Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

Миро, телефона ти е заключен с код/отпечатък, Вайбър звъни! Как вдигаш?

Плъзгам по известието, че имам входящо обаждане по Viber, иска ми кода, слагам пръста и провеждам разговора.

Видео искате ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слайдвам върху Viber-звънящия, и слагам палеца на хоум бутона и те така докато вдигне. Освен телефона, и Viber-а е с пръстов отпечатък отделно(BioProtect).

Само това не съм пробвал деба.

Не, няма нужда. Аз пробвам с въвеждане на кода, но разговора пропада. Ще пробвам и с отпечатъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не видях, че има още една страница на темата. :)

С код вместо отпечатък пак става при мен.

П.П. Про мен Viber постоянно е в background, тъй като както казах го ползвам постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo, става, пич, ама… тегаво е да набираш кодове, да плъзгаш, да задържаш… а в повечето случаИ връзката пропада при тези действия, поне при мен е така. А, със Skype не съм имал подобни приключения, но всеки си знае. Примерно аз ползвам WhatsApp, но става за текст и данни само, обещаваха глас, ама до момента нищо. И другото предимство на Vider за мен е, че мога да го ползвам и през Mac -а, а не само през телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз като mupo ползвам вибера всеки ден и винаги е пуснат в background. Смея да кажа, че е чудесна програма и при мен има забавяне докато започне разговора, но после всичко си е наред. Горовя и с чужбина и почти винаги връзката е доста прилична. Вдигането става и само с задържане пръста на бутона, просто като го отключи по време на звънене те праща директно във вибера и просто му трябват няколко секунди за да осъществи разговора. И скайп ползвам всеки ден, но на 99% е през компютъра. А и вибера е доста добра алтернатива на iMessage и FaceTime, особено когато отсрещното устройство не е Apple. Затова си е чудесна програма за мен и върши чудесна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а това когато ти вдигаш, а то продължава да звъни в слушалката? Постоянно ми се случва, как не го оправиха толкова много време...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E това си го има. Безплатен разговор е все пак - първите 10-15 секунди са за това да направи връзката и да спре звъненето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, как па Лайн не увисва, въпреки, че е безплатен също? :) Вайбър е тояга, изгнила при това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Лайн е намба-уан ,нооо в бг никой не го знае....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Когато ъпнах новата ОС на Мас -а Viber отказа да старира, деинсталирах и дръпнах последния от официалния сайт и нямах грижи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Страшна тъпотия, как можаха да не пуснат ъпдейт за iPhone 6 & 6 Plus...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И едва изрекъл тез думи... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам следният проблем с приложението: контактите от базата данни не се прехвърлят ,колкото и да чакам, накрая забива и се рестартира сам. Пробвах с дезинсталиране на приложението, но ефектът беше нулев.

най-новата версия на вайбър използвам и IOS 8.1.1.

Дали някой може да помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

контактите от базата данни не се прехвърлят

Разреши ли им?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, след като попълня кода, ме пита дали да синхронизира контактите , аз потвърждавам, при което приложението забива и не успява да ги синква. В настройките на iPhone съм позволила да има достъп вайбър до контактите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Влез в Settings/Privacy/Contacts и срещу Viber ги включи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включени са и пак не ги синква. А дали не трябва да изтрия приложението някак изцяло от телефона? Понеже аз го изтрих като задържах иконката на екрана .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключи ги стартирай приложението пак и разреши наново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам много странен проблем. Ресторнах си телефона, за да мога да го джейлна. След това възстанових от предният ден бекъпа, обаче сега като включа Вайбъра ми липсва хронологията :( Някой сблъсквал ли се е с това и евентуално преодоляване?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако го имаш на компютъра, виж там. Със сигурност ти пази историята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма я и на компа. Обаче вижте как стана всичко това. Имам Вайбър на айФона и на Мака. Преди две вечери сложих и на айПада Вайбър, и се регистрирах с мобилният номер. След като въведох активиращият код Вайбъра от телефона просто спря инсе появи на таблета, но без хронология и без нищо. Когато пуснах компа видях, че там Вайбъра също ми иска активиращ код, получих го чрез Вайбър и когато го въведох също нямам хистори. Един път също ми се беше случило, но като ресторнах бекъпа ми се появи хронологията. Сега когато ресторна ми пуска Вайбъра все едно не съм го включвал досега и ми показва Tutorial менюто.

Благодаря за помощта на всички.

Редактирано от papalin4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не работи на айпад и айфон едновременно. Затова така е станало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...