Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос относно iOS 4.2.1


торео

Въпрос

Тези дни сложих новия iOS 4.2.1 мислех да не му правя джайлбрейк, да изчакам да излезе новия инструмент който ще е untethered, но издържах един ден и след това го джелнах с Redsn0w 0.9.6b6. Никакви проблеми работи идеално няма крашове явно тази последна версия на Redsn0w е сполучлива въпреки, че е бета. От тези няколко дни единствено ми се случи на два пъти докато си сърфирам ето това нещо: http://prikachi.com/images/285/2799285o.png След като дам да ми зареди страницата наново и се оправя. Въпроса ми е дали някой му се е получавало така и нормално ли е това? Преди като бях с 3.2.2 джайлбрейкнат с Limera1n не ми се е случвало и другото което забелязах, че не се откача от Wi-Fi. Някакви идей или наблюдения?

Редактирано от торео
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако проблема е само с един сайт, то проблема е в сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам идея, първия път не обърнах внимание каде ми беше направило този номер, но след втория път направих скрийн шот, в случея този който пуснах в първия пост. След скрийн шота не ми е правило повече проблем. А за wi-fi, че не се разкача? Малко да поясня за да не стане някакво объркване. Няма значение колко време си стой на стенд бай, докато му натисна хоум бутона и гледам, че wi-fi си стой закачен. Преди имаше няколо секунди докота се закачи: натискам хоум бутона не се вижда индикатора за wi-fi и след малко се появява. Това някаква екстра ли е при новия iOS 4.2.1 или не трябва да е така, батерията няма ли да пада по-бързо така?

Редактирано от торео
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С wi-fi трудно можеш да го засечеш дали се откача само ... пробвай, ако имаш web достъп до рутъра, да влезеш в конекциите му и да провериш колко време след като заспи ipad-а стои закачен към рутъра ... моя си спира сам wifi и като цъкна home-buttona след около секунда светва пак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имено около секунда и се показва, тази секунда при мен вече е няма и това ме кара да си мисля, че стой редовно закачен. Чесно да си кажа от рутери въобще неразбирам и тази опреция която ми предлагаш да направя въобще не ми е ясна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прочети упътването на рутъра ( то обикновено е 2 странички ) ... :) Аз не съм си jailbreak-вал iPad-a, затова може и от jeil-a да ти прави проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси ще проверя за това което ми каза. То не бих казал, че е проблем, но ме притеснява това да не вземе да ми харчи повече батерията. :)

EDIT: Установих, че е от джайлбрейка, сега като го няма си е нормално!

Редактирано от торео
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще си позволя да се включа към темата на колегата, за да не отварям нова.

С iPad Wi-Fi+3G 32 с 4.2.1 съм и онзи ден направих Jailbreak чрез redsn0w 0.9.6b4. Всичко за сега работи ок, но след зареждането на Cydia изглежда така:

ipad.png

Някой има ли идея от какво се е получило наслагването и застъпването на текстовете?

Благодаря предварително. :smile:

Едит:

Работи таратанци...

След рестарт на iPad-а умря и стои на ябълката вече 20 минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И 200 минути да стои пак ще е "таратанци" като не се чете...

Джейлбрейка на iPad на 4.2.1 за сега е tethered!

Пускаш му redsn0w, "Just boot tethered right now" и няма "таратанци".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Kaloyan, не виждам смисъл от такива постове. Чел съм много внимателно темите преди да постна и знам много добре, че джейлбрейка на iPad на 4.2.1 за сега е tethered. Точно след като съм пуснал "Just boot tethered right now" са въпросните "таратанци".

Мерси все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай да го вкараш първо в дфу и оттам да го бутнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това не съм пробвал, alxx. Ще опитам след малко и ще споделя има ли ефект.

Благодаря ти! :smile:

Едит: след като си поиграх 2-3 часа и направих над дузина опита да кажа, че проблема от картинката си стои и след съвета на alxx. Иначе относно зависването на ябълка след рестартиране: прави го чак когато си кача всички кракнати приложения, които съм ползвал. Явно проблема е в някое (или повече от едно) от тях, но друг път ще започна пробите с едно по едно, за да разбера от кое точно е. Ще видя също дали ще има проблем, ако го регна като нов айпад-а.

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Valeff, както написах по-горе махам едно по едно приложенията, за да разбера кое е. Малко времето ми е кът, но нямам бърза работа.

Остават ми още около 20, но за сега проблема си стои. :smile:

Едит: всъщност сега се усещам, че не знам за моя проблем ли говориш или за този на автора на темата.

Ама аз се изцепих вече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...