Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3 планиран за март


joroiliev

Recommended Posts

ios_4.3_download.png

iOS 4.3 планиран за 9 декември.

Само няколко дни след официалното пускане на iOS 4.2.1 се обявява дата за новият релийз.

В 4.2.1 има доста бъгове и грешки и се очаква те да бъдат коригирани в новата iOS.

Също ще бъде добавено и приложението "The Daily", за което абонатите ще плащат 99 ¢ на седмица за новини, които ще бъдат изтеглени във фонов режим.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слуховете за 4.3 са много усилени за средата на декември. Guardian съобщава, че Мърдок и Джобс са се "давръндисали" да стартират общ проект "The Daily", който срещу скромен абонамент да предлага Push новини от News Корпорация.

За да е възможно това обаче, трябва нов ОС rolleyes.gif

Дори изтече иконата (заедно с патента) на бъдещото приложение.: ТУК

Редактирано от adept
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера слушах един подкаст от Tipb "Team Pure vs. Team Jailbreak" в който се противопоставяха тезите "за" и "против" джейла. Едно девойче представящо Team Jailbreak направо им сви сърмите, но освен друго, там коментираха и въпросната договорка между Мърдок и Джобс. Общото мнение на всички участници в разговора беше "Нищо ново не могат да ни предложат с тази услуга - всички отдавна сме свикнали да си набавяме новини директно от Интернет. Било то чрез RSS, подкастове и т.н.".

И на мен ми е се струва малко закъсняла добавка, а май ще я лансират като един от основните екстри на 4.3. Ще стане много шум за нищо като с Бийтълс. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нас е нищо но за седмица от аппстор са свалени 2 млн. песни и 400 хил. пъти дискографията им за по 160 $.

Дали не уцелиха с Бийтълс!?!

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че си прав. Аз говорех от наша гледна точка. Слабо ме интересува какво пазарува Джон Доу от Синсинати, Охайо. :)

Аз ще съм доволен на 4.3 с безплатен MobileMe и Find my iPhone за всички устройства... по Коледа стават чудеса (уви, не). :p

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега и 1 млн американци като се абонират за "The Daily" ето им още няколко млн на месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам откъде изскубахте това 09.12...мога само да ви кажа че във файл на телефона, при всяка нова ОС, се залага инфо за дата на следващата. В моя пише "next update on 2010/11/12" (в щатите разменят мястото на месеца и датата). Поживем - увидим, както казват братушките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силно се съмнявам,че ще е за всички устройства 4.3!

За да сработи този план на Мърдок с вестника,който се очаква да е само за iPad е нужен софтуерен ъпдейт.

Но дано да е за всички устройства, защото кaкто виждате има бъгове в 4.2.1 :)

Има слух,че 4.2.1 ще е последната ОС,който ще се поддържа от iPhone 3G...

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едвали ще прекратят подръжката на iOS эа всички iDevises освен 1-во поколение iPhone и iPod!Според мен iOS 5.0 който е въэможно да бъде пуснат със 5-то поколение iPhone и iPod няма да подържа следните у-ва:1st gen iPhone,iPod и 2nd gen iPhone,iPod!Следя по логиката ,че новите HD игри иэискват 3GS на горе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че си прав. Аз говорех от наша гледна точка. Слабо ме интересува какво пазарува Джон Доу от Синсинати, Охайо. :)

Аз ще съм доволен на 4.3 с безплатен MobileMe и Find my iPhone за всички устройства... по Коледа стават чудеса (уви, не). :p

Стиви е еврейче. Боли го за Коледа :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То че не го боли не го, но преди 2 часа се върнах от апъл стора и да ти кажа, бяха направили промоции, които предвещават коледните празници.

Една от промоциите беше 101 евро надолу от цената на новия MacBook Air.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то това с промоцията си е изключително и само за днес, не е само за магазините, има го и в страницата им. На глобално ниво е. Утре промоцията няма да я има, който купил - купил. По коледа пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стиви е еврейче. Боли го за Коледа :biggrin:

Биологичния му баща е Сириец... факт.

http://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Jobs

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, арабите да не са по-дашни?

П.П. В случая на Стиви, важи с пълна сила: "Откъдето жената - оттам и родата"(и манталитета)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз силно се надявам с пускането на iOS 4.3 да пуснат и FaceTime-а за Windows :)

Иначе четох нещо за 13.12, че ще пуснат 4.3, но са само слухове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Биологичния му баща е Сириец... факт.

http://en.wikipedia....wiki/Steve_Jobs

Абсолютен факт, който сме коментирали многократно. Майка му е еврейка, а евреин се ствава само по майчина линия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя майка? Биологичната или приемната?

Между другото не знам какъв 4.3 чакате при положение че няма такъв в девелопърските акаунти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам откъде идват тези слухове за 4.3, но както и да е

Не пускат ли в developer-ските акаунти iOS само когато има голяма промяна и разработчиците да пригодят приложенията си към новата iOS? :unsure:

iOS 4.0 я имаше заради multitasking-а и т.н., а iOS 4.2/4.2.1 я имаше заради Game Central.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не - това се пуска да се нагодят програмите към новите устройства, да се тестват и т.н.

Вече има милиони устройства и всяка една промяна на OS-а може да доведе до дефект някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вчера имаше ъпдейт на iTunes-а.. да видим тезни дни може да се появи нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам пропуснал съм го явно.. чак вчера го видях.. въпроса е дали преди нова година ще пуснат 4.3 и съответно dev team-a да изкарат untathered jailbreak za 4.2.1 и евентуално unlock за 2.10 baseband-a :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Появи се 4.3 beta

screenshot20110112at955.png

Май са отсвирили iPhone 3G :)

Едит: Новото, което се забелязва на пръв поглед е наличието на Wi-Fi Hot-Spot

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Wi-Fi Hot-Spot се тръбеше от няколко дена. А за 3G-то нищо ново, просто го очаквах.:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...