Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да прехвърля информацията от iPhone към PC (Windows 7)?


cvetty

Recommended Posts

Вчера си преинсталирах компютъра и си сложих Windows 7 , както и най-новия iTunes 8.2.1.6 и естесвено нямам никакви apps , музика или нещо др.Та.. въпросът ми е какво ще стане, когато свържа iphone-a с комп. ?И дали ще мога по някъкав начин да си кача всичко от телефона в iTunes?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

най добре си качи наново програмите в айтюнс и каквото имаш там песни филми снимки и синхронизирай отново

а още по добре мини на 3,0 направи джейл

сетни телефона като нов

и си качи всичко отново

това отнема около 30-на минути но имаш нов телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но понеже нямам никакви снимки, музика или др. файлове на комп., искам да си ги кача от Iphone-a, и се чудя какво ще стане, когато го свържа с комп., а не искам да ги загубя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти ги изтрие. Трябваше да си направиш бекъп на Itunes преди да преинсталираш. Иначе с Windows 7 работи без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не давай на iTunes-са да се синхронизира с телефона и чрез iFunBox (аз използвам тази) си копирай всичко от телефончето в Компютъра.

П.С. Поздрави и честит ти Windows :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

свали си само снимките и контактите

останалото го има свободно в интернет

ето ти ifunbox

http://www.i-funbox.com/download/ifunbox_en.zip

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко теми които може би ще са ти от полза:

viewtopic.php?f=7&t=420

viewtopic.php?f=8&t=1794

viewtopic.php?f=42&t=916

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз като казвам че трябва помощ на място

Sisq0 се пени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тази програма можеш да си копираш аудио-видео и снимките от телефона на компютъра

viewtopic.php?p=11773#p11773

След като я изтеглиш си инсталираш x-ipod-rip v2.1.31.0316.exe, въвеждаш име и номер от файла Serials.txt и след това даваш да ти провери за ъпдейти от Help -> Chek for updates. Ще ти намери ъпдейт ти ъпдейтваш смело и си имаш излекувана новата версия чрез която ще можеш да си свалиш аудио-видео и снимките от телефона на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така... свързах се с комп. и нямаше никакъв back up , както преди когато го вкл всеки път.Нямам, и нито снимки,музика... нищо, но на телефона си стоят.Какво да правя сега докато съм го вкл.?Ако може някой да си даде skype и да ми обясни. :neutral:

И какво да правя сега с тази програма iFunbox ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се вече!Добре, че беше Jorky_pld :Wink: Благодаря, все пак и вие помогнахте много! :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я обяснете и на нас как се оправи? С някои от съветите в темата или по друг начин? Явно е по друг начин, щом

Добре, че беше Jorky_pld :Wink:

Не за друго, а да се знае ако на някой му потрябва. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще ви кажа!Jorky_pld ми писа на ЛС и ми прати снимки и подробно описание как се работи с iFunbox, и всъщност се оказа доста елементарно.

Ето и снимки:

7fd4242a6898a39b.JPG c9191c938a1ed60b.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Да попитам и аз... :(

Има ли изобщо начин, да прехвърля снимките които не са снимани с телефона, на компютъра?

Става въпрос за уолпейпъри и тн, които не са снимани с камерата на телефона а са синхронизирани с него.

Наложи ми се бърза преинсталация след тотален краш, и за съжаление загубих тези файлове на компа.

Редактирано от LUBECA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, веднъж го правих тая врътка. Самите снимки са в .ithmb файлове, които се намират във /var/mobile/Media/Photos/Thumbs. След това снимките се изкарват от тези .ithmb файлове чрез програма (сега не се сещам коя е, ще потърся), но проблема е че снимките ще са 320х480 пиксела тъй като iTunes ги оптимизира за телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво се прави.

1. Теглиш iThmbConv.exe от тук

2. Влизаш във /var/mobile/Media/Photos/Thumbs на телефона си и изтегляш .ithmb файловете на компютъра си.

3. Слагаш iThmbConv.exe и .ithmb файлове в папка с произволно име (например ithmb) в C:

4. Стартираш Command Prompt и пишеш следната команда

cd C:\ithmb

Enter

iThmbConv.exe

Enter

iThmbConv "C:\ithmb"

Enter

5. След като приключи ще видиш множество .ppm файлове в папката.

6. Отваряш тези .ppm файлове чрез PhotoShop и ги записваш в какъвто искаш формат. А чрез XnView може да разглеждаш и да конвертираш всички .ppm файлове наведнъж в друг формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности mupo!!!

Имаш една почерпка от мен!

Всичко стана перфектно.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Извинявайте, но да ди питам има ли възможност приложенията/игрите да се прехвърлят от ифона в новия итунес, че и аз трябваше да мина на Windows 7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Копираш папката iTunes на носител от My Documents ако не си сменял директорията в която записва тунса и си ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той май вече е минал на Windows 7.:think:

... да се прехвърлят от ифона в новия итунес, че и аз трябваше да мина на Windows 7

Agapi, ако не си направил Backup както пише по-горе, теглиш наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...