Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Viber


neol23

Recommended Posts

току-що излезе ъпдейт!пробвайте....

 

ПС.Аз проблем нямам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, оправиха проблема!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправено е, ама на 99% при мен ?. На айпада всички контакти са си със снимките, докато на телефона, не всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е оправено, получавам известия след 5 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега Миро като каза, видях че на служебната Х-ка известията ми идват със закъснение от на лаптопа. Там съм с друг акаунт и е още по-зле, а вайбъра го ползвам служебно и ми е важен. Предполагам, че ако се преинсталира, ще се оправи, но рискуваш да започнат да не излизат снимките на всички контакти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Много ми забива Вайбъра. Пиша нещо, забива, но ако продължа да чаткам по клавиатурата, след 5 секунди примерно изписва всичко, което съм начаткал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-бъгава програма не съм използвал никога! Откогато преминах на WhatsApp се родих!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен за Вайбър (никога не съм ползвал Фейсбук и Месинджър).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, само дето 90% от хората са на Вайбър, плюс разни магазини и куриерски услуги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, само дето 90% от хората са на Вайбър, плюс разни магазини и куриерски услуги.

То това е основното, най-лесно е да минеш на приложение което никой не ползва, така като почти не се ползва /понеже няма с кого/ не му се виждат бъговете ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уотсап е доста по-ползвано приложение от вайбър по света, та дори само в Европа. Та логиката ти издиша :-) Просто вайбъра е куцо написано приложените :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя мойта логика винаги издиша, но хората с които контактувам всеки ден имат вайбър, а не watsapp. Иначе съм сбсолютно съгласен, че по света си нямат идея какво е viber


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

90% от контактите ми имат WhatsApp. Които нямат СМС или iMessage. Въпрос на контакти. Аз честно казано никога не бих се върнал към Вайбър освен ако не е невъзможно избягвнето му за нещо. Да има много полезни функции,но е адски бъгаво и не мога да го трая!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че съм защитник на вайбъра, ама я кажете няколко бъга, аз до момента за толкова години съм имал само един проблем. Който се оказа заради сим картата ми и факта че бях в чужбина.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен не толкова като бъгове, а самият интерфейс ме дразнеше с новите неща които вкараха- стикери микери, някакъв стор. Това поне преди 2-3 години. След това май още се е променил в по-дразнеща за мен посока. Вайбър има една функция, която ми липсва в другите чат приложения и това е възможността да се редактира съобщение. Иначе гледам да не ги ползвам много много, тез приложения, предпочитам жив контакт, но понякога се налага и са удобни :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вайбър го купи Ракутен, та там обичат шаренийки….но е странно защото в Азия ползват Лайн а никой не знае Вайбър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че съм защитник на вайбъра, ама я кажете няколко бъга, аз до момента за толкова години съм имал само един проблем. Който се оказа заради сим картата ми и факта че бях в чужбина.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Последно съм го използвал преди около 2 години и ще опитам да изброя нещата които се сещам на прима виста:
1. Спонтанно замръзване на приложението
2. Съобщенията се изпращат след векове
3. Изпратена снимка не се визуализира
4. При видео разговор телефона става котлон.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не смятам да убеждавам в нищо. Аз за мен съм си взел решението и съм доволен от него.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, profusion написа:

но е странно защото в Азия ползват Лайн а никой не знае Вайбър.

Щото помнят по времето на аварията във Фукушима как всичко спря, но на Лайн сървърите работеха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все ми е едно дали го е имало или не. Стана ми интересно за този апп и зачетох в нета и да не е съществувала официално по време на заметресението, цинамито и последвалата авария. Излиза месеци след това. Имало е подобен апп на компания която в последствие създава Лайн, но не е Лайн ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях точно 3-4месеца след аварията и помня тогава видях реклами за новия апп в Токио.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, zlia написа:

Имало е подобен апп на компания която в последствие създава Лайн, но не е Лайн 😉

Именно. Същата компания, работещите сървъри и нов продукт - Лайн, преди това е бил ординарен месидж ап, без социалните елементи.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е баш така, но както казах не ми се задълбава в излишен спор. На който му е интересно да прочете в нета.
По темата за Вайбър- ми то много малък дял има и основно регионален. Дори в Русия нямат голяма популярност( по спомен май имат руски корени и после ги придоби голяма япоска компания)
Но по целият свят явно има такива регионални играчи де. За мен е неразбираемо защо не се ползва Сигнал- некомерсиално приложение, читав интерфейс, едно от първите с криптиране, което накара и другите да се задействат в тази насока, отворен код.
Но както се казва-нека има свобода ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...