Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

Viber вече с изцяло тъмна тема (Black).

Изберете я от More/Settings/Apperance

 

103ec80fbf5309f5c6c34cccce80281a.jpg

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бяха го направили да се сменя с ОС ако си на динамичен със залеза както другите аппс ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

 А като загорихме за проблеми с ЛТЕ/3г и тн, имам проблем с пращането на снимки по вайбър, често не се пращат след като затворя апликацията и после се праща. Преди 1 месец бях с 8-ца и нямаше ядове, с последен ъпдейт съм на вайбър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло Вайбър е голяма шитня напоследък, не само снимки а и друга комуникация се забавя много. Не знам дали се дължи на това,че има намеса от бг страна/А1 в случая или е чисто съвпадение. Гледам на 90% да ползвам iMessage и за останалото fbmessenger , макар ,че народа е свикнал с тоя вайбър и трудно ще отвикне.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на Теленор вайбър си е шит, не показва известия, докато не отвориш приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то не е до оператора, масово си е калпав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Viber го има за абсолютно всички платформи. Мога да го ползвам на телефон, таблет, PC, Mac и всичко да ми е синхронизорано. Това е най-голямото удобство.


Единствено ме мъчи, че не мога да го сложа на два телефона паралелно да работи :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Ето тук,нали трябва да има икона с най-често ползваните?Преинсталирах и няма промяна.Някаква идея?
af0561fde05c25eabe12bb5202084109.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В емотиконите които са в самото прилжоение на Viber няма раздел най-често използваните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Яко е зле тоя вайбър от месеци , пълен боклук. Доста е бавен от към изпращане и получаване... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че само в България се ползва. Трийте го. Алтернативи бол. На мен лично iMessage и Messenger са ми напълно достатъчни.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не обичам приложения, в които не мога да изтрия каквото съм написал. Telegram са недостижими, но и Viber вървят в добра посока. Не съм забелязал да има проблем, но ако е така може би е свързано с натовареното използване във връзка с пандемията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, DreamcatcheR написа:

Имам чувството, че само в България се ползва.

Доста и извън България се ползва.

 

преди 2 часа, gogi6 написа:

Не обичам приложения, в които не мога да изтрия каквото съм написал.

Във вайбър също може да се изтрива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Viber тотално се скапа, на всички около мен не работи на ios. При отваряне се затваря сам. На четири дивайса го пробвах все същото. На компютъра работи и на андроид бачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това писах, само че в темата за I OS 14. Някой който е качил публичната бета, да каже дали и там не работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Viber умря! ? Цял ден при опит да се отвори и се затваря сам, явно така му е било писано.?

R.I.P.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че е от бетата. При рестарт на устройството се оправя за малко, после пак гърми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 13.5, а жена ми с 13.5.1 другите два дивайса са също с 13.5.1 никъде не бачка, дори след рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е само с Viber, Waze също гърми, преди половин час ми гръмна още едно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...