Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с дисплея


gasho

Recommended Posts

Дисплея на ай пода ми е много тъмен. Ай пода(2nd generation) си работи но едва се вижда. Проблема не е от настройките, защото вече проверих. Не е мокрен, не е тръшкан, не е и хвърлян. Четох из нета и видях, че и други са имали същия проблем. Надявам се да има оправия!

Редактирано от gasho
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах,че си на 4.2.1 ако рестора ти не е оригинален,за да си сигурен,че няма хардуерен проблем пробвай със официален рестор с iTunes (възможно най-нова версия) съветвам те да ресторваш на 4.1 ако имаш запазени сигнатури за 4.1 а не на 4.2.1! Мисля,че Apple все още подписва 4.1! Ако след оригинала симптомите са същите,следователно трябва да бягаш в сервиз!

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато стана проблема аз бях на 4.1 и си помислих, че ако го ъпдейтна ще се оправи но уви... нищо не стана. Другата седмица мисля, че ще имам път към София и ще го занеса ако не се появи някой, който може да има решение на проблема. Благодаря все пак iMan за оказаната помощ но няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сьветвам те ако ще го закарваш в сервиз,виж поне да е някакьв специализиран! Искам да имаш на предвид,че айподите много трудно се отварят и затварят ,нужен е много опит за да не стане някакьв гаф! Има вероятност много от техниците да не се хванат да го оправят! Ако ходиш в София при Авелики там вече работата е сигурна! УСПЕХ :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...