Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

работи ли на 2.2.1

защото при мен нещо не се получава, или може би не правя нещо както трябва

кажете какви са стъпките да се инсталира тая програма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай през Installous.

П.П. Трябва ми карта на Македония. Тея от покет България нещо не стават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го spud файла от poiplaza.

Свали

Едно предложение само! Може ли да пробвате дали от този txt файл Свали няма да се генерира все пак spdb файлче?! :biggrin:

Изтеглих .spud файла,но ми прави впечатление,че се казва speedcamupdates.spud,докато в папката на iGO файла е SpeedcamUpdates.spud . В момента в тази папка имам два .spud файла-твоя и този,който беше веча там.Това проблем ли е?

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми, може би програмата все още работи с оригиналния си....Преименувай моя файл по същия начин.

П.С. На никой ли не се получава с картите от другия форум? :biggrin:

тази тук тема: http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=27215

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никоя не работи май. Аз бях с biteSMS, която за мен е най-добрата, но се наложи да я махна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с FW 2.2.1 успя ли да я инсталира през Installous? След като около 30 мин. я разархивира, накрая изписва "Unable to find executable" и дотам.

Инсталира се след промяна на install method от clean на dirty, но след опит за стартиране на приложението, телефонът крашва и влиза във safe mode.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Iphone 3G 2.2.1 и като се опитам да инсталирам програмата през iTunes ми изписва, че програмата не е съвместима. Изтеглих пълната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де не виждате ли, че в iTunes си пише, че изисква iPhone OS 3.0 или по-нова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 3.0 съм и не иска да тръгне. Излиза логото на иго за около 2-3 сек. и след отново ме изхвърля от програмката като ме връща в менюто ... някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да има стабилно работещ iGO My way, ще трябва да се раздели с тези приложения:

- HapticPro

- MobileLog

- IrealSms

- lockdown

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо да благодаря за успешната работа с пакетирането на програмата.

Ползвах я вчера и днес. До сега нито една навигация не ми показваше пътеките в южния парк в София.

Тази е първата, която не само ги изкарваше детайлно, но и ме следеше на всеки завой почти перфектно.

Затривам всички други. iGo is the best за сега.

Благодарство !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам инсталирана lockdown и iGo си върви без проблеми,но качих SpeedCam и не се показват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в Амигото, а предполагам и в iPhone версията че е така, камерите се появяват (а и опциите им за активиране) чак при получаване на сигнал от спътниците! Уверете се че имате получен GPS сигнал и тогава проверете в настройките дали е включено предупреждението за камерите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които искат да си активират SpeedCams:

SpeedcamUpdates.spud.zip[/attachment:166y5c44]

Ъплоадвате SpeedcamUpdates.spud в /private/var/mobile/Applications/295C1705-C0D5-41CA-83EE-0314BA92269A/Library/Caches/content/speedcam/

ПС: 295C1705-C0D5-41CA-83EE-0314BA92269A при вас ще е различно

Всичкото това съм го направил.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Маааалко в страни от основната идея на темата....

В момента съм в Родопите (Триград) и ползвам iGO ( на Asus R600)

Впечатлението е ... блестящо представяне - такова водене и точна навигация не съм виждал-честно!

Маршрута започна от Русе и имаше една единствена грешка - в Хисаря просто затвори маршрута в квадрат (много странно) :sad:

Иначе - и най малките междуселски пътища, отбивчици и др. дрееебни джунджурийки, ако не беше iGO - да съм загубил два дни в разпитване.(при това на Asusa - iGo и картите не са най-новите). С една дума накрая - ПРЕВЪЗХОДНО !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да си копирам запаметение места (Favourites), и после да си ги добавям при преинсталиране на програмата? Не виждам да има такъв файл. Може би цялата папка Preferences трябва да се копира? Някой дали е пробвал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от както качих програмата без да я ползвам батерията ми отива за 6 часа, някой има ли идея защо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

shupiluliluma: копирай направо цялото Library от папката на iGO.

circle, не ти пада от iGO на 1000% поради факта, че не остава като background процес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми, може би програмата все още работи с оригиналния си....Преименувай моя файл по същия начин.

П.С. На никой ли не се получава с картите от другия форум? ;)

тази тук тема: http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=27215

Не се получава -картите излизат с наименованията си в списъка с карти но не се отварят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...