Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Като те гледам как пишеш, силно се съмнявам, че и въобще разбираш български език, та май хич и си нямаш нужда някой да ти обЕснява от кАде да ти излиза опция за БГ.... Стой си там в "е"вропата и си ползвай наИ–добрата, нищо, че "тЪИ като сАм " в Испания, май само тя, ама не и България за теб е в Европа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо на ипода работи за 1-2 минути и после спира???Ползвам я с roqyBt

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност то не спира ами спира стрелката на едно място и се губи връзката с GPS-a който е Holux M-1000

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди извесно време имах iGo и работеше като пушка БГ версията. От един момент нататък започна да си крашва сама още като се стартира.

Сега свалих 1.1 без никви карти да пробвам с нея отново крашва.

Iphone 3G, OS 3.0, Jailbreaked with redsn0w, unlocked

имам Backgrounder, ProSwitcher, iKeyEx не се сещам за друго което може да прави проблем

в съответната папка на инсталираното приложение няма нищо странно има ли някакви логове някъде където могат да се видят ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък това, че си с 3.0 не е проблем?:D

п.п. оправи профилчето, ако обичаш. 16i9jzs.png

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Grievous, ами не не е от това че е 3.0, а и си работеше преди пак на 3.0.

Вчера след определено разцъкване останових, че след рестарт на телефона ако Igo е първото приложение което пускам всичко работи. След известно време дори да не съм пускал нищо спира да работи.

Няма ли найстина някакви логове някъде ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iGO все още е в конфликт с някои приложения. За други не се сещам, освен MobileLog, но след ъпдейт на двете се разбираха. Прегледай имаш ли нещо от тези:

Който иска да има стабилно работещ iGO My way, ще трябва да се раздели с тези приложения:

- HapticPro

- MobileLog

- IrealSms

- lockdown

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се сещам за недостатъчно RAM. Телефона ти е работил нормално преди, защото не си имал приложения, товарещи рам паметта. Затова след рестарт - всичко е наред. В СБсетингс / процеси има опция free memory - или ползвай нея преди айгоу, или ресвай(и без това го пише в инструкциите за употреба на айгоу).

Няма ли найстина някакви логове някъде ?

Когато ти крашне - влез в var/mobile/Logs/Crash Reporter - Ще видиш лог файл с име IGocrash.plist или нещо подобно - в него ще пише причината. Или LowMemorycrash.plist.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Моля помогнете! При мен и двете пароли не отварят архивите, нито Pass: BGiPhone, нито Pass: BG_iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих си последната версия, но няма български говор англииски и някъкви други.

Опциите съм настройл на България, как да си го добавя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3_21.png

На снимката това го нямам.

Прочетох е!

Питам защото не видях да пише нещо за това.

Карти, камери и т.н., Видях каде и как се слагат, но за това не видях.

IGo да добавя не е теглен от тук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нормално е като не е теглено от тук. Прочети темата, както каза колегата. Ще намериш гласове и къде се поставят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имам следния проблем.. вече тегля няколко различни IPA файла, но ми показва грека...

това става когато дам sync на Itune, започва да се инсталира самото приложение, но около 80% някаде ми показва тази грешка..

The application "iGo My Way" is not installed on the Iphone "chain" because an unknown error occurred (0xE8008001).

някои има ли идея от каде може да е проблема ?

мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започни от станица 1-ва и ще разбереш от къде ти е проблема.

И си оправи профила по Правилата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

iGo My Way 1.1.1 (8.4.2.123000) - работи и с карти на ТА.

Свали

В пакета: Bulgaria83_TA_2009.09_091026.fbl; скина от другата тема; стационарни камери; POI за България.

П.П. Ако въпреки задаването на определена poi-икона на картата не се показва същата, подменете data.gro с този Свали

(Тук съм изтрил файла kmlpoi.icon)

Редактирано от borisb
Бъг във визуализацията на poi-иконите
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вчера си качих версията iGO_My_way-v1.0-Cracked, направена от Aveliky, но стои по 10-20 минути на търсене на GPS сигнал и нищо повече. Какъв може да е проблема? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пред компютъра ли я пробваш ?

не, пробвах я из цяла италия и франция и не засече къде се намирам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли малко помощ,инсталирах си големия архив(1.39гб) и като пусна Igo-to показва се началната картинка и ме изхвърля.В първия пост пише да се махнат 4 програми за да върви добре,аз нямам нито една от тях.Следователно проблема ми е някъде другаде.Ако може малко помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш някоя друга програма от Cydia, която му пречи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...