Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Картите на Geotrade


akoae

Recommended Posts

Тъй като са доста подробни , има ли начин да да бъдат използвани в някоя от навигациите? Знам че за Garmin и знам че не се дишат много с iPhone, но някой дали знае ако предстои или вече има вариант за ползването им на нашите играчки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам какво точно знаеш за картите на Гармин, но ти казвам, че докато не излезе официална версия не трябва дори да ти минава мисълта.

На мен ми е лесно да ги манипулирам, но чак толкова, скоро се очаква версия за iPhone, тоест ще можем да ползваме хубавите карти, но това ще е на определена цена - гадния им софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Порови в сидиа, имаше някакво приложение за ползване на кракнати предварително и качени ръчно ГаДмински карти. Garmin maps app или нещо подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx, дори и да има, имам съмнение че ще работи. Все пак е лично мнение. Аз бих почакал малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Отдавна съм го направил , само че картата трябва да е отключена предварително.Инсталирах си Гармина през китаеца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...