Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Ами вземи и прочети темата. Всичко го има дискутирано в нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, имам един много досаден проблем с Skype 1.2.1. Проблема е нещо като редактор, при който при написването на няколко букви, почва да предполага думата, която искам да сложа и тъпото е, че като натисна SPACE замества препоръчаната дума, а не тази, която аз съм написал. За да си остане мойта дума, трябва всеки път да цъкам върху предложената за да я махна.

Има ли начин да се махне този редактор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И освен това четеш, и ползваш търсачката! Позволи си още един подобен въпрос от азбуката на тематиката на форума, без да си чел и търсил, и то зададен където и както ти се ще, и си вече на пързалката...! :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Коко. Незнаех, че корекцията в General важи и за Skype. :)

Иначе се извинявам за задаването на въпроса на неподходящото място. Ползвам търсачката редовно, но явно не съм чел внимателно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

А ве всичко ми е up2date в сидиа и appStore обаче скайп започна да забива според мен след инсталиране на iKeyEx. Някой наблюдавал ли е този проблем ? забива при опит за започване на чат когато трябва да се появи клавиатурата за писане явно.

-- Чет Ное 26, 2009 8:58 pm --

всъщност забива около 30 секунди след като е стартиран също така.

може би по време на зареждане на списака с контакти или непосредствено след като го е заредил

Sladichuk: Мноооооого ти е късичка паметта на теб.... Айде, да ти опресня спомените – ТУК. Веднага!!!! Всички теми! И да ти е честита оранжевата премяна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да чета темата от начало, но нещо ме хванаха нервите, та накратко... Използвам Skype за работа и да кажем, че тази така удобна програмка е нещо, без което не мога да живея буквално от 2005-та насам, а от както и се сдобих с iPhone, Skype си стана част от мен.

Интересува ме дали някой е дискутирал проблема със следното iPhone+Skype+Bluetooth... Преди имах Windows based devise (Asus) и при него skype пускаше сигнал по Bluetooth слушалка...

Ще ме извините, ако засягам тема, която вече е дискутирана, но така и не намерих инфо в нета, относно този проблем, защото е точно това - ПРОБЛЕМ...

-- Чет Дек 10, 2009 7:33 am --

Някой по в час ще може ли да ми отговори на предния пост???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ами скайпа при мене си бачка смисъл не крашва проблемът ми е, че ми вади всичките абонати офлайн а това не е възможно :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно Skype през блутут слушалка. Да, има вариант. Инсталираш Bluetooth Mono SBSettings от хранилището на BigBoss. Появява се бутон в падащото меню на SBSettings. След свързване на слушалката, просто го активирай. Лошото е, че прехвърля всички звуци към слушалката, но пък работи чудесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам Skype в AppStore. :) Само при мен ли е така, или ще бъде поредния ъпдейт на приложението?

img0412cr.th.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го намирам.

В руския съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно Skype през блутут слушалка. Да, има вариант. Инсталираш Bluetooth Mono SBSettings от хранилището на BigBoss. Появява се бутон в падащото меню на SBSettings. След свързване на слушалката, просто го активирай. Лошото е, че прехвърля всички звуци към слушалката, но пък работи чудесно.

Имам проблем със Cydia...не ми се лоадва... можеш ли да ми постнеш линк за сваляне тук??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да беше питал гугъл, аз ли да питам вместо теб...

Свали

Редактирано от tonywoolf
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво че си разбран/а, че иначе щяхме да го закършим :) несъм хич в час с това как да търся подобни неща и затова те питах... мерси много за отговора и линка!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някой известно ли е, дали има ли ще пускат скоро ъпдейт където ще може да се пише в landscape mode?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И да вземат да сложат звуци когато се получават съобщения,толкова ъпдейти направиха от както излезна скайпа и още не са сложили звуци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако след последните 5 поста се появи и 6–ти в същия стил и дух, считайте, че духът на Кака е изпуснат от бутилката и прошка няма да има за тези, дето пълнят темите с ненужни глупости....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Новото във версия 1.3

[download:17nrxxn7]http://www.skype.com/intl/en/[/download:17nrxxn7]

What's new

Version 1.3:

- Landscape mode for IM

- Hints and Tips

- General performance improvements

- Call quality indicator

- Fixed call drop issue when returning to a held Skype call"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При новата версия, нещо ми се дъни разговор през 3G ? Имам 3G Unrestrictor обаче нъцки ... Само при мен ли е така ?

ЕДИТ : Проблема е бил в моя "телевизор".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Landscape mode for IM - избереш ли друг таб докато си в хоризонтален режим и забива....

- General performance improvements - пълна глупост, много повече се влачи и лагва

- Hints and Tips - поредната глупост, вероятно в следващата версия ще има и реклами

Това което ми харесва е, че вече са се усетили за хоризонталния режим, но са далеч от истината. Допада ми и подорения начин на визуализиране на чата, но предходния чат ми се зарежда вече 5 минути (вярно не е малък...около 5 часов чат)

Въпреки всичко това приложението си остава отвратително мудно и тежко за 3G (нямам представа как е на 3GS)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми обясни защо след като си инсталирам skype (от app store) първите няколко пъти се вписва нормално и след това пак като ми се наложи да влезна в skype не иска да ме впише и ме изхвърля от програмата?Вече 10 пъти го преинсталирах и все така става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...