Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone в кола


madn3sss

Recommended Posts

Има ли някакъв начин да пусна музиката от телефона през говорителите на колата,при положение,че нямам AUX порт.Пробвал съм с FM трансмитери,но качеството е крайно незадоволително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с FM трансмитер,но на Philips който е специално за iPhone и струваше някъде около 65 евро.Качеството на звука е много добро!Аз съм музикант и съм доста притенциозен за sound.Преди да си взема този си бях купил един уж немски за 30 лв ,но звука беше ужасен.Philips-a си го взех от Румъния от мазин на Apple.Предполагам че и ту някуде ще се намери.Поздрави!

П.П. Все пак ако има чалъм да го пуснеш директно в касетофона на колата е най добре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ме съмнява да се намери в БГ нещо такова :) Ще го потърся някъде онлайн :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има блутут приемник в уредбата на колата, вече може да се свърже телефона с него. Ако Iphone е с 3.0. Даже и трансфер на контактите ми направи. Плейва си и музиката от телефона.

Откога го чаках това ако знаете.... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако касетофона пуска касетки мисля ,че това би трябвало да свърши работа http://www.ilounge.com/index.php/review ... e-adapter1

Не съм го пробвал,просто видях в едно клипче в YouTube , че го ползват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с касетите също съм го пробвал.Проблема е че касетофона постоянно я върти и самата касета много шуми.Качеството на звука не е лошо ама тоя шум аз лично не можах да го изтърпя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такова :

itrip.jpg

от ebay за ~40 лв. В digitalen.org е 60 лв: http://digitalen.org/item1683

и го слушам на такова:

pioneer-ts-w257d2-bx10.jpg

и звука е задоволително добър. Ако mp3 се чува 100 %, това е 90%. iPhona се зарежда докато е ръгнат.Автоматично избира 3те най-чисти чeстоти и си ги сменяш както ти е удобно.Може и ръчно :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тия трансмитери имам лош опит...Бях си взел един преди време и свиреше супер тихо и от време на време пръщеше дори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми пръщи понякога, но рядко.Само когато съм близо до кола, която слуша на подобна честота, както и на телевизионната кула :offtopic:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ве нормално в колите нали има Audio букса в която влизат car player-ите.

Няма ли начин на някав адаптер от тази audio букса към нормалната 3.5мм букса на iphone?

т.е. ако нямаш плеиър в колата да ползваш iphone-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.xcarlink.bg/

XCarLink iPod adapter - 217 лв. с ДДС

Продуктите са съвместими със следните модели автомобили:

Alfa Romeo

Audi

Citroen

Fiat

Ford

Honda

Hyundai/Kia

Mazda

Nissan

Peugeot

Renault

Seat

Skoda

Toyota/Lexus

VW

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехее това е мойта игра :) Утре ще имам път към София и ако остане време ще мина да видя за какво става въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако го сложиш

напиши отзиви тук

за да имаме коректив

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравей те!

имам в колата сони което има usb вход и през него си слушам музика с ipoda пробвах да сложа и телефона но ми исписва че него намира някакви идеи как мога да го подкарам.

иначе съм си качил мизика на тела и я пускам през иконата ipod на самия тел. но нестава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

рез itunes съм си я качил на ipoda и си го слагам в колата в usb буксата и си трагва,правя и това с iphona качвам си песни с itunes mp3 сварзвамго в колата по същия начин пускам песните през иконата ipod на самия тел. но немиго намира.д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

petricha, player-a в колата ти не поддържа iPhone, а само iPod.

Сменяш го с друг който работи и с iPhone или слагаш допълнителни адаптори и щуротии, за да свържеш iPhone с player-a в колата си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с това CD http://www.electron.bg/product_info.php ... kdc%205141 и немога да разбера защо немога да се вържа към него. Има bluetooth модул не съм много на ясно с тия неща може да са смеете но му боцнах bluetooth usb :rolleyes: с цел да проработи но нестана. Аз ли съм объркал нещо или просто трябва друго CD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За айфона в това CD работи само това:

Auxiliary input: Yes, in front panel

Auxiliary Type: Mini-jack

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Аз използвам айфона за всичко в колата, т.е. това http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13773 съм го вързал директно към усилвател, взима захранване от телефона, по този начин имам радио, контрол на айпода, хендсфрий, и навигация през колоните. Супер удобно, не си забравям никога панела никъде :lol: , е вярно че батерията се зарежда по често , но пък нали и тя е 5 долара :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има блутут приемник в уредбата на колата, вече може да се свърже телефона с него. Ако Iphone е с 3.0. Даже и трансфер на контактите ми направи. Плейва си и музиката от телефона.

Откога го чаках това ако знаете.... :lol:

А правиш ли някакви настройки или като се свържат всичко става автоматично. също контактите ти как са прехвърлени, изписвати ги като ти звънят или можеш да ги набираш от блутута на колата направо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам такава джаджа дето се слага в запалката на колата и чрез флашка можеш да слушаш музика в колата.Може ли да пусна ипода ми през тази джаджа и ако да, как?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз си сложих това преди месец и съм адски доволен:

http://www.dension.com/index.php?pageID=31, аз си сложих това в колата и съм много доволен. Звука е отличен и се упрвлява директно от копчетата на вграденото аудио на колата, изписва инфото за песните и зарежда:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Как точно се връзва телефинчето към cd-то. Имам aux вход, но ако трябва самото cd да има поддръжка за iPhone значи сигурно съм прецакан. Cd-то е някакво нео(ccr-9600), което си купих за "един мазен педесеттак" от един авер. Какво още ми трябва? С какъв кабел? Трябва ли ми някакъв софтуер за телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...