Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

Update #2: redsn0w rc14 includes the fixed i4 untether from @i0n1c. You can re-run redsn0w rc14 right over the tethered rc13b to transform the i4 JB into an untethered one.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jailbreak с redsn0w_win_0.9.6rc14 , на iphone 4 4.3.2(8H7) BB 04.10.01 за в момента се държи добре не съм го ровил много. Нормално спиране и включване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПИСНА МИ ДА ТРИЯ ЦИТАТИ НА ПРЕДХОДНО МНЕНИЕ СЛЕД ВСЕКИ НОВАК, ИЗЛЪГАЛ, ЧЕ Е ЧЕЛ ПРАВИЛАТА!!!

Потвърждавам.iPhone 3GS 16gb ФО 4.3.2(8H7) firmware - 05.16.02 - Cydia тръгна нормално след 2_ро преинсталиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На няколко дена телефонната част на устройството ми забива и не могат да се свържат с мен или аз да направя обаждане докато не рестартирам. На 4.2.1 JB с GreenPoison нямаше ядове. В момента съм с 4.3.1 JB с Redsnow с rc9 и rc12 е едно и също - правя рестор и JB на чисто. Някой да има идея как да оправя проблема ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми сети се да пробваш rc14, не четеш ли за проблемите на предходните, и защо пуснаха rc14...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще мога ли с rc14 да направя джейл на 4.3.2, като в момента съм с 4.2.1 и greenpoison? Предполагам, че ако отговора е да, ще трябва първо през тюнса да ресторна и после с 14-та. Телефона е купен от Глобул и го ползвам с тяхна карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорил си сам на въпроса, остава да се потрудиш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jailbreak с redsn0w_win_0.9.6rc14 , на iphone 4 4.3.2(8H7) BB 04.10.01 за в момента се държи добре не съм го ровил много. Нормално спиране и включване.

Как се държи батерията след Джейла с rc14? Надявам се няма draining.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

redsn0w_mac_0.9.6rc14

mrctue.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се държи батерията след Джейла с rc14? Надявам се няма draining.

При мен за момента не наблюдавам разлика в батерията от преди джейла :) :) Нека и колегите споделят все пак как е при тях ,че специално в Лондон покритието е под всякаква критика и не е много субективно мнението ми. За справка е Бг батерията "държи" 4 дни а тук 2 с доста зор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет да попитам при ФО iPhone 4 - 4.3 /modem 04.10.01 коя е най-добрата интервенция за джейл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се качиш на 4.3.2 и да джейлнеш с redsn0w 0.9.6rc14. Това е най-добрата интервенция. Ползвай този линк, който ще те отведе към необходимите инструменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко качих 4.3.2 на един 3ГС и бейзбанда стана 05.16.02

Въпроса ми е това нещо ново ли е или просто не е обновен в инструмента Джейл/Ънлок?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Делян Славов, преди да започнеш процедурата изключваш ли телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Делян Славов, преди да започнеш процедурата изключваш ли телефона?

не , не го изключвам докато работи редсноу. изключвам го преди процедурата за ДФУ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На новия редсноу има мини бъгче - и мен ме измъчи една четворка. Когато отброява за дфу и накрая стигнеш до пускането на хоум бутона(когато ти изпише "DONE") - ти не го пускай докато не видиш белия екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат, вече три четворки и си го пускам веднага като смени екрана. Без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може от компа да е?! Сефте така се получи с четворката на Гоце - пусна ли хоум-а по инструкция, тел-а се ресва и дфу - нъцки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да се направи Джейл на iPhone 4 4.3.2 със redsn0w rc 14 кой фърмуеар трябва да се ползва - 4.3.1 или 4.3.2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...