Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

abaaf3871818f877.jpg

А можеш ли да ми кажеш, кои точно файлове са бутоните от 1 до 9? Успях да подменя само бутоните за избиране,изтриване и добавяне на контакти. От 1 до 9 бутоните не се заменят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния въпрос над , който се блъскам няколко часа.

Опитвам се да променя иконите на телефончето си, но не се получава.

На предният(3GS) ми беше лесно създавам си папка и в нея папка icons и там всички си слагах картинки png и ги преименувах като името на програмата и след това с ifunbox я слагам в папката теми на winterboard избирам я и готово.

Но сега не става.

Разгледах няколко теми свалени от нет-а и там всички бяха в този вид 06f34726df167b2f.jpg

в папката bundle и иконите с наименование icon@2x.

Някой ако може да ми помогне и да ми разясни на 4-ката как да си променя иконките ще съм му много благодарен.

Редактирано от mobi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И така, понеже съм повече от задаващите въпроси, отколкото от даващите отговори, започвам :). Някой знае ли какъв софтуер се ползва за екстрактването на тези artwork файлове? Четох за iPhoneShop (0.72 и 1.3 версии), но някакси не мога да ги подкарам нещата. Използва се cmd, команди в ДОС среда (което не е проблем), но не съм в час с ползването на jar файлове там. Ще съм благодарен ако някой обработва такива файлове (artwork) и напише що-годе простичко ръководство за това.

П.П. Попадал съм на линкове за промяната на имената на файлове (предимно png), но в едно с промяната на положението им и пакетирането им,"суровата" им обработка е малко по-сложна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За да не плесвам нова тема.

Има опция за слагане на Cydget за 4.х.х , така че който иска да си ги ползва без Winterboard.

Cydget.deb

Ако не се инсталира, направете си ъпдейт на mobilesubstrate.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ви се моля бе хора, кажете как да ги земеста тия пусти бутони в Phone. По горе никой не помага... :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Я виж какво има в папката TelephonyUI.framework намираща се в /System/Library/PrivateFrameworks/.

2. В /System/Library/CoreServices/Springboard.app също има някакви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че са в /Applications/MobilePhone.app/MobilePhonePackedImages.artwor и ако е така, то само чрез WinterBoard можеш да ги смениш.

Все пак опитай да сложиш първите две изображения в /Applications/MobilePhone.app/ и виж дали ще се сменят. Вторите две изображения са оригиналните.

П.П. Това което съм написал се отнася за FW 3.x!

post-21-017338600 1294494526_thumb.png

post-21-063521100 1294494526_thumb.png

post-21-010707100 1294494527_thumb.png

post-21-060592500 1294494527_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous от /System/Library/PrivateFrameworks/TelephonyUI.framework мога да сменя само това: >

510546.png

Миро и така не става.

П.С. Защо по горе в темата G и Grievous са си го сменили, а при мене не става... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях, че като сложа картинките, които ми е дал Миро в директорията от Grievous се сменя това:<br><br>510852.png510854.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Huntly, не слагай неща на места на които не трябва да са :)

Изтегли си оригиналната тема за FW 3.x от първото мнение в тази тема и разгледай какви са изображенията във /Folders/MobilePhone.app

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Ето ви оригиналната тема от 4.0 с UIImages, Bundles, Icons и т.н.

Свали

Покрай нея лесно може да разберете кое изображение къде трябва да се сложи и как да се казва. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния проблем след като обнових до 4.2.1 ползвайки Winter board поставям в темата си папка Bundles ,com.apple.mobileicons.framework всички икони който използвах в 4.1 но нещата не стават и не знам какъв е проблема може би са сменили

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иконите се слагат в папка Icons на темата, а не в папка /Bundles/com.apple.mobileicons.framework :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай не съм обяснил добре иконите са за смяна изгледа на самите папки като AppIconMask@2x,AppIconShadow@2x т.н

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D нищо не разбрах.

Това не са изображенията за папките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок Явно не не мога да обясня. Когато бях с 4.1 папката com.apple.mobileicons.framework променяше изгледа на самите папки .Сега с 4.2.1 използвам същата папка с същите икони но нищо не се получава .

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...