Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Skype


Grievous

Recommended Posts

Сутринта още от там го свалих ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен тръгна след ъпдейта на MobileSubstrate.

Сега само ми липсва фикса да работи и с 3G мрежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз махнах MobileSubstrate и работи. ;) Да питам - това MobileSubstrate важно ли е?

Ами да ти кажа важно е, с неговата деинсталация при мен си заминаха StatusNotifier, iBlackList, WildEyes, Chronus, WinterBoard, че и темата ми iNav ръчно качена. На Mobile Substrate незнам доколко си чел темата излезе ъпдейт, така че инсталирай го наново и няма да има проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В инфото към новия ъпдейт си пише, че работи и със старата версия и по-новите от нея. Поне при мен си работеше наистина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с ъпдейта на Mobile Substrate работи без грешка .. около 40 минути без краш при

150 абоната горе доло в листа ... и доста писане

чудесно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз, преди да дочета взех че махнах Mobile Substrate и сега ми прави впечатление, че телефонът ми работи доста по-бързо и сега си мисля изобщо да не го слагам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих отново Mobile Substrate и бая време работи и не крашна. Значи и аз потвърждавам, че проблема е решен. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдят, че с 3.0 може да провеждаш разговори през 3G.

Моля, ако има някой с качена бета, да потвърди или опровергае....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,има ли начин Скайп да е нон-стоп онлайн? А не всеки път когато го отворя да се логвам отново.Не ме притеснява евентуалното "падане" на батерията...

Благодаря ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фиксът на Саурик за mobile substrate точно това прави за съжаление. Изключва substrate при активиран скайп и съответно backgrounder приложението, което го ползва не функционира.

Така че, отоговорът е НЕ. Не може да работи скайп в бекграунд режим. За тази цел ползвай Fring.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес отново има ъпдейт на Mobile Substrate в Cydia. Аз го качих и скайпа пак започна да крашва. Ако искате не бързайте да ъпдейтвате. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах 2 неща, но пак не дадоха резултат.

1. пробвах това, след което

2. дейнсталирах Clippy, но и това не помогна. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с махнат Clippy и работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирате си от Сидия VoIPover3G, после в “/Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/VoIPover3G.plist” добавяте в края "com.skype.skype" и говорите през EDGE и 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже нямаше какво да правя а и скайп-а не го използвам сега реших да тествам с новия Ъпдейт и найстина след качването му програмата започва да крашва, тръгва но след това крашва :D затова изчакайте както Nikolay казва, ако го ползвате :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...