Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WeDict Pro езици?


Stinkle

Recommended Posts

От къде мога да дръпна датски език,защото ми трябва датско-английски речник?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

И на мен ми е интересно от къде мога да си дръпна други речници, защото темата по горе е изтрита :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Преди време бях намерил една тема във форума за Wedict, в която имаше сорсове за добавяне на българско-английски и английско-български речници. Може ли някой да ги каже, защото търсенето ми беше безуспешно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, защото тези сорсове вече не съществуват.... От близо повече от година.

За сметка на това в темата за WeDict Pro, a и в "Искаме apps" лично съм качвала архиви с тези 2 речника. Потърси ги, ако линковете вече не работят, пиши ми ЛС, ще ги подновя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих 2 речника: единия е само българо-английски-български, а другия точно ти си го качвала в темата за ''Базови приложения за пълна функционалност след джейл и ънлок''. Имам питане за този втория, като има български речник къде е? Няма опция за добавяне на такъв сред другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето .ipa файл със следните речници:

българо-английски

английско-български

български компютърен

български синонимен

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих 2 речника: единия е само българо-английски-български, а другия точно ти си го качвала в темата за ''Базови приложения за пълна функционалност след джейл и ънлок''. Имам питане за този втория, като има български речник къде е? Няма опция за добавяне на такъв сред другите.

Това, което си изтеглил от "Базовите" е точно същото, което Миро ти е дал. Българските речници вече са инсталирани, просто трябва да ги активираш от опциите.

Иначе съм давала в други теми и самите речници отделно, които ръчно трябва да се качат в чист WeDict след инсталацията му. Ако това искаш, и не ги откриваш, пиши ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ползвам тази версия и съм предоволен, абсолютно всичко си има!

http://dox.bg/files/dw?a=d48696965c

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

apodjeki, пише на речника, че има български, а къде е той? Не мога да проумея от къде се включва, след като го няма просто. Дори като отида да видя наличните такива там няма нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

[ATTACH=CONFIG]4050[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4051[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4048[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4049[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4052[/ATTACH]:tooth:

[ATTACH=CONFIG]4047[/ATTACH]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IMG_0002.pngIMG_0001.png Ето това е, което аз виждам и съм качил версията с български речник.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е блъри ти казваш, че не ти излизали речниците пък не си с тази, която съм дал, сложи нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали точно това вече му казах.... Това не е нито от Базовите, нито от другите ми постове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешката ми е била там,че след като съм махнал версията без е трябвало да рестартирам устройството. Благодаря и на двама ви за помоща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Начинаеща съм ,моля кажете ми как и от къде да си сваля българо - италиански- българо речник !

Благодаря Ви предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих си набързо една 2.0.1 версия (iOS 4.x)

- изтрити китайски, виетнамски и тайландски

- добавени българските речници от архива на Миро

българо-английски

английско-български

български компютърен

български синонимен

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво.Полезна вещ.Аз си бях пригодил само българо-английски и английско-българските речници за тази версия.Но така вече има по-завършен вид.Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Направих си набързо една 2.0.1 версия (iOS 4.x)

- изтрити китайски, виетнамски и тайландски

- добавени българските речници от архива на Миро

http://itunes.apple.com/linkmaker/" target="_blank">Свали

Линка не работи... дали може да помоля за работещ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баце, във форума няма пиратски софт от доста време...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да знам за промените, но се надявах щом е стар да е останала някоя следа.... жалко мерси все пак ще намеря друг начин. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другият начин е да седнеш на д–то си и изчетеш темите, свързани с WeDict, че да научиш как след като си свалиш приложението – да импортнеш бг речниците, които многократно давах тук, и линковете им работят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...