Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Здравейте При мен проблемът в новата версия на скайпа е в камерите,като пусна видео връзка много лошо се вижда доста е замазана картинката(в двете камери.При вас така ли е?

С старата версия 3.0.1 се виждаше много добре.

След това реших да върна старата версия,отначало не искаше да се инсталирва с итунеса но успях да я инсталирам с програмата iSpirit но сега немога да го подкарам(за 1-2сек. черен екран и веднага ме изхвърля от приложението)

Може ли по някакъв начин да се реши този проблем?

При вас камерите как работят,има ли разлика в качеството на изображението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък ми забива видеото при разговорите. Дано има нов ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа и с тази версия.Отново качеството на видео при разговор е много лошо

Може ли по някакъв начин да си върна старата версия 3.0.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че може :) Триеш тази версия и си качваш по старата.

Пратих ти линк-а на ЛС :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...и няма да я подкара изобщо, защото не е с твоя акаунт на компа.

Е, нема такова дърво! По - скапано приложение за iOS не съм виждал досега! Краш, след краш, даже и просто да стои отворена - без да пипам нищо. За десет минути крашна 15-тина пъти и я заличих със страшна сила.

П.П. Интересно ми е, някой колега програмист, да ми "светне": защо когато пусна скайп, на телефона пали sandbox като процес? Знам че приложенията от сидиа са сандбокс-нати(напр. MyTube), а апсторските - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам аз, в новата версия май и това моливче се появи пак докато пиша, преди ъпдейта не ми прави никой забележка за тоя молив, от 2 дена се почна...след ъпдейта. А по принцип дали има нормален начин да се махне, защото аз не виждам такъв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Индикатор при писане. По принцип го мразя, в момента с новата версия излиза когато пиша. Преди не излизаше.Не виждам начин и да се махне?

Между другото, коя точно беше предпоследната версия?

Редактирано от djcyperx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще може ли някой да ми прати skype 3.0.1,на лични.Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другарчета, проумейте че апсторска програма, сваляна с конкретен акаунт - НЯМА КАК ДА ЗАПАЛИ ПРИ ВАС, АКО СТЕ С ДРУГ!!! Или сваляш от инсталъс, или се примиряваш с дръвцето, засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що пробвах от инсталъс но отново не става.Програмата се инсталира нормално но неможе да стартира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали я тогава от сайта им и я инсталирай сандбоксната, чрез iFunBox - така тюнсът няма да я вижда. Може би ще запали.

П.П. Не трий най - новата, която си качил с тюнса, просто плясни тая отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДНО МНЕНИЕ!!!

И така не става,отново не стартирва

Направо лоша работа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жива трагедия с тази версия, на получено и изпратено съобщение дори не пише нито час нито дата.

То се разбра че по никъкъв начин неможе да се върне старата версия ,освен да се пращат меили на съпорта на скайп да си оправят бъговете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

смъкнах си версията до 3.1.3 и сега немога да инсталирам скайп.изтеглих това IMО... но нещо не кефи. По това което разбрах вариантът е чрез ifunbox да сложа по-стара версия, но от къде да я изтегля? и ако може някой по-подробно да ми обясни на ЛС стъпките (I`m lamer..)

П).С. Инсталирах Installous и сложих по-стара версия всичко е ок :)

Редактирано от jein
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай IM+.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взе да ми писва от Микромеките.IM+ няма видео разговори,поне версията,с която съм аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Съжелявам ако го пише някъде по-нагоре но не го намерих. Искам да попитам. Трябва ли да се правят някакви настройки на Iphon-a за видео разговор през skype, аз се виждам но отсрещната страна не ми излиза камерата, защо така се получава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблеми. Естествено и компютъра трябва да има камера :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...