Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MobileLog


Sladichuk®

Recommended Posts

MobileLog е приложение с което може да виждате приети, извършени и пропуснати обаждания както и да изтривате всяко едно от тях поотделно, има подобрен SMS лог, както и възможност за напомняне при пропуснато повикване и SMS.

Приложението е наличвно в Cydia и е платен, но има пробен период.

MobileLog 4.0-1

http://itunes.apple.com/linkmaker/

2a5nhtu.png2ltijr4.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си ? Я провери какво пише в поп–ъп прозорчето, което излиза при стартиране на приложението......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старата пречи, но v3.0 работи без грешка. Имам я платена и не ми е създала никаква грижа.

п.п. mupo, оставих историята до 50 пропуснати, набрани и приети и никакво натоварване. Незнам при теб на 3G :Wink: как ще е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а стабилно краче или ръчичка скоро :question: :rolleyes:

А ти направи ли опит с написаното от Sladichuk. Ако и при теб не се получава, чакаш или: Price: 4.99 EUR.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами сигурно иска пълна функционалност, а това, което съм описала, само удължава срока на демото до над 20 000 дни, но не отключва напр.триене на контакти или съобщения поотделно... :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а стабилно краче или ръчичка скоро :question: :rolleyes:

А ти направи ли опит с написаното от Sladichuk. Ако и при теб не се получава, чакаш или: Price: 4.99 EUR.

Пречи ли ти, че някой пита за стабилен крак?

Докато Епъл не благоволят да направят български AppStore, аз няма да благоволя да им плащам за програми и игри. Не съм румънец и не искам да бъда приеман като такъв, че да минавам през румънския. Предполагам, че има и много други мислещи като мен.

Sladichuk, благодаря за решението, но верно е неудобно. Ще преживеем и без Mlog-а. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво общо има "MobileLog 3.0" със AppStore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито пък виждам да съм се заял с някой. Просто попитах дали го е направил. Щом Sladichuk си е направил труда да даде описание значи има някаква уловка. На тебе Sisq0 как ти звучи това.

а стабилно краче или ръчичка скоро :question: :rolleyes:

Да беше писал поне дали е пробвал и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старата пречи, но v3.0 работи без грешка. Имам я платена и не ми е създала никаква грижа.

п.п. mupo, оставих историята до 50 пропуснати, набрани и приети и никакво натоварване. Незнам при теб на 3G :rolleyes: как ще е.

напълно съгласен - платих си я, ограничена е на 50 записа и няма абсолютно никакви проблеми :mrgreen:

Докато Епъл не благоволят да направят български AppStore, аз няма да благоволя да им плащам за програми и игри. Не съм румънец и не искам да бъда приеман като такъв, че да минавам през румънския. Предполагам, че има и много други мислещи като мен.

ц, цената все пак е 10 лева - 2 бири на морето, а дали ще я платя на българския или американския AppStore ми е все тая ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито пък виждам да съм се заял с някой. Просто попитах дали го е направил. Щом Sladichuk си е направил труда да даде описание значи има някаква уловка. На тебе Sisq0 как ти звучи това.

turieca написа:

а стабилно краче или ръчичка скоро

Да беше писал поне дали е пробвал и т.н.

Пробвах врътката с демото става си, но това не отключва програмат за това попитах

и не мисля, че съм направил нещо лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
но ако някой знае някаква алтернатива в смисъл да показва сумарното време на проведените разговори , входящи и изходящи

Това е алтернатива

viewtopic.php?f=18&t=2205&p=25608&hilit=clear#p25608

но е значително по-ограничено приложение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ето версия, която няма нужда от никакви допълнителни интервенции :rolleyes:

MobileLog 3.0 – Manage your Calls and SMS

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..Много се извинявам, но след рестарт и респринг нищо не се получи...да му се не види...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добави си репото http://sinfuliphonerepo.com/, ако все още не си, и си го инсталирай от там. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..ей супер си,... бачка си чудесно през сидия......Стана, много се кефя....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо е прецакана тая програма или на мен така ми се струва. :lol: Като се опитам да изтрия някой отделен log на обаждане или sms, ме изхвърля от програмата. Опитах с deb. файла, а после и от Cydia, но все едно и също. Други впечатления или решение на проблема? :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез и в настройките на General и включи Replace Recents след което си ги трий от самия Recents на Phone.app. По принцип приложението е много конфликтно, и има вероятност да се кара с някое друго. Опитай да разбереш с кое.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....при мен се водеше яростна битка между MobileLog и IGO,след което MobileLog беше изхвърлена като мръсно коте!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез и в настройките на General и включи Replace Recents след което си ги трий от самия Recents на Phone.app.

Да, така стана, но е малко дразнещо, че шрифта се променя. Има ли начин той да си остане в оригиналния вид? :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цял ден търсих крак безуспешно разбира се.За това си удължих демото както сте написали по-горе.Благодаря за което.Jonny това което ти предлагаш удължено демо ли е или активирана версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

MobileLog v3.1.1.deb

Свали

Това не е нова версия, просто е фиксната и работи без проблем с iGO my way.

thx to Wortel

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...