Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic за 4.x


Гост

Recommended Posts

Да спазя традицията от първия път , и от мен 10€. И да си жив и здрав и все така да ни радваш с благини. Благодаря за труда , който полагаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич

Поредното голямо Благодаря ,за труда,желанието и волята .

Пробвай да пробиеш през МТел ,те сега предстои да го пуснат официално и ще е от голям "+"

Със сигурност имат добра комуникация с "Apple" след като го пускат офицално.Пък и правят интересни инициативи наскоро даже имаше конкурс за програми писани за "Android" и то с добри награди ако не се лъжа .., следващия ,защо да не е за "IPhone" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скромно но редовно. Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам ще има ли опция за смяна на логото на оператора както при iPhonetic 3xx

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gift1.png

Скромно но от сърце !!!

С благодарностти за големия труд:-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мен една петичка :)Въпреки че няма да го ползвам, понеже съм с 4.1

Confirmation number: 8NV59929NW151372Y

Donation amount: €5.00 EUR

Total: €5.00 EUR

Purpose: iPhonetic

Contributor: HeaDShoT HeaDShoT

Редактирано от headshott
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам ще има ли опция за смяна на логото на оператора както при iPhonetic 3xx

Неоле, когато го презентираме, ще има пълно инфо с екстрите. Ти ако искаш да участваш в темата можеш да дариш, както направихме всички които сме писали до тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sent to:

Vladimir Savov

Email:

vladimir.savov@gmail.com

--------------------------------------------------------------------------------

Amount sent:

-€15.00 EUR

Fee amount:

€0.00 EUR

Net amount:

-€15.00 EUR (equals -30.13 BGN)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях в новините, че се разработва вече версия 4.2.1

Последните 3 дни не съм стигал до иПада и мака да ги синхринизирам та още си е на версия 3.2.2

Та питането е, понеже видях, че правят версия 4.2.1 заради бъгове с WiFi то и предполагам ще кача него направо.... та предполагам ще трябва време да се напасне към новата версия? Питам зашото ползвам активно БГ клавиатура фонетична и колко би трябвало да изчакам за работеща версия за 4.2.1 B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фонетичната клавиатура, както и БДС, вече си ги има официално във firmware-а от Apple. iPhonetic добавя българско меню, променя начина по който изглеждат номерата и лентата с буквите при контактите и в iPod. Поне засега ;)

Вече всичко е направено да отговаря на 4.2.1 GM, така че като го пуснат само трябва да направя последни проверки и ще бъде достъпно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Donation To Vladimir Savov

Vladimir Savov

vladimir.savov@gmail.com

Total Amount:

-€5.00 EUR

И от мен за труда който си положил!

Евала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала Влади !!!!

Details Donation To VladimirSavov 5XW736563S597993R €25.00 EUR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С мн поздрави и почитание и от мен!

Donation Details

Confirmation number: 7B163705CK135054B

Donation amount: €5.00 EUR

Total: €5.00 EUR

Purpose: iPhonetic

Recipient information

Donations coordinator: Vladimir Savov

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За дарилите пакета вече е достъпен. Функциите на пакета са следните:

  • българско меню
  • форматиране на телефонните номера
  • лента за търсене в контактите на кирилица или смесено
  • лента за търсене в iPod на кирилица или смесено
  • смяна на системния шрифт с DejaVu

Ето и малко снимки (за които благодаря на Grievous):

post-4-008487800 1290643651_thumb.png post-4-037958200 1290643653_thumb.png post-4-019407700 1290643655_thumb.png post-4-009438900 1290643657_thumb.png post-4-096461200 1290643658_thumb.png

За всички останали потребители пакета ще е достъпен след 10 дена считано от днес - 25.11.2010 :)

П.С. Искам да благодаря и на uncivilized за невероятното ново лого - страшен си :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че пак ни зарадва. Сега е наш ред. Всички, които са дарили за проекта или които дарят, ще ги направя V.I.P.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен Влади .

Confirmation number:0V91220947238923M

Donation amount:€10.00 EUR

Purpose:iPhonetic

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Donation Details

Confirmation number:pixel.gif9SE573973A7949307Donation amount:pixel.gif€5.00 EURTotal:pixel.gif€5.00 EURPurpose:pixel.gifiPhoneticContributor:pixel.gifHristo Rachkov

Recipient information

Donations coordinator:pixel.gifVladimir Savov

Благодарност и от мен Влади!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Donation Details

Confirmation number: 8HD715036B837674S

Donation amount: €10.00 EUR

Total: €10.00 EUR

Purpose: iPhonetic

Contributor: Nikolay Kunev

Мерси много и от мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С огромно уважение и от мен.Donation Details

Confirmation number: 35J95034SA208160N

Donation amount: €10.00 EUR

Total: €10.00 EUR

Purpose: iPhonetic

Contributor: Emil Panayotov

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два дена по-рано от обещаното, iPhonetic вече е достъпен за всички потребители.

За да го инсталирате, трябва да имате устройство с версия на firmware-а 4.2.1, което да е jailbreak-нато и да има инсталирана Cydia. Добавете като репо този адрес - http://bgiphone.com/cydia/ . След като зареди, отидете в Changes и инсталирайте iPhonetic. Ще видите че има два пакета - единия е за iPhone/iPod (казва се iPhonetic 4.2.1), а другия е за iPad (iPhonetic for iPad 4.2.1).След инсталацията, трябва да рестартирате устройството си. Това е.

Българското меню се включва от Settings > General > International > Language. Другите опции може да променяте от Settings > iPhonetic. Не забравяйте да натиснете ПРИЛОЖИ (APPLY) след като изберете опциите, които желаете. За смяната на шрифта трябва да рестартирате и устройството след запазване на настройките.Ако смените лентата с буквите на Контакти или iPod, трябва да смените езика след това, за да може устройството да преподреди контактите (примерно искате английско меню и сте с него, след промените изберете българско, Done, изберете английско и Done отново).

След като знаете как да го инсталирате, е ред да обясня и някои други неща.

Очевидно, след като БДС и фонетичната клавиатури са добавени стандартно в софтуера на устройствата ни, iPhonetic няма нужда да ги добавя. Това доведе до тотален отлив на интерес към проекта. Което пък от своя страна почна все по-малко да оправдава времето което прекарвам, за да направя всяка една версия (за справка направата на iPhonetic за 4.2.1 отне около 180 човекочаса, без да се смята подготовката, която бях направил преди това за 4.0). Поради тази причина, версия на българското меню за 5.х и нагоре няма да има. С годините времето става все по-ценно и малко, за да отива за нещо, към което почти никой не проявява интерес и почти на никой не е нужно. Също така и всичките писма до Apple и Steve Jobs си останаха без отговор. Дано поне се замислят да добавят българско меню след толкова писма.

Също така едно обръщение към всички сервизчета, магазинчета и гаражчета, предлагащи услугата "инсталиране на бълг. меню на iPhone/iPod/iPad". С много малко изключения, откакто има iPhonetic, вие вземате от 20 до 80 че и повече лева от хора, незапознати с материята, да им сложите българско меню без дори да сте подкрепили проекта и неговото развитие, от което вие изкарвате пари. Най-вероятно смятате, че нямам право да го казвам, защото вие "не продавате продукта, а вземате пари срещу инсталирането му, тоест пари за труд, който вие полагате". Донякъде с това съм съгласен, т.е. ако вземате 20 лева е разумно обяснение. Но да вземате на хората по 50-80 лева и пак да твърдите това за работа, която изисква 10 натискания върху екрана и един рестарт, е малко нахално. Та специално за хора като вас, най-отдолу в Settings > iPhonetic съм сложил надпис с приканване, ако някой е заплатил за iPhonetic да ми пише на мейла. Аз после ще публикувам тук оплакванията. Желая ви успешен бизнес.

П.П: Ако има дарили, които след като прочетат това, си искат парите обратно, да ми пишат на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!

С 3гс съм, ФО, 4.2.1, сложих си айфонетик 4.2, и понеже контактите ми са на кирилица, избрах от настройките лентата в контактите да е на кирилица.

Избрах и менюто на телефона да е на български.

Но като вляза в контактите и искам да избера някоя буква за бърз достъп до имената започващи с нея, лентата с буквите само премигва и не ме прехвърля на желаната буква, а в началото на азбуката...

Някаква идея аз ли бъркам, или ....?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, прочети пак втория абзац, в поста над твоя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...