Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на baseband 06.15.00


emco83

Recommended Posts

Здравейте на всички, току-що пробвах горепосочения метод, но след като копирам iPAD сертификата в fuzzyband той отново ми казва че съм с 05.15.04 ББ и че не може да downgreat Интересното е че когато копирам сертификата с i-fun box не се се вижда никакъв процес на копиране или съобщение че процеса е минал успешно. С bootloder 05.08 съм ! Дали има някой друг инструмент за downgread освен fuzzyband с който да сваля ББ от 05.15.04 до по нисък ? Благодаря ви!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Честито, голяяяма светлина в тунела! :smile:

MuscleNerd, добре познат хакер на Dev Team, току-що обяви чрез Twitter, че е постигнал голям напредък по отношение понижаването на бейзбанд 06.15.00 за 3G/3GS. Това означава, че всеки потребител, който е обновил до 06.15.00, ще може да понижи обратно до 05.13.04, което ще му позволи както отключване чрез ultrasn0w, така и пълноценен GPS!

307efce6b903b553.png

iClarified | RedmondPie

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише, че е само за тези, които са с официално отключени, което аз го разбирам като отключен от оператор или нещо се бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, а ultrasn0w за какво е на официално отключен телефон?

Отново се изказваш неподготвен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да се изказва неподготвен.Точно това пише в това което си постнал. Или ти не четеш написаното в скобите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да не се чудите и да не четете само половината, без да мислите поне малко:

ще има начин за понижаване на baseband 06.15; тези с официално отключените телефони ще могат да си ползват gps, а останалите ще могат да си отключват телефоните с ultrasn0w и да си ползват gps.

Кое му беше трудното?

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, аз какво по-различно съм написал?

Колега и градски patrik, всичко чета, бъди спокоен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко са хората с ФО телефони,които са сложели 6.15.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа има един майстор в Стара Загора, който ги слага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най - тъпото е, че ние бършем след "майсторите", а най - срамното е че те също четат тук...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MuscleNerd@MuscleNerd

I'm aiming for Funday/Sunday for releasing the downgrade from 06.15, but that's very much subject to possible delay

т.е. - "Целта ми е да се пусне downgrade от 06.15 в неделя, но е много вероятно да подлежи на забавяне"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що ми докараха 3G с 06.15.00

Вече е с 05.13.04

Инструмента работи перфектно :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

panic : we are hanging here

След като влязох в DFU mode започна да става нещо на телефон и ми изписа - panic : we are hanging here и стой вече 10-15 минути...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май, ще се наложи да качиш последния фирмуер, да джейлнеш и след това да понижаваш бейсбенда...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 3Gs нов боот става ли ? Защото го мъча вече трети път и нищо,,,, седи си на 06.15 ! С ФЗ към Roger съм на 5.1.1 Ще ви бъда благодарен за помоща !

п.п. Телефона го имам от 2009 г.

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има доста проблеми с този инструмент, по - добре изчакай musclenerd да пусне някакви фиксове.Аз също даунгрейднах но си останах на 6.15.00 и нямах ГСМ мрежа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос, който никой не зададе.

Ако телефона е 3GS с бейзбанд 05.16.хх, трябва да му се сложи айпадски бейзбанд и тогава да се понижи, така ли?

Логично да е така, но да попитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е.

Но ако е произведен след 34 седмица на 2011 год, не слагайте айпадския бейсбенд.

Серийния номер така изглежда на тези модели: хх134....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...