Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

Здравейте. Някой да има проблем с вайбъра? С 2 3 версии съм назад, обаче до оня ден нямах проблеми, а сега като ми пише някой, трябва да вляза в него и чак тогава излиза съобщението.Даже нямам и баджове като някой пише, не ми се ъпдейтва.. Ресет на целия телефон и кво ли не и пак си е така. Като дам на определен абонат да не ми вибрира като ми пише, пак си цъка и вибрира....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това не ми се ъпдейтва, ама така от нищото да стане не е било никога...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тъпия бибер го ползваме само ние,"калтаците" от източна Европа.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам 4S iOS 6.1.3 , който доскоро носех в сервиза, щото носи на бой и ако го намацам с масло няма яд. Неговият вайбър работи на страх и рядко закъснява известие, ама е версия на 7 години(поне). На SE-то имам точно същите оплаквания като вас. Държа го само защото доставчикът ми на части го ползва за обмен на данни и снимки, иначе в коша!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейт същата работа. Трябва да вляза в приложението и чак товага се появяват съобщенията.......

Това е когато съм направил да не получавам известия а само бадж на иконката.Лошото е че не излиза бадж ,чак като вляза в вайбара след 2 секудни излиза съобщението и баджа. А преди 2 дни не беше така.....

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав приятелю! Вайбър се ползва и в Бразилия, Перу, Русия, Грузия, Армния, Украйна, Турция и мн.други. Почти всички онлайн магазини в тези страни го ползват активно. Сами да си слагаме такива определения, като калтаци, цървули,индиянци само говори зле за нашето самочувствие. Приложението е едно от най-трудните за подслушване и шпионаж. Това го знам от руски хакери.

Само за подслушването не съм съгласен. При нас го слухтят здраво. За други държави нямам представа, но тук им е супер лесно.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, Гога...навремето точно с вайбър беше големият скандал с подслушването и източването на комуникации между потребители, компанията е основана от евреи. Клюката беше, че просто са продавали на служби плащачи(за мосад аванта :) ). Откакто ги взе Ракутен твърдят, че промяната е положителна, но нещо не вярвам. Иначе по принцип японските чат платформи се славят със сигурност, Лайн, например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че от години Вайбъра го купиха японците (Ракутен), там масово ползват Line (заека и мечока) почти всеки го има и е интегриран с магазините им и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за последното 100%, ама за Телеграм 2018-та(преди да клекнат) и за Лайн...Лайн всъщност бяха едни от първите(или може би първите) с пълно криптиране на чата. Интересно е, че хранят месинджър, но не и уатсап, което е собственост на една и съща компания от доста години и политиките им не се различават коренно. Отделно месинджър изобщо не го виждам в таблицата.

Искам да кажа една дреболия по този повод:

Хора, щом сте в нета и ползвате услуга на фирма(която се очаква да генерира някаква печалба или друг вид дивидент), значи сте отворена книга. Толкоз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой да се е сблъсквал с този проблем описан във видеото? Вайбър не ресторва от бекъп!




Sent from my iPhone 12 Pro using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тотално е омазан вайбъра, и не само при мен. След последния ъпдейт продължава да е така - трябва да отворил приложението и тогава ти идва съобщението...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе няма какво да се заблуждаваме, ползваме тъпия вайбър заради андроидаджиите!!! Слава богу, че голяма част от тях се научиха да ползват Телеграм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кога са изчезнали при теб, при мен преди 2 седмици. Поне имах бадж като напише някой, а не да влизам в него и чак тогава да светне баджа....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа въобще не го харесвам това приложение и в един момент просто реших,че няма да го използвам. Като ми каже някой писах ти на вайбър ъъъ аз няма вайбър ъъъ и на кво да ти пиша, амик WhatsApp, Telegram, Signal, Line. Пробвах и Session ама става прекалено трудно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни Viber започна да забива и цикли (на 12 про макс с 14.3). Изтрих го и го сложих наново. Е тогава вече започна истинския проблем. Спрях да виждам профилните снимки на контактите, а останалите не виждат моята. Ако някой ми прати снимка, виждам само бял празен прозорец. За съжаление не мога и да пращам снимки. Пращам, започва да се връцка, че я праща и до там. Не виждам и снимки на профилите на групите, аболютно нищо. Изтрих си и целия профил, заминаха групи всичко. Сложих наново Вайбъра, но уви - няма промяна. От няколко дни е така и вече доста ми дотяга. Не съм фен на приложението, ама точно заради хората около мен, които го ползват се налага и аз да го ползвам. Няма никакъв шанс да го подкарам. Странното е, че на служебната ми Х-ка, няма грижи (с дуг номер и друг акаунт съм там). И двата телефона са с 14.3 и с еднакви настройки за вайбър. Не смея да експериментирам и да изтрия приложението и от Х-ката, защото и там ще замине според мен. Някой има ли идея от какво може да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не си връщал бекъпи от стария телефон на новия вместо чиста инстолация на всичко и да си омазал работата. Аз нямам проблеми с вайбъра.
Пробвай рестор и инстал на чисто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, niksan76 написа:

От няколко дни Viber започна да забива и цикли (на 12 про макс с 14.3). Изтрих го и го сложих наново. Е тогава вече започна истинския проблем. Спрях да виждам профилните снимки на контактите, а останалите не виждат моята. Ако някой ми прати снимка, виждам само бял празен прозорец. За съжаление не мога и да пращам снимки. Пращам, започва да се връцка, че я праща и до там. Не виждам и снимки на профилите на групите, аболютно нищо. Изтрих си и целия профил, заминаха групи всичко. Сложих наново Вайбъра, но уви - няма промяна. От няколко дни е така и вече доста ми дотяга. Не съм фен на приложението, ама точно заради хората около мен, които го ползват се налага и аз да го ползвам. Няма никакъв шанс да го подкарам. Странното е, че на служебната ми Х-ка, няма грижи (с дуг номер и друг акаунт съм там). И двата телефона са с 14.3 и с еднакви настройки за вайбър. Не смея да експериментирам и да изтрия приложението и от Х-ката, защото и там ще замине според мен. Някой има ли идея от какво може да е?

И при мен беше така.Деинсталирах го втори път и се оправи.Появиха се контакти,снимки групи, всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ayl написа:

Да не си връщал бекъпи....

Ами не, не съм връщал за съжаление ?. Правих и рестор на телефона и инстал на всички приложения наново, но уви. Вече поне 5-6 пъти го деинсталирам Вайбъра и слагам на ново, но без резултат. Странно, че сега вече като сложа Вайбъра и на айпада, със същия ноемер, като на телефона и пак е същата боза, а преди на айпада си беше наред, само на телефона беше омазано.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не става ?

Даже направих и чист рестор на телефона и го сетнах като нов, но ...........

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в iCloud и в “Manage Storage” изтрий бакъпа на Viber, след това го инсталирай наново.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тотално са го омазали. От няколко часа се опитвам да го активирам на сина на макбука и не става, не иска да се синхронизира с телефона, няма шанс. Пробвах по-стари версии за мак, активация без  qr код, не и не. А му трябва за училище.... От телефона му е трудно. На макбука от 5 дни му дава ,че няма връзка с интернет а всичко друго си работи. Баси омазаното приложение , така , да го мразя а всички тиквеници ползват него ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

те го ползват,но скоро ще стане като със скайп....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Русев написа:

Влез в iCloud и в “Manage Storage” изтрий бакъпа на Viber, след това го инсталирай наново.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Нямам бекъп на Вайбъра. Вече почвам да се замислям, дали не са ме сложили, незнайно защо в някоя блеклиста, вайбърци :)

P.S. Оказа се, че не съм единствения с подобен проблем:

https://forums.macrumors.com/threads/new-iphone-12-viber-wont-send-pictures-only-text.2281699/

 

 

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни Viber започна да забива и цикли (на 12 про макс с 14.3). Изтрих го и го сложих наново. Е тогава вече започна истинския проблем. Спрях да виждам профилните снимки на контактите, а останалите не виждат моята. Ако някой ми прати снимка, виждам само бял празен прозорец. За съжаление не мога и да пращам снимки. Пращам, започва да се връцка, че я праща и до там. Не виждам и снимки на профилите на групите, аболютно нищо. Изтрих си и целия профил, заминаха групи всичко. Сложих наново Вайбъра, но уви - няма промяна. От няколко дни е така и вече доста ми дотяга. Не съм фен на приложението, ама точно заради хората около мен, които го ползват се налага и аз да го ползвам. Няма никакъв шанс да го подкарам. Странното е, че на служебната ми Х-ка, няма грижи (с дуг номер и друг акаунт съм там). И двата телефона са с 14.3 и с еднакви настройки за вайбър. Не смея да експериментирам и да изтрия приложението и от Х-ката, защото и там ще замине според мен. Някой има ли идея от какво може да е?

Аз съм със същият проблем, нищо не помага рестор dfu и тн проблема е при тях работят по проблема


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...