Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Мисля,че проблема не е в РАМ паметта защото в тела си имам само skype и още 2-3 програми,които даже не са вклюни когато пускам skype.Така,че не ми се вярва да е поради липса на РАМ памет.Някакви други предположения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след ъпдейт до версия 1.3.0.207 работи много мудно а при завъртане в хоризонтален режим или крашва или изчезват бутоните или клавиатурата се омазва и трябва рестарт.Моля дайте линк към версия 1,2 неможах да намеря в стари постове :idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се държи нормално. Зарежда си бързо, ландскейпа си работи добре и не го намирам за по-бъгав от предната версия. Той просто винаги си е такъв :idea:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам проблеми с новата версия. Единствено ме предупреди, че програмата е за НЕ-JAILBREAK-нати устройства и това беше. Работи безупречно, дори бих казал, че обновява своевременно иконката за чата за разлика от предната версия. При предната версия трябваше да цъкна на тази иконка за да видя дали някой ми е писал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със съобщението е още от първия ъпдейт. Еднократно е :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Инсталирах последния ъпдейт, но ми се появи проблем - когато ми зареди скайп и покаже онлайн абонатите под имената им не ми се показва Mood-текста. Ако цъкна на името, този текст ми го показва в прозореца в който са бутоните за започване на разговор или чат. Във този същият екран - когато натисна - View Full Profile - също се получава нещо странно - всички полета са подравнени в дясно и излизат - не може да се прочете нищо.

Със предишни версии проблеми не съм имал. Пробвах какво ли не - изтривах, рестартирах, махах приложения от Cydia но проблема ми все си остава.

Телефона ми е Jailbreak-нат iPhone 3g.

Като изключим тези проблеми програмата върви стабилно.

Ще съм много благодарен ако някой даде идея какво мога да направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да направиш. Напоследък ми се налага, често да го използвам и съм тотално разочарован.

Приложението е мудно и бъгаво от самото начало или разработчиците му са направили някаква врътка и когато телефона е jailbreak-нат приложението им става мудно и бъгаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм със Bluetooth Mono две седмици и останових, се бъгва и се изключва автоматично, когато получа гласово обаждане, въпреки че иконата стои активна. Някакви идеи??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupko, ползвах го на "чист" телефон(на шефа ми)- същата боза. В лендскейп, след 3-тия пост се бъгва и ме изхвърля. Направили са страшно аки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче наистина се излагат разработчиците на този скайп.

a9bcc39a190a04ba.png dab717c5aff931b6.png 5930312ca1ba08db.png

Сега да не могат да направят едно приложение да се ротейтва като хората, и няма да е зле при чат в пейзажен режим да махнат ПОНЕ статусбара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм поредния разочаровал се от новия ъпдейт на Skype, всеки път когато писша в Landscape на третия пост крашва, или забива. Друг бъг- показва че абонатите са ми онлайн а някои от тях неса, също и ме дисконектва през 1 минута... Въобще един голям минус за разработчиците на програмата. А я кажете според вас кое е по добре като алтернатива, NimbuZzz или Fring ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

;)[ATTACH=CONFIG]73[/ATTACH] И на 2G, и на 3G, и на 3GS....

Edit 23.01.10, 16:00:

След тридневна борба, тръгна.....

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете програми подържат skype.Nimbuzz при мен малко забавя телефона,може би е от insomnia!!!.Fring има видео,което работи чудесно,но за разговори skype e най-добрата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Landscape mode for IM - избереш ли друг таб докато си в хоризонтален режим и забива....

(нямам представа как е на 3GS)

проблема го има и при 3GS ... което е глупаво наистина ; но поне са оправили затварянето на чат-а ... старата версия или крашваше или и трябваха 2-3 мин за да затвори по дълъг чат сега нямам такива проблеми :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам един глупав въпрос, извинявам се предварително. Скайп ми крашва а до онзи ден работеше. Сега тръгва само в Сейф Мод. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте! Моля за помощ. :razz: Телефона ми не е джейлнат. Немога да използвам приложения, като Keepawake, та как да накарам скайпа да ми остава онлайн при заключване на телефона. Много ще съм благодарен ако ме светнете, че иначе яко цуца батерия, като дисплея е постоянно включен. Нов съм във форума, ама се постарах да почета, но май не намерих нещо по въпроса. Мерси на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чел си, ама не достатъчно... Запознай се с приложенията от рода на ProSwitcher, Multiflow, Insomnia... Но всички те ядат, като бесни–батерия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В настройки на скайп - даваш stay online, пускаш си нета от картата и си модерен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз така правя, но реших да попитам дали има вариант да се заключва телефона и да оставам онлайн в скайп. Защото сега телефона не се заключва, дефакто си оставам онлайн, но и дисплея си свети постоно.

Май няма пълно щастие! :) Мерси

Редактирано от zl0star
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...