Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Garmin StreetPilot за iPhone - най-накрая ;)


Severus

Recommended Posts

Мина ли ти през ума, че това е алгоритъм в който няма как да вкараш задръстванията, скапаните светофари, отнесения регулировчик или блондинката която си оправя грима на първа линия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма тоя проблем с часовника на гармина ?И някой успял ли е да го опави?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая навигация е толкова скапана и бъгава, че ви се чудя защо още се занимавате с нея. Като гледам самите разработчици са я оте*али и не са я ъпдейтвали от бая време въпреки всички бъгове. Гармин за Европа се казва Навигон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kin111-чо, не прочете или не вдяна моя пост, по - горе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гармина наистина има бъг във времето за пристигане,като при мен е точно 3 часа в плюс :smile:.

Иначе алгоритъма на изчисляване е най-добрия от всички навигации,това го знам от личен опит.

Колкото до картите,даже и да са отключени,няма да се виждат, ако не са оправени правата специално на файла с картите.

Това става лесно с iFile.

make sure the gmapprom.img file and gmap3d.img has the correct ownership use ifile– i.e. Owner mobile, Group mobile, User read write execute, Group read execute, World read execute.

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върви си перфектно с новата карта от 3 тримесечие на тази година така че са глурости че са стари и няма ъпдейтнати

Алексчо или се изразявай точно или не се прави на умник.Като нещо не го можеш казваш като го можеш обесняваш го.И не става въпрос за задръствания а че като му зададеш време за което ще стигнеш до...е абсолютно точно, а като му зададеш час на пристигане е все едно не си си сверил часовника!!!

Редактирано от kin1111
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върви си перфектно с новата карта от 3 тримесечие на тази година така че са глурости че са стари и няма ъпдейтнати...

А ти правиш ли разлика между ъпдейт на карта и ъпдейт на самото приложение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правя разбира се и като казвам върви префектно го сравнявам с гармина ми за кола който е с същата карта качена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, картата върви много добре.

Проблема е в самия софтуер. Също така е доста по-постен спрямо нувитата. Липсват много от стандартните и поне за мен много използваеми възможности.

Но пък от друга страна, само заради наличието на ОФРМ, не пречи да смятам, че това е най-добрата навигация за Iphone.

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не правите разлика между карта и навигация :) Най-добрата карта ми е в жабката :) Гармина е ултра бъгав, крашва редовно... А офрм картата нещо взе да изостава от навтек.... Засега съм по доволен от иго и навигона с навтек картите(имат някои неточности)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Форумът тенденциозно се пълни с разбирачи, т.е. мен не ме търсете - при такъв ресурс от капацитети, няма да ви трябвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Гармина лично при мен няма никакви проблеми с оставащото време на пристигане.

Доста пъти съм я тествал и няма отклонения.

На снимката съм дал маршрут София -Варна и единствената промяна ,която ще се получи е ако карам по бързо да ми смъкне времето на пристигане.

Софтуера ми е кракнат не е платен и съм го фикснал за да си работи нормално и през 3G.

rypa4uru.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В най-новата версия има възможност да се закупи Panorama View 3D, дали някой има файла за Европа?

Ако някой го има дали ще може да ми го пусне на лично?

Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Искам да помоля някой за работеща версия на Гармин с 5.8 версията на картата и с бг глас, за инстал през iTools . Някой пробвал ли е USA 2.2 версията, защото аз немога да подкарам картите на тази версия, а оправям правата и всичко както трябва, единственото което може да съм сбъркал е картата да не е отключена, но сега на 5.8 немога да намеря работещи линкове ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата версия на бг картата е

OFRM Geotrade 2012 Q4

Дай скайп на лични,да ти пратя всичко,ако искаш ..... :guitarred:

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес успях да кача българска карта на най-новата версия - USA 2.2,която е с повече опции, но неможе да ми изчислява маршрут, а ме дава, че съм на американския континент и там карта няма, а като браузна и му покажа къде е България и си се вижда картата ... пробвах да ме позиционира и в движение с автомобил - отгоре си пише "Ready to navigate", но си ме дава в бялото поле където са координатите на щатите и няма оправяне ... Някой да се е справил с този проблем или да има идея как да се справя ?!

Иначе адреси намирам, но само с опцията "search near location" и му посочвам някой български град, но като му задам "Go!" бутона и не калкулира маршрут, а ми изписва "Cannot calculate route. No roads near starting point"

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нещо не ти работи навигацията... Преинсталирай програмата и пусни някоя друга gps програма преди нея да те локализира.

Утре ще си поиграя и ще направя една читава компилация с бг картите ;)

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Някой измисли ли къде се качват csv файловете или каквито и да било POI ?

Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Може ли някой да ми изпрати работещ линк към Гармина, защото обърнах всичко и всички са изтекли.

Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Привет, след като си работи щастливо около седмица при мен, днес като го стартирах и иска apple Id и password. Въвеждам тези от iTunes но не ги приема. Версията не е купена. С 5-ца съм версия 6.1 джейлнат. Идеи? :)

Оправих се. За триене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре е да напишеш как си се оправил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като прочетох че след рестарт на телефона пак трябва да минеш през китайската програма. :) Затова не се задълбах повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой може ли да ми даде 3D сгради за българия ? Вече съм със западноевропейската версия 2.3 и вече ме позиционира на картата, не съм го тествал още, но хубавата новина е, че показва адресите с google street view, за целта не се променя файла с хостовете, а при стартиране на програмата се изключва нета и като зареди аз лично влизам на "show map" и като ми покаже картата си пускам нета и нямам проблем със съобщението за "Authentication failure".

P.S. Вече го тествах и работи добре с включен операторски интернет и показва крайната цел, точно както Navigon 2.3

Редактирано от Tzvetandacov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...