Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IGO My Way Europe Edition


Severus

Recommended Posts

Кратко ръководство как да си конвертирате последните камери за скорост от poiplaza.com:

1) Сваляте камерите от http://www.poiplaza.com/ във формат за iGO TXT

2) Сваляте spudtxt от [download:kz217xcl]http://www.2shared.com/file/7080863/1f7fedec/spudtxt.html[/download:kz217xcl]

3) Пускате spudtxt.exe и му задавате текстовия файл с камерите

mbp_late2008_-233.jpg[/attachment:kz217xcl]

4) Качвате SpeedcamUpdates.spud в /private/var/mobile/Applications/XXXXXXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXXXXXXXXXX/Library/Caches/content/speedcam

5) Пускате iGO :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тенкю ThUnDeR :mrgreen: Ето готовия файл Свали

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес правих сравнение между Igo и Garmin устройство. Гармина рутира много по-добре (надявах се да не е така, за да нося само едно устройство по път). На няколко пъти Igo ме кара да завивам по пътища, които се намират под мост, върху който се движа. До Ботевград пък, вместо да ме прекара през отбивката от магистралата, ме води до края на магистралата и там обратен завой.

Изобщо неща, които Гармина не прави. Igo наистина изглежда по-красиво и си мислех, че и картите са им ОК, но уви ...

PS: И вместо "Преизчисяване", фразата е "Ще промените ли маршрута?" WTF? :) Защо ме пита, след като не мога да отговоря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих до Копривщица и обратно и нямах абсолютно никакви проблеми с маршрута. И никога не ми е задавало този въпрос. Изпуснах една отбивка и веднага ми каза: "Преизчисляване на маршрута". Виж какви настройки за навигиране си му задал.

П.П.

Имам Гармин Nuvi 660, който след малко ще пусна за продажба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте за тъпия въпрос, но как се обединяват трите архива, за да стане една програма. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, това е нещо средно между двете програми. Ползвам амиго на ПНА и съм много доволен. Дано да могат да се ползват карти от различни производители. Тук има доста карти, сгради и т.н. :http://forum.pocketbulgaria.com/viewforum.php?f=51&sid=b01cc8fc2e575a5bf0283d30775e0013

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Менюто за номер на улицата не ми е активно, някакви идеи? Немога да напиша номера на улицата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

приятели,първо си бях качил само бг картата,сега си качих бг,рум.,сър.,турция и ми показва на картата че сам в турция.Помощ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, само не си изпускай сапуна :Wink:

Хваща ли сателити?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:Wink: ами хваща ги,обаче там където е индикацията за gps сигнал точките се въртят в кръг и нищо не се случва
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли каква е, има една точка, която се движи с индикатора за местоположението ви?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

където пише търсене на gps сигнал под него е показан сателита който е ограден в кръг и в този кръг се въртят 3 точки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не това. Точката се движи когато програмата навигира успоредно на индикатора ...триъгълника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ти показва че нямаш сигнал!

А Тhe Shaman пита за една синя точка,която се движи със стрелката или каквото там си задал да показва позицията ти!

И аз се интересувам от въпросната точка!

(може да е ангелче-пазителче :mrgreen: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

първо anthony ме попита дали хваща сателите.На тази стрелка ми показва че съм в турция

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че тази точица е позицията, която ти се отчита спрямо сателитите, а програмата се опитва да те намести в съответния близък път по който щофираш. Вчера пуснах програмката ей така да си върви, един вид да трупам впечатления от нея и забелязах че при маршрут който ми оказва да завия на дясно а аз продължа направо точката си се мести с мен а количката изчаква малко след което следва преизчисление и пак количката е до точката :Wink: аз така си го обяснявам цялото това нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в къщи съм и никаде не шофирам,първо имах бг карта и с нея всичко беше наред,сега на тази ми показва че сам в турция

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Icco, има нещо такова. Даже по едно време точката остава на пътя а стрелката ми се забива на къра... Сиджис си е Сиджис май, май.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това като се върти значи няма сигнал.

То си и пише горе!

На мен така ми показа че съм в Париж,но като си намери сателитите нещата си дойдоха на мястото.

8bf3e90e48ce059fa71c93bab9987b49

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в къщи съм и никаде не шофирам,първо имах бг карта и с нея всичко беше наред,сега на тази ми показва че сам в турция

Пробвай в мазето. Може и да хване сателити там. Как пък не се научихте какво е това GPS и как работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз да не живея в бомбоубежище, на бг картата ми показваше къде живея без проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе излез малко навън и после пиши ...

Незнам какво ти говори "Търсене на GPS сигнал"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...