днес забелязах, че PUSH-a не работи, дори и когато са в Бекграунд приложенията. Пуша си е на ON, но... Телефона e Iphone4. Някой може ли да каже как мога да премахна проблема... ? Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, чете ли в темата, преди да пишеш? Не, нали...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох , Alxx ! Но това което прочетох , беше за старите версии, а не за ios5 ! Погледнах пуш доктора, но видях, че е за ios3 и ios4. А както четох в друга тема, за моемнта да избяхгваме да слагаме от сидиа неща,..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш ipusher от аппстора за да провериш дали наистина не ти работят. След това слагаш SAM и активираш с него като преди това деактивираш . После ще ти тръгнат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за отговора TUISTERa !! сега ще пробвам !

ПП Оправи се ! Само SAM-a трябва да се инсталира от репо-то на repo.bingner.com !

Редактирано от valentinov_plamen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Значи и аз имам подобен проблем....пуш-а не ми работи на Мейл-а, нито Фейсбуук-а пуш-ва....активиран е със САМ телефонът...Всичко уж е ОК....Мейл-ът и другите приложения имат пуш САМО в ако са в бекграунд...иначе ако не са включени пуша го нема никакъв...Някакви идеи? А също така и преинсталирах приложенията след активацията със САМ...същата работа...Моля за малко помощ!

П.П. IPusher ми забива на Please wait.........

Редактирано от ggeorgieev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Sam - More Info на ActivationState дава ли ти WildcardActivated?

Отиваш в Sam - Utilities, първо Backup, после деактивате. След това отдолу ще ти излезе Revert to Stock. И него го избираш. След това респринг и закачаш за Айтунес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...и за да сработи пуша коректно - ползваш нета от картата, а не wi-fi! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не пали и не пали...пише си WildCardActivated....Ама пуШ-а го нема....Също така в Аутюнс като го закача пише първо IPhone....и после почва да синхронизира....без да пише Iphone is Activated или нещо от сорта...правя го със СИМ картата вътре, включен е Нет-а, после след активацията дърпам IPusher и пак същата работа...забива на Please wait и до там...Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не даваш точно такива "съвети"?! Именно хАктивирането прееб@в@ пуш сървиса.

Към колегата от предния пост: НЕ хАктивиран кастъм и си потърси оригинална карта за активация. Иначе си осъден на мъки със САМ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му се случи след САМ да не му работят Пуш нотификациите....намерих решението...малко е дразнещо, понеже е свързано с няколко рестарта на телефона но все пак работи:

1.Активирате си телефона със САМ както е описано в съответната тема във форума.

2.

Влизате в

Settings

»

SAM

»

Utilities

» от там първо

Backup Activation

и веднага след това

Restore Activationе.

3.Рестартирате телефона.

4.Синхронизирате с Айтунс и след това инсталирате IPusher от AppStore.

5.Пак рестартирате телефона.

6.Пак синхронизирате с Айтунс.

7.Влизате в Ipusher и Test Push Notifications. Излиза ви съобщение, че работят и си цъкате с пръсти след това.

Дано съм помогнал на някой пострадал като мен.

:smile:

Редактирано от ggeorgieev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ggeorgieev

Благодаря ти за обяснението от 1 час се мъча да го оправя. Имаш една бира от мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам че "яко откривате топлата вода" напоследък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...