Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

Здравейте

след като си вкарам номера за регистрация в viber натискам continued и не става нищо. Къде може да е проблема

iPhone 2G fw: 3.1.3 jail: redsn0w

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До няколко дни Viber 2.0 --> free SMS, текстови съобщения и бета за Андроид.

И тъй като в момента ъпдейтват сървърите си за новата версия, може да има проблеми при ползването на приложението.

post-6-0-49997300-1299705170_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета аз съм с Iphone 2G,изтеглих си я програмката и стигнах до там,че трябва да чакам кода и да го вкарам,но код не получавам,някой има ли наидея защо се случва така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително за глупавия ми въпрос :) но някой може ли да ми обясни, какво прави точно това Push и от каде мога да го сваля щом ще ми трябва за тази програма.. Благодаря предварително. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ъпдейт на Viber. В новата версия вече могат да се пращат кратки SMS-и към други номера ползващи приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно има ъпдейт и наистина се пращат съобщения между Вайбърци... :) Евала... това се чакаше най-много!!! Евала! А някой дали ще може да ми прати линк с програмката, защото не можем да го инсталлнем на едно приятелче от Стор-а и евентуално ще го качим през iTunes-а. Благодаря много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че ще може да се пращат смс-и към оператори ... нещо съвместимо примерно в една програма. Viber + TextFree + WhatsApp, ако има такава програмка ... ще убие рибата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте,

Имам следният проблем с Viber, инсталирах си програмката и стигнах до чакането на кода ( чакам го от има, няма 2 месеца ), следвах напълно инструкциите - ако не получа смс с кода да натисна нещо си и да чакам позвъняване. След като и позвъняването не се получи влезнах в сайта да почета и дори звънях на Глобул да ги питам дали не са ми забранени международни разговори и съобщения (една от посочените причини да не стане). И сега вече не знам. :( Може ли някой да ми помогне със съвет как да се сдобия с код за да я активирам?

Благодаря предварително на отзовалите се :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий Viber.

Рестартирай телефона.

Инсталирай го и следвай инструкциите.

Би трябвало да стане, аз поне така оправих един телефон...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И този вариант пробвах,2 пъти и пак нищо. При whatsapp пак не получих смс, но там имаше вариант да ти го пратят по мейла и стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Номера нали не го пишеш с нула (0). Чист трябва да е - 888xxxxxx.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чист е,да. Не знам дали би могло да е от значение, че номера е прехвърлен от Виваком към Глобул, но пък от там ме увериха, че при тях проблем няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+359 после 8хххххххх без нулата отпред, до 15 секунди би трябвало да получиш кода.Работи безупречно.Страхотна е, но на спиикър се чува слабичко.

Редактирано от rumboni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, преди малко си инсталирах Viber, но стигам до полето за писането на номера, написвам го, натискам Continue и нищо не става...изтрих я, рествах телефона и нищо не става :blink: ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не става, какво ли не пробвах...някой ако знае решение да сподели :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...