Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak чрез redsn0w от 4.0 до 4.3.3


o3Mo

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам едно въпросче относно най-новия redsn0w... става въпрос за версия 0.9.9b9d, която най-накрая позволява направата на custom ipsw 5.0.1 с запазване на ББ....Въпросът ми е дали този custom FW е с хАктивация или не? Защото не разполагам с карта на АТ&Т ...и какво бихте ме посъветвали - да ресторвам ли на чисто с тоя Custom 5.0.1 от redsn0w сега...или да чакам да излезе unthetered jail-а...Може би задавам въпрос не точно по темата, за което се извинявам предварително. Благодаря предварително за помощта!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...
  • Отговори 520
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    62

  • Grievous

    37

  • The Shaman

    33

  • mupo

    22

Здравейте имам въпрос . Намира ми се един Iphone 3g , ФЗ , firmware : 4.2.1 , baseband 05.15.04 . Кажете ми моля Ви каква точно ще бъде цялата процедура по отключването. Трябва ли да вдигам baseband -a и да правя custom или мога и така просто да си го jailbreak-на с redsn0w 0.9.6.b5 ? Извинявам се за въпросите , н ударих на камък и... :)

Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ББ нагоре до 06.15, после даунгрейд до отключваемия 05.13. Чети, има отделна тема по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерситата се цъкат по бутоните "Харесва ми" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Може ли да помоля за нов линк за 0.9.6b6 или да оправите старите? Мерси предварително! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този за уиндоус си работи. Сега ще "кръпна" другия.

Всъщност, за какво ти е? 0.9.14b2 върши всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя ;п Все още не ми работи, изкарва ми същата страница отново... А другият вече три пъти претърсвам темата и не мога да го открия... Става въпрос за 3g телефонче, което ъпдейтнах до 4.1.2....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой може ли да ме светне относно един 3Г, как да направя Джеил. Занчи добавям къстъм на reds0w 0.9.9b8, вкарвам телефона в DFU, натискам Джеил, започва и ми изписва, че не се поддържа. Ако някой може да помогне с кой redsn0w да Джейлна.

Става въпрос за IOS 4.2.1, baseband 05.15.04, ФЗ

Благодаря

Редактирано от Anatoliy Deshev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bgjailbreak.com/ намери телефона си а от там и темата. Не ти трябва къстъм.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко написано изчетох и пробвах, ресторвам телефона с оригинален IOS 4.2.1, правя Jale с redsn0w 0.9.6rc9, след това отварям същия redsn0w и слагам отметка за iPad за да качя baseband на 06.15.04, тъй като телефона е фабрично заключен. Започва уж да качва и по някое време си стои черен екрана да речем 30 минути изчакване. Като го пусна си е със стария baseband и няма как да го отключа. Ако някой има идеи да помага :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле, както описа по-горе, става ясно, че избираш къстъма от редсноу! Сега ми разправяш, че ресторваш с оригинален! Дано не е по моя съвет, щото нещо не можем да се разберем ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да защото не успях с къстъм и ресторнах с оригинален. Абе страшно мазало с тия 3-ки, особено с тоя baseband :)

Довечера ще се мъча пак да го оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

подариха ми един Iphone 3G 8Gb ФО с IOS 4.2.1 и фирм 05.15.04 и поради това бих искал да Ви попитам с коя версия на redsn0w трябва да го джейлна, както и дали ще е необходимо след това всеки път, като му падне батерията да го стартирам през компа?

Благодаря предварително на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

0.9.6rc19, оттук. Няма да ти трябва комп после.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имах проблем с redsnow 0.9.6 b6, когато исках да отключа iPhone 3G, точно на когато избера firmware, избирам некст и започни да екстрактва ramdisk или нещо от сорта , точно тогава забива на едно място и не мога да продължа. Дали има от значение версията на iTunes, който ползвам, въпреки, че когато правя джейл го изключвам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OS:iPhone OS
И, това е компютър...???

Понеже предполагам че си с боза, .NET Framework 2.0 да ти се намира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма к'во да гледаш - в 7 има нет фреймуърк 3.5 по дефолт. Стартирай снега като администратор и ще тръгне. Тия ръководства, за к'ъв чеп ги пишем, щом никой не ги чете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...