Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade на baseband 06.15.00


emco83

Recommended Posts

Не виждам смисъл да ми обясняваш детайлно моя ми въпрос :)))

Аз питам някой тествал ли е нещо на практика , вижда се че теорията ми е ясна :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен пост!!!

Ами в блога на дев тийм, имаше един който му провървя и си беше ъпргейднал....не знам едва ли някой би поел риска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога не съм гледал коя седмица е телефона и досега нямам греда :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да де, ама редсноу гледа и казва :D , това че не сте попадали на такъв е друга тема :)). Аз даже нямам и зор но е хубаво да се знае !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес направих един, който с първата бета не искаше. Да, GPS-а работи, като тествах на Sygic Europe.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес имах един успешен опит 3gs нов boot. :) Наздраве

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Психясахте ме с тия серийни номера.....

Сега ми докараха един, XJ1530 и малко не смея да го барам :get-crazy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали като е от 34-та седмица нагоре се прецакват...

Тоя е бая нов май

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В серийния номер не трябваше да има 134 мисля, но прдеи да започнеш да го качваш, редсноу ще ти покаже точно как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не примерно xxxxxx134xxxxxxxxx или нещо такова, като тръгнеш да качваш Редсноу ще те питa. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iphone3gs 5.1.1 newbootrom даунгрейда стана от първия път. GPS-а не работи с IGO PRIMO.

Локализира и крашва.

Някой пробвал ли е по маршрут да навигира?

Редактирано от svetoslakis
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъ, работи си. Свали си читаво примо или си го купи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте.

Разполагам с IPHONE 3GS 4.1 нов boot. Преди доста време джейлнах с limerain и отключих с ltrasnow. Съответно поех риска да кача бейса до 6.15.00 и разбира се GPS-a не сработи след това. Сега чета статията и реших да пробвам да смъкна версията на бейса (пренебрегнатият GPS преди време сега се оказва необходим). Следвам стъпките, но на три пъти вече не се получава. Два пъти стига до: "panic: we hang up here" и един до "transfering control to jailbreak" (описанието е по спомен, така че може да има леко разминаване). На третия път ми изкара прозорец, че телефонът е вече обработен с tethered jail и не е необходимо да се прави отново. Затова било необходимо само да се избере extras->just boot.

Моля ви за съвет какво да предприема и съответно има ли смисъл да продължавам с експериментите само и само да сработи GPS-a на иначе работещ телефон.

Благодаря предварително за отзивите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Чисто ресторче в дфу с 4.1.

2. Префлашваш 06.15 наново.

3. Качваш 5.1.1 кастъм чрез рестор в дфу.

4. Активираш с карта + айтюнс.

5. Действаш снега като администратор.

5а. От екстрас посочваш ръчно оригинален 5.1.1, за да действа с него.

5б. Отмяташ даунгрейд ББ

6. Чакаш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

След няколко опита миналата вечер, реших да пробвам с 4.1 . Взе че се получи. Смъкна бейса. Качих Sygic, reset-нах мрежовите настройки и GPS тръгна. Днес го тествах и с изключение на изключително бързо падащата батерия, работи безупречно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом пада батерията:

Бухни му нов рестор с кастъм, но не връщай бекъп, а сетни като нов. Задължително активирай с карта или редсноу и после SAM за реактивиране. Нещата си качи наново само със синхронизация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не мога да си оправя ГПС-а, просто отказва да работи, а понижих успешно ББ.

Ресторнах на чисто (5.1.1,3гс) без бек ъп на телефона и нищо, пробвах да излезна на вън да се ориентира по добре, дори пътувах но нищо...

Като пусна гугъл мапса още от начало направо ми изписва съобщение да си пусна интернет мрежата на телефона или 3Г, а това го правеше

и при стария ББ 6.15.00. Има ли шанс ББ да не се е даунгрейднал, а да пише че е 5.13.04. Някакви идеи имате ли защо се получава така, възможно ли е да е повреден ГПС чипа и ако да, как може да се тества ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мапс работи само с нет.

Пробвай друга навигация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах, iGo,Sygic,Navigon,TomTom, и не работи .... ;/

Пс. Апък дори и да пусна интернет, мапса локализира мястото ми със около 100 метра разлика и пулсиращото

кръгче го няма, тоест не следи мойте движения

Редактирано от aretoula
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...