Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Отключване по IMEI за някои модели


Recommended Posts

Добавям линк от другия форум, в който вече е обсъждано как и кои модели се отключват. Аз лично не съм тествал, но човека, който ми го показа си е отключил 3G и първия iPhone.

На печелившите честито.

http://www.apple-bg.com/forums/index.php?topic=9987.0

  • Харесвам 25
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече яснота, моля?

П.П. Аха, ето линка за проба: http://www.t-mobile.de/sim-lock/0,20562,23858-_,00.html?WT.svl=100

Потвърдено от мен - дава инфо за датата на отключване и кога да опитам отново, благодаря!

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам при мен на един 3GS ми казва дата другата година, точно две години след датата на покупка от АТ&Т.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е добра новина! :) AT&T - unlock?!

П.П. Оценете поста на @roll2puff положително! Той е с iPod и не би трябвало да му дреме, но е помислил за нас!

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми пише след 48 часа.( За iphone 3g 16 gb white )

Редактирано от menabg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като задам черен 2.2 изважда 19.6.2011, като дам 3.0 изважда 21.11.2011

Странно.

Малко извън темата - телефонът ми е Глобулски и е купен преди повече от година (ако не и две). Знам, че в Глобул ги отключват след изтичане на договора им, но доколкото знам от човека от предния собственик, телефонът е купен без договор навремето. Някой има ли представа дали в подобен случай Глобул предлагат услугата отключване? Ходих в два магазина на Глобул - не бяха особено отзивчиви относно предоставяне на информация по въпроса (да се разбира, че ми казаха "не знам").

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде задаваш 2.2 или 3.0, че не можах да разбера къде е проблема при теб?

Попълваш IMEI, избираш цвят и колко GB памет има, после име и телефонен номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен ми даде, че е възможно да го отключа ... после ми показа това : "Die Daten wurden NICHT erfolgreich übermittelt."!

ще изчакам 48 часа и после ще пробвам с restore ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo, що няма задължение по imei-a на телефона, на датата са длъжни да приемат молбата за отключване.

  • Не харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде задаваш 2.2 или 3.0, че не можах да разбера къде е проблема при теб?

Попълваш IMEI, избираш цвят и колко GB памет има, после име и телефонен номер.

2rr1etw.jpg

alxx, на коя дата, че не те разбирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

German to Bulgarian translation

Данните не е доставено успешно.

Продуктът е вече докладвани на Apple, за да отключите.

Просто влезте в Itunes, че Apple е преработил си ред - това обикновено е 48 часа, след като са минали на поръчката. Следвайте тези стъпки, за да отключите своя I-Телефон:

1. iPhone се свърже с качи (с поставения T-Mobile СИМ-картата, SIM карта или без външно захранване)

2. Старт възстановяване (iPhone на фабричните настройки)

3. В iPhone е отключена

Ще я видим тая работа до два дни. Като данни подадох номер с кода на T-mobile.de - 0228-х.х.х.х.х.х Произволни цифри.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

alxx: Той е с iPod и не би трябвало да му дреме, но е помислил за нас!

Всички сме заедно в кюпа по една или друга причина.Трябва да се подпираме.

Показаха ми го и просто споделих.

Редактирано от roll2puff
  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

малко тъп въпрос но колеги ако стане тази работа ще мога да ъпдейтвам от и тунс и телефона ще си е отключен и джайлбрейкнат нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или нещо не разбирам или вие се бъркате...

От падащото меню избирам iPhone и веднага ми изписва да провам след 48 часа, а не че ще се отключи след 48 часа, защото не съм въвел никакви данни за моя телефон...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен изкарва същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo, датата на която изтича година(или две,зависи от договора) от закупуването му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или нещо не разбирам или вие се бъркате... От падащото меню избирам iPhone и веднага ми изписва да провам след 48 часа, а не че ще се отключи след 48 часа, защото не съм въвел никакви данни за моя телефон...

Преди падащото меню въвеждаш IMEI, това малко инфо за телефона ли ти се струва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не въведах IMEI, но няма значение немския не ми върви и това е факт не всички го владеем, но както и да е живи и здрави :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

малко тъп въпрос но колеги ако стане тази работа ще мога да ъпдейтвам от и тунс и телефона ще си е отключен и джайлбрейкнат нали ?

При ъпдейт губиш джейлбрейк-а, без значение телефона дали е отключен или заключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не въведах IMEI, но няма значение немския не ми върви и това е факт не всички го владеем, но както и да е живи и здрави :biggrin:

Здравей, на сайта който е дал alxx има розов бутон "Jetzt entsperren", натискаш го и те подканва да въведеш imei.

След това модел и накрая резултат, дано съм бил полезен.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми даде съобщение,че телефонът ще бъде отключен(3G,8GB,ФЗ км at&t)!След 48 часа ще споделя дали се е получило,а може и по-рано:)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...