Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

Абе някой знае ли какво пречи на това да ми се появи тапета зад иконите?

Преди ставаше сега не иска и си седи черно ... :confused: :confused:

Сложи си тапета който искаш за фон в основната папка на темата която използваш и го именувай Wallpaper.png.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе някой знае ли какво пречи на това да ми се появи тапета зад иконите?

Преди ставаше сега не иска и си седи черно ... :confused: :confused:

Сложи си тапета който искаш за фон в основната папка на темата която използваш и го именувай Wallpaper.png.

Toчно това правих до сега преди ставаше сега не иска да се сменя? Правя изображението пнг формат 320х480 и тва е ... сега не ще и не ще ...

П.П. : някои от темите които съм правил преди си работи, но сега не, а не правя нищо по различно.

П.П. 2 : даже пробвах да го направя по отделен начин в Winterboard като Wallpaper.theme и картинката вътре, пак не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси оправих го. ;) Явно при мен има значение дали ще пише с главни или малки букви .png ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо се извинявам, незнам дали тук е мястото за това, но имам един въпрос. Вчера се ровех из Cydia и видях че е излязла една нова тема която се казва iElegance Pro. Създателите и пишат, че това е темата от която се нуждаем и съответно искат някъде около 3 долара (или евро не се сещам). Аз се разрових из нета и я открих в някакъв испански сайт май, но след като я сложа ми се появява тема все едно е с оригиналните настроики на Iphone. Всичките икони са си оригиналните. Ето и сайта от където я свалих http://www.clubifone.com/foro/showthread.php?t=38681 ще се радвам някой да ми помогне поне да видя за какво става въпрос. Благодаря предварително :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може въпросът ми да е тъп, но ще го задам така или иначе...

Мога ли да си сменя фона зад иконите само и в същото време да си имам различен лоулпейпър?Не искам да сменям нищо друго..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с коя програма най-лесно се влиза в телефона за да направя това ? :rolleyes:

WinSCP, iFunBox, iDisk и други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си иFile, влезнах в телефона, създадох папка Themes и сега как се предполага да създам темата, в която искам да задам само фона зад иконите :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

LibraryThemesиме на темата.themeWallpaper.png(320x480 размер) Правиш си картинка с посочения размер и я именуваш Wallpaper.png. После естествено избираш темата в winterboard и респрингваш. Ако имаш активни теми за други неща,то премести тази най-отгоре в winterboard-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

видя ли първата страница на тази тема ?

В имената на изображенията и папките е от значение големината на буквите!

Bundlescom.apple.TelephonyUI

  • Тъмния полупрозрачен фон зад слайдъра при откчване и приемане на повикване | (
bottombarbkgndlock.png) [79x96]
Слайдъра при отключване | (bottombarknobgray.png) [70x47]
Слайдъра при повикване | (bottombarknobgreen.png) [70x47]
Слайдъра при изключване | (bottombarknobred.png) [70x47]
Тъмния полупрозрачен фон зад слайдъра при изключване | (topbarbkgnd.png) [79x96]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В първия пост е описано като за малоумни. Чудя се колко е трудно да се прочете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш инсталиран StatusNotifier от Cydia.

Трябва ли да имам инсталирано StatusNotifier за да променя надписа на слайдера?

Всичко което е описано в първия пост съм направил.Създадох папката ,както Мупо е описал.С ай-фънбокс и метнах редактирания слайдер в Winterboard-а-там се появи

Bundles-най-от горе е,сложил съм му чавка,респрингва се телефона и ...........

нищо -стария надпис на слайдера си стои и не помръдва .Помогнете ,моля Ви,че машинката ,нещо ми се подиграва.По същия начин не се сменят и клавиатурите -каквато и тема да им сложа те си стоят в първоначален вид.Помоооооощ!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@marinius3, папка Bundles, трябва да е в папката на темата ти а не в WinterBoard. Т.е. изображенията на слайдера трябва да са в папка com.apple.TelephonyUI, която пък е в папка Bundles, която пък съответно е в папката на темата ти...

@tonygti, може да се смени облика на клавиатурата при 3.0... Изображенията и трябва да са в ThemeUIImages.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от мене едно въпросче, преди да премина на 3.0 облика на мейл ми изглеждаше така:

sol4e9.png

... а сега след като качих на 3.0 мейл не ми се променя и седи стандартно. Въпроса ми е може ли да се оправи чрез някакъв ренейм на файловете, преместване на com.apple.mobilemail или не. Ето архива, благодарство на онзи който ми подскаже.

[download:28ufecwn]http://4storing.com/cvdlhc/0ca681c4c83540bc678f859f694653fd.html[/download:28ufecwn]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@marinius3, папка Bundles, трябва да е в папката на темата ти а не в WinterBoard. Т.е. изображенията на слайдера трябва да са в папка com.apple.TelephonyUI, която пък е в папка Bundles, която пък съответно е в папката на темата ти...

@tonygti, може да се смени облика на клавиатурата при 3.0... Изображенията и трябва да са в ThemeUIImages.

Благодаря !Наистина разбрах къде греша.Но влязох в тема-AC-DC примерно -там се напъхах в Bundles после отворих com.apple.TelephonyUI и сложих редактирания файл там и пуснах темата AC-DC от WinterBoard,и....отново нищо гадния надпис Слайд ту ънлок си седи и не иска да се смени.Къде я бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали този архив http://dox.abv.bg/files/dw?a=ef163079ab , разархевирай го и папката от него сложи в директория Themes на телефона ти. После от Унтербоард я активирай и сложи най-отгоре в списъка.

п.п. 10х Миро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали този архив http://dox.abv.bg/files/dw?a=ef163079ab , разархевирай го и папката от него сложи в директория Themes на телефона ти. После от Унтербоард я активирай и сложи най-отгоре в списъка.

п.п. 10х Миро.[/quot Добре всичко правя както ми пишеш.При качването на тази тема-Но слайдър месидж-надписът изчезва,но когато кача надпис който аз искам да създам си продължава да ми изписва -Слайд ту ънлок-

проклетията!!!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...