Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вграждане на субтитри без ре-енкодинг


BANNN

Recommended Posts

Имам едно предположение.

Мисля че си ъпдейтнал до версия 2.5.2. Вчера си направих експеримент и обнових версията, след което ми даде подобни на твоите символи. Ако искаш потърси версия 2.5.1, ако не я намериш пиши, ще измислим нещо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да абсолютно си прав :). Ами ще се помъча малко, и ще видя какво ще се получи. На мен ми е най-вече заради Apple TV-то да си правя филмчета.

Редактирано от toni6600
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай си XBMC на Apple TV и няма да си правиш никакви корекции по филмите, направо ще си ги плейваш от там, където си ги свалил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам го, просто не обичам да шервам-някак имам чуство,че всички имат достъп до мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Аз да питам хората ползвали iSubtitle и Submerge: Когато добавите avi файл получава ли ви се проблема с белия екран и никакъв звук. Субтитрите се зареждат както трябва, но от самият филм няма нищо. Нито звук, нито картина, само бяло + субтитри :-) Any ideas?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не успях да направя тази фатка с тази програма. Сега ще пробвам пак. Дали може щото е Хакинтош ?

При мен ми дава да експортвам само в m4v формат :(

Проблема беше при мен. Сега правя проба и ще каже дали се получи. :)

Не стана нищо. Засича ми филма, субтитрите не са това което трябва ... няма да се мъча. Ще ги гледам как са си :)

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...