Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Най-новите карти и POI за iGO и Primo:

teleatlas_logo.jpg 2010.12

navteqLogo.gif2011.Q1

MMCN 2011.03

Свали

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако се сложат карти и на NQ и на TA какво ще стане? Ще има ли възможност при стартиране да се избира коя карта искаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не очаквах ти да зададеш този въпрос! Можеш да си сложиш и двете карти, но на неактивната да махаш разширението(през iFile примерно). Когато искаш да ползваш нея, слагаш и разширение и го махаш на другата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато има няколко карти на една и съща държава ползва най-новата. В скиновете за PNA има Map Changer но още не съм срещал такъв за iphone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

chayanne това с разширението е ясно. Просто не бях пробвал да не сменям нищо и да ги пъхна двете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Питам, защото съм с ВВ 06.15 и ме локализира, като изляза на балкона. Дори ми показва координатите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 5 месеца по-късно...

Сега инсталирах тази от зам**да и при мен ме изхвърля още с пускането. Някой подкарал ли я е по 5.0.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен работи идеално

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може ли да ми дадете линк за сваляне защото нито един не ми работи. Праща ме в Itunes на някакъв linkmaker. Ако може да е с карта на България. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на някой от хората, които предлагат линкове в темата, на лично съобщение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно...

Здравйте.Отчаях се.От няколко часа след като Джейлнах към новата IOS се опитвам да си сложа ИГО примо или my way но не мога.Ровех по всякакви форуми и опитах 10ина пъти,но не се получава,забравих как става просто( в смисъл коя версия да сваля).Слагам и инстал на .ipa и ми дава IGO failed to install всеки път.Къде бъркам?

Здравйте.Отчаях се.От няколко часа след като Джейлнах към новата IOS се опитвам да си сложа ИГО примо или my way но не мога.Ровех по всякакви форуми и опитах 10ина пъти,но не се получава,забравих как става просто( в смисъл коя версия да сваля).Слагам и инстал на .ipa и ми дава IGO failed to install всеки път.Къде бъркам?

п.с.Файловете от този форум не мога да ги сваялм винаги.Препраща ме към iTunes link maker!

Редактирано от trumi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как опитваш, с коя програма, от къде теглиш, имаш ли AppSync?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В iTunes инсталирам,а иначе насвалях от интернет и отделно имах и на компа няколко,но греда!Appsync имам да.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...