Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промяна на облика на iOS чрез WinterBoard.


mupo

Recommended Posts

Ok Благодаря .

А сега как да променя изгледа на папките или по точно къде трябва да поставя иконите за да стане това

Редактирано от nikiyd
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

nikiyd какви са тия папки бе? Я дай картинки, че съм прост и не мога да схвана за какво говориш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте имам следния проблем, искам да си сложа моя снимка на dock-a но не се получава. Правя всичко както е описано, папка Dock.theme вътре Dock.png и я пускам през Winterboard до Dock-a си седи същия.

А след това забелязах, че и темите който включвам не го променят!

Редактирано от cantonov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да помоля някой да качи папката TelephonyUI за iPhone4 FW4.3? Забравих да и направя :censored2: бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В winterboarda неработи порзрачния док пробвал сам го, а за статусбара къде да го сложа? Имам си направени теми но работеха до 3.ХХ fw.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До като бях с фърм 4.0.2 надписа ''Slide to Unlock'' го махах чрез iFunBox и път:

System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/English.lproj стигаш до този файл - SpringBoard.strings.Едит и изтриваш надписа Slide to Unlock, като оставяш празно между кавичките.

Сега съм с фърм 4.2.1 и също така качих iPhonetic ,надписа е на български и няма триене

Едит:Пробвах с тема от сидията-не стана..Идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като си крия бекграунд-а зад Slide to unlock, до 4.2 ставаше чрез Bundles/com.apple.TelephonyUI/bottombarbkgndlock.png, но след като видях, че в 4.3.1 вече е различно, потърсих и реших да споделя.

Нужните файлове са в същата папка - Bundles/com.apple.TelephonyUI/, но се казват BarBottomLock.png, BarBottomLock@2x.png, BarBottomLock_T.png, WellLock.png, WellLock@2x.png, WellLock_T.png. Съответно @2х файловете са за iPhone 4. За по-лесно има тема в Cydia - Transparent Slider Bar for iOS 4.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Файловете с 2х.png са за четворка, тези с _T.png за айпад. Променяйте нужното за вашия уред, другото може да се изтрие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 4.3.1 как да направя прозрачен статусбара? В горните постове описанието не работи на 100% и в програмите ми е прозрачен статусбара примерно в галерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

До като бях с фърм 4.0.2 надписа ''Slide to Unlock'' го махах чрез iFunBox и път:Сега съм с фърм 4.2.1 и също така качих iPhonetic ,надписа е на български и няма триене

Едит:Пробвах с тема от сидията-не стана..Идеи?

Пробва ли с iFile?

http://bgiphone.com/topic/4271-промяна-на-облика-на-ios-без-winterboard/

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 4.3.1 как да направя прозрачен статусбара? В горните постове описанието не работи на 100% и в програмите ми е прозрачен статусбара примерно в галерията.

Без Winterboard е невъзможно от 4.0 на горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам статус лентата,която в момента е черна да се слива с картинката която съм задал или прозрачна.Статус лентата при lockscreen е прозрачна,но така както съм показал си седи черна.Пробвах всичко което прочетох и не стана.Ето така е в момента: http://imageshack.us/photo/my-images/861/img0039c.png/ С 4.2.1 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм..

Прочетох,че без winterboard няма да стане,това е ясно...Аз сам си казах,че пробвах всичко което е написано и не стана!От cydia съм свалил Transparent StatusBar, и не се получава,прозрачен ми е статуса при заключен айпод.Слагах и прозрачни файлове в разните папки и пак не се получава.А за смяна на wallpapera зад иконите ползвам BossPaper,слагах и картинка в Тhemes чрез winterboard опцията User Wallpaper,разтягах,какво ли не правих-не става...Ако не искате да помогнете ще ви разбера,всеки с проблемите си...

Редактирано от ozone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавам с уинтерборд изобщо, защото е дърво. Имам спомен че за прозрачен статус, в папката Themes/com.springboard... трябва да сложиш прозрачна картинка и да приложиш темата. Задръж топката малко да се появи един колега, спец точно по тази част и ще те "светне" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем. Нито на пада нито на тела не работи функцията, която премахва имената на апликациите и остава само иконите на екрана. Всичко друго изключвам в "зимната дъска" :tooth: , но уви няма резултат. При някой въобще работят ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори Темата си/Info.plist или темата /No Undocked/Docked Icon Labels/Info.plist и редактирай/добави това:

 

   <key>UndockedIconLabelStyle</key>

<string>opacity: .0;</string>

Оригинално трябва да е:

<key>UndockedIconLabelStyle</key>

    <string>/*font-family: monospace;*/ font-size: 13px; color: transparent</string>

    <key>DockedIconLabelStyle</key>

<string>color: white; opacity: 0</string>    <key>TimeStyle</key>

Може нещата да не са вече така. Не съм се занимавал отдавна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, имам следният проблем - след като сложа Winterboard иконите застават някакси близо една до друга, редът с иконите на телефона и браузъра отиват по-нагоре. Като махна Winterboard се оправят. Цялата играчка е заради Matte Nano темата, която ми харесва и искам да сложа.

прилагам снимка на екрана със свитите икони. Някой има или идея от какво се получава и как да го елиминирам без да махам Winterboard?

Редактирано от ivodanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимката да видим?

П.П. Ако изгаряш от мерак, а не се получи накрая, разархивирай деб файла с темата и си ги подмени ръчно във файловата с-ма. Така няма да имаш нужда нито от уинтерборд, нито от мобайл субстрат - и двете бавят машинката доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...