Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на baseband 06.15.00


emco83

Recommended Posts

Дали има вероятност да е от по- новите партиди този 3GS и с набиването на iPad-ски бейзбанд да си му прочел прощалната молитва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма вероятност , защото има запазени сигнатури за 4.2.1 , което значи , че е старо пройзводство. Но никога до сега не съм виждал този надпис iphone на мястото на сигнала. Просто все едно бейзбанда е изключен. Ще пробвам на стария ми комп да видя там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай вместо да качваш, да смъкнеш бейзбанда...на мен ми се случи един път така и на магия се оправи с даунгрейда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато дам в редсноу downgrade ipad baseband като стигне ананаса забива на activating и до там.

Някаква идея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали ти казвам , пробвам с даунгрейд , но стига до активейтинг и там забива за неопределено време и не стига до флашинг бейзбанд. Най-вероятно е хардуеър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попадали са ми два телефона, отговарящи на условията, но не приемащи 6.15! Много мъки, но така и не стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по симптомите, които си описал, нищо чудно и да си го "убил".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато целият модул ББ не бачка го изписва. Имаш ли за 3.1.3? Чист рестор в дфу с 05.12(май беше) би трябвало да го съживи. Не стане ли - за коша.

П.П. Върни тюнс 10.3 при флаш на айпадски ББ - новите тунчовци правят мизерии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съживил 3 бр. такива ;)

Оправил съм ги по следния начин, при мен става :

1.Чиста хост файла -туньо да не ми прави мизерии

2. Рестартирам PC за всеки случай

3. Вкарай устройството в DFU

4. Ъпдейт - Рестор през туньо - към подписвания за момента фърм "демек" 6.1.3 ,или на 4.1 -не пускай нищо допълнително като Ъмбрела примерно.Не пробвай с правени къстъми -не се получава поне при мен.

5. След рестора ти вдига baseband-a до последния възможен

6.С redsn0w слагаш вече iPad-ския, после downgrade iPad baseband -Воалла .

7.Ако нямаш карта на оператора към който е заключен -ползваш Tethered jail -за активация

8. Вече си правиш къстъм за 5.1 или 5.1.1 ако имаш сигнатури и дерзаеш

п.п Това при мен работи,ако не стане както казва Alxx - отвараш коша :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го, за сега!

Отворих го и видях , че е сменена батерията и две болчета липсваха , като леглата им бяха изкорубени , което ме наведе на мисълта , че старата батерия е надула и изкривила платката така , че болтовете са изхвърчали. Рискувах и я понаместих, запалих го и си тръгна , беше на 5.13 и сега бачка , предполагам до следващото изтърваване или слагане в някой джоб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Ще напиша всичко какво съм правил със 3G

С iTunes съм инсталирал версия 4.1.2 след като разбрах че съм сбъркал почнах по тази тема.Инсталирах FW 3.1.2 с грешка 1015 след това с redsn0w поставих Select IPSW 4.1.2 и после както е посочено в темата но излизат само цифри и букви без ананаса след рестарта след 10 мин е застанал на ябълката на блед екран и така седи от минимум 30 мин и нищо.Може аз да не съм разбрал нещо

Редактирано от Miro-Ispania
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...