Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Много моля указанията, които си давате, хилядократно повтаряйки вече писани и обсъждани неща, както и обсъжданията на задънените улици, в които се озовавате, защото някои упорито не желаят да се просветят, четейки набъбнала точно от подобни писания до 1876567 страници тема, да се извършва на ЛС.[/

За последен път приканвам всички да се запознаят детайлно с раздела ПРАВИЛА, както и преди да надават вопли за помощ, да се постараят да се просветят, ползвайки търсачката, четейки темите от А до Я, а мераклиите да оказват помощ, да преценяват какво и как вече е предоставено, и в случай, че това е налице– да комуникират със съответния закъсал на ЛС!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен просто не трябва да пробвате на прозореца от вкъщи или на терасата първоначално трябва да излезнете на доста открита площ , при мен докато не излязох на една площадка пуснах си edge понеже не намерих wifi и първо през google maps да зареди и той да позиционира не искаше също да тръгне. Благодаря на alxx за помоща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGO My Way е страхотна програма.Дори е много по добра от Navigon.Пробвал сам и двете програма и iGO се свърза много по бързо към гпс-а от колкото Navigon.Като имаме в предвид че iGO също има и български език а Navigon няма.Страхотен пост,благодяра за линковете и skin-а които качихте.Нямам никакъв проблем с нея освен че ми гълта батерията.Трябва да ходя с зарядното на всякъде :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

свалих си го и аз , само за България , при разархивация ми изписва: Въведете парола за кодиран файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак прочети там от кадето си го свалил. Там се крие отговора!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това като се върти значи няма сигнал.

То си и пише горе!

На мен така ми показа че съм в Париж,но като си намери сателитите нещата си дойдоха на мястото.

8bf3e90e48ce059fa71c93bab9987b49

На мен ми показва същото,седях на вън 30 мин и пак си ми го пише,какъв може да е проблема ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Settings/General си включил Location Services/ON - да? :lol:

Свържи се с wifi или през картата, пусни maps да те локализира(Igo чете location cache-a), затвори и пусни IGo - така ще те позиционира от воле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам в менюто има 1 команда "Boost" някой знае ли какво е нейното приложение ? Благодаря .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам нещо.

Има ли възможност когато тръгна да търся даден маршрут, да напиша номера на улицата която ми трябва, а не да ме пита на коя пресечка да е ? Виждам, че във менюто от където избирам маршрута го има, но стои доста по бледо и не функционира, а само това за пресечките?!

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно адреса, който търсиш се намира на улица, за която няма достатъчно подробна информация в картата на съответното населено място. При мен това се получава в по-малки градове или малки улички! Може да разбереш дали тона е така, като избереш адрес в друг по-голям град.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си помилсих, но реших да попитам и във форумът. От Разград съм, а той не е голям град.

Лек ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обещаната колекция България, Гърция, Румъния, Сърбия и Турция :cool:

Добавки:

Подробен релеф (dem) - Източна Европа 0706

Тема - ammcfc

Език - оставени са всички

България:

Карта - България на TeleAtlas(2009.02 : 090602)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 0705 : 3dc 0804

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Глас - Невена, Камен, Богомил и Анелия

Гърция:

Карта - Гърция на NAVTEQ (16.06.2009)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.06

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Румъния:

Карта - Румъния на TopMap (07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090403, 3dl: poi 2008.06_081030

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.10

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Сърбия:

Карта - Сърбия на TopMap(07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090403

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2008.07

Бензиностанции - 3dl 2008.10

Турция:

Карта - Турция на TopMap(07.08.2009)

POI - poi 2009.02_090604

Сгради (3dc) и забележителности (3dl) - 3dl 2009.02

Бензиностанции - 3dl 2009.02

+ Карта на Македония + POI

Размер на файла - 362,054 KB

+ Карта на Македония + POI

Свали

Парола: BGiPhone

Тегленето от 2shared е изключително бавно, а линка към dox.bg е неактивен . Ще съм много благодарен ако някой пази този пакет да го качи на бг сървър .

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аман от капризи. Аз също съм го теглил от 2Shared, и предпочитам да е от там отколкото в dox-а.

п.п. оп, забравих да добавя, че теглих Full версията 1.34 GB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BG mirror, direct link, full version.

Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви последните камери:

Screen shot 2009-11-11 at 09.39.35.png[/attachment:1bxnempu]

post-38295-1282134456,1496_thumb.jpgSpeedcamUpdates.spud.zip[/attachment:1bxnempu]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко по ясно от това ?

Качваш файла в /var/mobile/Applications/BD285304-2F27-4EE3-9647-BDCD3837B5CB/Library/Caches/content/speedcam

После излизаш някъде да те позиционира иГО, влизаш в Насторийки->Звуци и преупреждения-> и си пускаш камерите :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, я кажете, че от тези 24 страници спам ми изтекоха очите само от съобщения от сорта: "Велик си....!", не че имам нешо против, но дайте малко да се въздържаме за да не загубим същноста в тоновете "crap".

Taка, въпросът ми е, тази програмка изисква ли достъп до интернет, тоест може ли да се използва без достъп до интернет или с други думи безплатно...? Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше чел между "crap"-a - щеше сам да разбереш! Ха сега навести ПРАВИЛАТА на форума и "Въпроси и отговори за начинаещи"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали това се опитвам да ти обясня, от толкова много crap ми изтекоха очите да чета... 1 или 2 страници ли са? Те са 24, защо да си губя целия ден... А относно за правилата са ми идеално ясни и не мисля че съм ги нарушил...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не забелязаш ли, че точно ти в момента трупаш спам? За специален ли се мислиш, че трябва да ти се отговаря персонално? Като не ти изнася да четеш, прав ти път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си тарикат явно, но малко не ти е достигнало да се сетиш да напишеш "iGo интернет" в най-горния десен ълъл на форума и да си спестиш двата поста "crap".

Най якото е, че не използва интернет. Пробвах го със сим карта и ми използва само някакви 2-3КВ при стартиране, пробвах го също и без сим и си работи на 100 % перфектно. Евала за програмата, ако направят български туню стор, това приложение бих си го купил с удоволствие :exclaim:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...