Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на baseband 06.15.00


emco83

Recommended Posts

3Г с 3.1.3, качих му къстъм на 4.2.1, после следвах процедурата за даунгрейда, след което ънлок с ултрасноу и сега всичко е ОК. Гпс-а работи, само проблема е, че много се губи ГПС сигнала, дори и когато съм на вън...с iGO My Way показва, че търси сигнал намира и след 5 секунди пак така...има ли нещо което трябва да се направи за да се оптимизира сигнала на ГПС-а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана на 7-8 път обаче телефона вместо да се рестартира направо се изключи и като го свържа към компютъра ми казва че е в дфу моде. Направих ръчно махане от дфу моде обаче неще да запали ?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така обаче с тоя новия ултрасноу немога да сложа кустом 4.2.1 пише ми че иска поне 4.3.3 ,а не искам да пробвам с 4.3.3 защото незнам какъв ми е basebanda. Пробвахс itunes ,но започна да ми дава ония грешки 1600 ....

ПС: Оправих се !

Редактирано от djmixes
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 3гс с 4.2.1, нов буут правя процедурата и не бута бейзбанда и след инсталирането на редсноу не намира обхват. Трябва ли процедурата да се прави след рестор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На не джейлнат телефон не може да понижиш бейса! Изчакай новата версия от DevTeam!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейлнат си е щом искам да бутам.

Хора помагайте омаза се мн здраво. След рестор седи на логото на тунеса и дори в тунеса го разпознава много бавно и немога да го кативирам а имам карта към оператора, изписва че няма карта. Как да го оправя че утре телефона адски много ми трябва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестор с Custom FW с Baseband Preservation Mode за всеки случай, пък после, ако трябва пак на 06.15, пък като имаш време ще се занимаваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дфу. Слагаш 4.1 слагаш айпадски бейсбанд с някой стар редсноу мисля, че е 9 или 10. След това слагаш 5.1.1 къстъм с изрязан бейсбанд. Джейлваш с новия редсноу без да бараш бейсбанда. Инсталираш ултрасноу и си пушка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

смъкнах си ББ обаче немога да сложа по нова версия на ios От 4.2.1 с която бях досега. Пробвах с бая версии активирани ,неактивирани .Инсталирам ги и телефона не иска да тръгне стои си в дфу моде и това е слагам 4.2.1 и запалва веднага . Някакви идеи къде бъркам ?

ПС: ББ 05,13,04

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Кофти версии дърпаш.

2.Обнови ли тюнса първо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Пробвах с оригинални версии къстъм и готови къстъми. Странното е че въпреки сваления ББ ,сидиа ми показва shsh 4.2.1r1, 4.3, 4.3.5, 5,1.1 и преди да го смъкна пак ми показваше същите.

2. Не съм го обновил - ей сега ще го обновя.

С тази версия тръгва телефона : iPhone2,1_4.2.1_8C148a_Hactive_Custom_Restore. Ако можеш дай линк към някоя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ъпдейтнах Itunes и сега почна с измислените грешки 1600.... сложих и IReb R5 и пак ми дава грешка 1600

ПС:преди и 23 ми даде

Pe6o666 сложих твоя фирм и пак не иска да запали(не излиза от дфу)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bgiphone.com/topic/10700-dfu-loop-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D1%8A%D0%B2%D0%B5%D1%82-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D1%8F/page__fromsearch__1

разгледай тук , в общи линий си ресторнал с кастъм за който нямаш запазени сигнатури и телефона ти е влязъл дфу луп. Задължително пробвай с оригинален 4.1 като гледай тайни ъмбрела да ти сочи към апъл а не към сидия. Ако пак не ще да излезе от дфу , отваряш телефона и откачаш батерията за 1 мин и ресторваш пак с 4.1 или 5.1.1 . Ако нещо не си разбрал пиши на лично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Пробвах с оригинални версии къстъм и готови къстъми. Странното е че въпреки сваления ББ ,сидиа ми показва shsh 4.2.1r1, 4.3, 4.3.5, 5,1.1 и преди да го смъкна пак ми показваше същите.

2. Не съм го обновил - ей сега ще го обновя.

С тази версия тръгва телефона : iPhone2,1_4.2.1_8C148a_Hactive_Custom_Restore. Ако можеш дай линк към някоя

С този пост показваш че никак не си прочел поне основните теми, а сега ни разиграваш да те водим за ръчичка. Бягай в раздела "Нов съм..." и после в "Ръководства" да се запознаеш поне с основните понятия! До тогава да не съм те видял тука!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Различното при мене е че не ми дава грешка 28 и че немгоа да си сложа tiny umbrela :(

ПС:

liomojo написал съм ти лично

Редактирано от djmixes
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

RedSn0w 0.9.14b2 (Mac)

RedSn0w 0.9.14b2 (Windows)

Тази версия поддържа 3 различни вида NOR чипове за iPhone 3G iPhone 3GS, за разлика от предишната.

Може да прескочите точка 4 от ръководството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сичко стана от първия път, сега ББ ми е 5.13.4, но ГПС все още не работи (може би защото не съм го пробвал на вън).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези след 35 седмица могат ли да се вдигнат до 06.15 и после да се свалят или приключват участие ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

след 35 седмица на 2011 са отписани, ако пробваш ъпгрейд до 6.15.00 се сбогуваш със wifi,bluetooth и общо зето ще се радваш само на IPOD

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...