Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Здравейте, някои може ли да даде работещ линк, за версията с България и Гърция ? Имам файловете още от 3GS-a, но като ги кача на 4-ката директно ме изхвърля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте изчетох почти всички станици в раздела IGO и понеже в момента съм със HTC HD2 и там нямам никакви проблеми със версията на IGO държи се много добре но път искам да го продам и да си купя IPHONE 3GS та искам съвет има ли вече читава версия на IGO за IPHONE и ако има дали може да ми дадете линк за сваляне.Благодаря ви предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой може ли да качи IGO My Way със карти на България и Гърция,другите линкове вече не работят :sad: .Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам от карта на Гърция. Ако може някой да я качи.Ако има значение - iPhone G4, 4.2.1 и iGO My way v1.3.5

Предварително благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да дадете български гласове, линковете с гласовете са стари и не работят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Файл : voice_lang_Bul_iGO.zip

Линк за сваляне : " target="_blank">Свали

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Четвъртък 31.03.11.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета здравейте, това ми е първи пост, мисля, че няма да е последен. Имам малък проблем, качих си две навигации на телефона /iphone 3G 8Gb 3.1.2/, навигациите са iGo и Sygic , но имам проблем със свързването със GPS - днес пробвах и на двете за около 15-20 мин но без никакъв резултат. Мястото където се намирах беше мноооого обширно без сгради и други такива които да пречат, може ли това, че времето беше доста облачно да е причина за невъзможността за връзка с GPS ? Благодаря предварително на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пусни на on Location services от settings :unsure:

Беше на On , за проба го изключих и включих на ново и има малън напредък, на iGo ми показа картата поне, надявам се като изляза на открито и GPS да си намери вече :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате нещо подходящо за 3G , аз не знам дали някога ще я ползвам, но знам ли, мисля че не е лошо да имам ако някога потрябва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да смена звука за нотификация за ПОИ камерите ? че така е много тихо и не се чува почти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете читава версия за 4-ка, пробвах поне 5 версии и всичките лагват много неприятно, явно не са оптимизирани за ретината!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

ТУК съм събрал най-новите карти и POI за iGO до днешна дата - ъпдейта ми се струва голям...

П.П. Sisqo, от теб чакам инфо дали те прекарва през забранени улици във Варна :rolleyes:

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

iGo с 3G.

Има ли варианти за външна антена?

Голям зор с тоя сигнал. Постоянно го губи, а като го има трябва да мисля 100 метра напред.

Доскоро горе-долу ставаше, но напоследък какво му стана (без промяна в софтуера) не зная.

Почти съм я отписал тая навигация - предаде ме и се наложи 1 час да търся хотел в един град в Италия.

Пускам си "reset warnings", ту помага, ту не.

Тези дни си тествам тук в София - ту го има ту го няма, по-често второто.

Дайте съвет. Дали пък понеже съм с друг автомобил да ми е по-"непропускливо" предното стъкло (напр.термично или нещо такова)?

Редактирано от ivorpetkov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ivorpetkov, незнам в каква кола пробваш, ама аз навремето с 3G-то имах такива проблеми в S-class.

Като цяло, колата е доста изолирана от външният свят и това се оказва проблем за сигнала.

Особенно предното стъкло, нахакано е с какви ли не глупости.

Само при отворен шибедах работеше както трябва :)

Не съм пробвал в други от този клас за сравнение.

В ML-а нямаше проблеми. Цяла Италия минах с Igo и 3G-то.

Интересно че с четворката сега всичко е наред :blink:

Варианта на Alxx може да спаси положението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ivorpetkov, незнам в каква кола пробваш...

Изобщо не говорим за такъв клас за който споменаваш. Най-обикновенa Honda Civic от 2005-та, даже не съм сигурен дали предното стъкло е термично.

Но все пак е идея, ще пробвам в друг автомобил където работеше по-добре да видим.

Редактирано от ivorpetkov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

как да накарам Иго - то ми да показва ПОИ в kml формат сложени в папка юзердата подпапка пои

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Порови в темата - в първите няколко страници потребителят Chayenne е описал къде с слагат, после си ги пускаш от настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...