Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Знаете ли към кой оператор е заключен вашия iPhone?


hudson

Recommended Posts

Здравейте колеги,

едно приятелче живее и работи в Англия. Взел си е iphone 7, но не знае дали телефона му е заключен. IMEI е 359206075637587

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Model: IPHONE 7 GSM 32GB BLCK
IMEI Number: 359206075637587
Find My iPhone: ON
iCloud Status: CLEAN
Blacklist Status: CLEAN
Estimated Purchase Date: 07.10.16
Coverage End Date: 06.10.17
Product Sold by: APPLE
Initial Carrier: Retail Unlock

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...


Здравейте, Ще купувам телефон на сина си - 6S. Някой може ли да провери този IMEI 355423075521364 сериен номер F4GQP3DZGRY7 Интересува ме дали е заключен към оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Здравейте, Ще купувам телефон на сина си - 6S. Някой може ли да провери този IMEI 355423075521364 сериен номер F4GQP3DZGRY7 Интересува ме дали е заключен към оператор.



Верно ли никой не желае да помогне


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа, проверката обикновено струва пари и няма как да се хвърлим един през друг да я направим на секундата!
Безплатните проверки, които с едно търсене в Гугъл са достъпни за всеки, показват, че телефона е на Vodafone Англия, но не се знае в момента дали е заключен към тях.

cab26741b4db3a053e68c06e1747104d.jpg

Една бърза проверка с инструмента на Apple, пък показва, че в момента е с активен iCloud, нещо, което е по-важно от сим лока и, което не трябва да пропускаш да обсъдиш с търговеца a3ef66c31beeeaaa09d5c1c7b106032b.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги можеш да си провериш на място работи ли с други оператори или поне с този с който смяташ да го ползваш. Нужна ти е само една нано сим карта на твоя оператор. Това което ти казва адаша е по-важно!

Благодаря ви. Телефона е вече при мен. И е с вкаран акаунт, за това показва, че е локнат. Когато го взех на carrier пишеше М-тел, след като му вкарах карата на теленор тръгна и изписа Теленор. В момента е с 10.1.1 и като го взех беше ресторнат и активиран без да е сложен акаунт. Надявам се като го ъпдейтна да няма проблем.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си го активирал ти, няма да има проблем.

Точно това е, че беше активиран като го взех.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като тръгва с Теленорска карта значи е отключен!Find my iPhone е активиран с вашето Apple ID и парола ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като тръгва с Теленорска карта значи е отключен!Find my iPhone е активиран с вашето Apple ID и парола ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Да, с моето Apple ID е в момента.

Тъпото е, че всичко, което се сетих, че може да не работи проверих, но забравих за сензора за близост и се оказа, че не работи. Сега ще трябва да го ремонтирам. Също сложих Battery life, за да видя как е батерията. Уж показва, че е загубила само 15% от капацитета си, а пада бързо.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За батерията много 6s имат проблем, провери на сайта на Apple дали не подлежи на безплатна замяна, има такава програма в момента.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Здравейте,

Някой може ли да ми каже това лого на кой оператор е?

Благодарим!

 

IMG_1505.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Здравейте! Някой може ли да ми каже към кой оператор е заклюпен айфон 5s с имей 359261069234388 .

В  iphoneimei сайта показва че е към EE UK, но като го взех ми казаха че е към orange uk. 

Благодаря предварително.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Orange и T-Mobile се обединиха и сега се казват ЕЕ,правилно са ти казали.А и телефона не е в Blacklist,може да се отключи фабрачно по IMEI!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gogi71, мерси! Ще потърся начин да го отключа фабрично

 

Някой има ли информация за тоз сайт. Да не нещо ала бала работата :]

https://www.unlockboot.com/unlock-orange-uk-eet-mobile-iphone-4-4s-5-5c-5s-se-6-6s/

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

някой пробвал ли е http://www.imeipro.info/check_imei_iphone.html  дали дава що-годе вярна информация?

Мисля да взема на сина ми 7-ца от един чужд форум,  сайта по-горе ми дава следната информация:

IPHONE 7 32GB BLACK
Activated: Yes
Telephone Technical Support: Expired
Repairs and Service Coverage: Active
Apple Care: No
Warranty Name: Limited Warranty
Warranty Start Date: 31.07.2017
Warranty End Date: 30.07.2018
Estimated Purchase Date: 31.07.2017
Find my iPhone: OFF
iCLoud status: CLEAN
Blacklist status: CLEAN

Въпроса е, че е с пукнат тъч.

Продавача ми изпрати видео, на което се вижда че работи и съм направил сметката, че дори и да сменя дисплей+тъч, цената ще ми е изгодна, чудя се обаче дали не е краден :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте искам да си взема Iphone se с IMEI 356605088714783 проблема е, че не знам дали е отключен бихме ли ми помогнали как да разбера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...