Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

а слаидера на тази тема от къде може да се намери?вътре в самата тема го няма !a да видях как е направено с празни икони а слаидера е на снимката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ето една батеря от мене, от EVE-Online тема :razz:

ce5ff66630cd64f9dc208983b371c341

[download:39tev73b]http://www.2shared.com/file/8579475/bfc0b9fd/Eve_battery-capacity3.html[/download:39tev73b]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

john_digweed,ще споделиш ли с коя програма изкарваш информацията за времето и пропуснати обаждания при заключен телефон :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как да си сменям иконите на оригиналната тема на айфона с която идва от магазина. Примерно харесвам си икона от някой тема за камерата и да я заменя със нея.Във кои папки се слагат иконите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всяка тема качена от форума няма проблеми ,но за оригиналната не мога да разбера четох.......,но не се получава. :redface: Мдаааааааааааааа разбрах благодаря. :Wink:

-- Нед Ное 01, 2009 2:00 am --

Всички икони успях да сменя,но тази на времето не мърда защо така............?

9f079a5a597915f413e92b280c125b6b

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи нова папка която я кръсти "icons.theme" (примерно.Подчертаното ти си го избираш)

и я сложи в /Library/Themes. В тази папка направи 2 папки:

Icons и Bundles

В Icons ще сложиш иконката, която искаш да ти бъде за времето и да се казва Weather.png

В Bundles правиш нова папка "com.apple.springboard" и в нея слагаш същата иконка, но този път да се казва "SBWeatherCelsius.png"

Влизаш в Winterboard и пускаш Weathericon и я слагаш най-отгоре.

Оттук нататък, като искаш някоя иконка да я смениш просто влизаш в тази тема

/Library/Themes/icons.theme/Icons 

и поставяш тук иконката, като я кръщаваш точно както ти е в менюто на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повечко търсачката!

http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php ... 338&hilit=Иконата+weather#p14338

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Въпроса май е ясен - има ли вариант бекграунда по време на разговор (при контакт, който няма снимка примерно) да е различен от уолпейпъра (в моя случай лок скрийн-а, но няма значение)? Доколкото знам телефона използва един и същи файл и за двете, но има ли някакъв workaround за това? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си използва един и същи файл, затова CallScreen-а винаги е като този на LockScreen-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

здрашейте

не ми работи transperant dock на winterbord

има ли нчкой решение на това?

Sladichuk: Проверих всичките ти постове – един няма написан по правилата за грамотност! Искам да видя и следващият такъв... :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато го активираш го издърпай най-отгоре в списъка ако не е там. Може и да се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преинсталирах WinterBoard и както ти предложи изтеглих Transperant Dock най-отгоре

няма промяна, дока продължава да е сив

може ли нещо друго да се направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи това http://dox.bg/files/dw?a=79624eaca9 след като го разархевираш в /private/var/stash/Themes на телефона и го активирай през WinterBoard да видим ще има ли резултат. И наистина пиши по грамотно. Главни букви, пунктоация и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,искам да попитам как да си сменя надписа "slide to unlock" преди да ме критикувате че не съм чел .. прочетох. Инсталирах iFile стигнах до /System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/bg.lproj отварям .. и на надписа "Отключи" пиша "climber4o" давам "save" после " done" след respring ми пише на мястото на "slide to unlock" AWAY_ ... и т.н как да го оправя ? Ще съм благодарен ако някой ми даде готов файл bg.lproj , който аз само да сменя през WinSCP . Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По описания начин в първия пост става перфектно, но щом си прочел :)

Ето ти една темичка, но дано да ползваш WinterBoard. Разархевираш и слагаш в Themes и си модерен.

Свалиmultiupload

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти , да Winterboard ползвам .. но и 2-та линка за тази темичка .. не работят .. единия постояно показва че е претоварен (rapidshare) а 2-рия (megaupload) The file you are trying to access is temporarily unavailable.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля да ме извиниш.Искрени благодарности !

-- Вто Яну 12, 2010 7:56 pm --

Извинявам се .. пак съм аз :S сложих ги .. пускам ги .. но не реагира .. остава си "Отключи" ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти и от мен едно пакетче, но този път прочети малко по-внимателно и ще разбереш, че това System/Library/CoreServices/SpringBoard.app е в случай, че не ползваш Winterboard. Сега това го слагаш в /темата ти/Bundles/com.apple.springboard и активираш. Правилно са ти го дали ама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре с това на Grievous. А моето като го сложи издърпа ли го най-отгоре в WinterBoard?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,то само застана най-горе и там си стои.

-- Вто Яну 12, 2010 8:46 pm --

Ето ти и от мен едно пакетче, но този път прочети малко по-внимателно и ще разбереш, че това System/Library/CoreServices/SpringBoard.app е в случай, че не ползваш Winterboard. Сега това го слагаш в /темата ти/Bundles/com.apple.springboard и активираш. Правилно са ти го дали ама...

По-този начин стана ... благодаря ти !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Абе хора някой може ли да ми обясни, защо не ми се сменя текста който се исписва за отключване на телефона? Възможно ли е това да е заради българското меню? А всичко правя както са показали в темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...