Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стийв Джобс излиза отново в болничен отпуск


graver

Recommended Posts

Оригинално писмо от 2011

Team,

At my request, the board of directors has granted me a medical leave of absence so I can focus on my health. I will continue as CEO and be involved in major strategic decisions for the company. I have asked Tim Cook to be responsible for all of Apple’s day to day operations. I have great confidence that Tim and the rest of the executive management team will do a terrific job executing the exciting plans we have in place for 2011.

I love Apple so much and hope to be back as soon as I can. In the meantime, my family and I would deeply appreciate respect for our privacy.

Отбор,

По мое настояване борда на директорите ми разреши болничен отпуск за да мога да се фокусирам към моето здраве. Аз ще продължа да бъда изпълнителен директор и да бъда свързан с главните стратегически решения за компанията. Помолих Тим Кук да бъде отговорен за всички операции. Убеден съм, че Тим и останалите мениджъри ще свършат страхотна работа осъществявайки плановете, които имаме за 2011.

Обичам Apple, толкова много и ще се върна възможно най-скоро. Междувременно моето семейство и аз ще оценим уважение към нашето лично пространство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано се оправи чичо Стив :smile: , но си мисля, че седенето му в къщи ще е полезно за раждането на някоя нова идея или играчка ... "болния" му мозък няма да стои циклейки: NOP NOP NOP NOP ... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много лоша новина. И аз съм го "хранил" заради прекомерната му алчност, но признавам, че в IT индустрията по-добър от него няма.

Съперничи му само Mark Zuckerberg с неговия Facebook.

Да си припомним великите му "три истории" от речта му на церемонията в университета Станфорд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моторът на епъл ни трябва на всички, най - малкото без него, нямаше да го има целият този сеир. Или поне, не по този начин. Мога само да му пожелая здраве и да се връща, иначе няма да е интересно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се замислям ако вземе та "гушне букетчето" d02414f4af657e7f.gif дали няма фирмата да стане по голяма или това ще е края? И понеже съм Hater не мога да му пожелая здраве на еврейчето след като ми е прибрал паричките които съм отгладувал.

P.P. - Цъкайте - до в други ден ако искате! F.... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е грозно. Трий си поста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо, нямам ли право да живея? Нямам ли право да мразя и чувствам? Тези пари които съм дал са изкарани с пот и не са намерени на улицата.Когато ми продаде джейлбрейкнат телефон тогава мога да му пожелая да пребъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако Стиви гушне букета,някоѝ алчен г@з ще продаде Епъл на Бил Геѝтс,ве Моѝ.:unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Владе, никой не те е бил през ръцете да ги даваш за айфон - той не ти ги е откраднал. Срамота бре. Или добро, или нищо - друго е най - малкото неуместно в случая.

П.П. Адаш, Били не е от алчните, замисли се къде е сега и какво прави. И защо Win-a може и да ти се вижда аки, ама никой не те пита какъв софтуер му инсталираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и гаден да е човек, никога не му пожелавай да не оздравее...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те ме погрешно. Не мога да му пожелая нищо на човеченцето!

П.П.- Ако мислите ми са пороци - аз съм грешник!:blush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чак сега разбрах че преминава през битка с рак ( затова и е толкова хилав, болестта го изяжда). И освен да му пожелая да е от 5те % преживяващи рак на панкреаса, друго не ми остава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се оправи. Сигурен съм, че вобще не си поставя границата от 5% да оцелее. Хора с подобно отворено съзнание ги преборват тези болести.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джобс болен и веднага акциите на Епъл падат. Доста е "стабилна" фирмата му :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са временни колебания. Има ги във всяка голяма публична компания... Да не говоря за най-голямата :guitarred:

Каквото и да му се случи на Джобс, там работят страшно много хора, бизнеса е организиран максимално и плановете за следващите години ще се реализират. Възможен е спад на акциите, но това няма да се отрази на компания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Дано да се пребори, защото без него Епъл няма да е същият.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човекът,прави бизнес,търговия,алъш-вериш или както му е името.Затова не е длъжен на никого с нищо.Ще заключва,отключва...каквото реши,пък който иска ще си купи.Всеки носи глава на раменете си.Мисля че трябва да влезе в учебниците,как се правят пари....евала.Да е жив и здрав

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз това не го бях гледал и мога да кажа , че съм очарован. Много ми се издигна тоя човек в очите и мога само да му пожелая да е здрав и дано повече хора да са като него. Това ,че е направил една компания печеливша не е грях , да не говорим ,че е правил няколко технологични революции , който промениха и променят света и то в добра и по-перфектна светлина. Прекланям се пред него и мирогледа му.

А мога да кажа ,че за мен парите дадени за айфон си заслужават , защото малко останаха устройствата , които се правят с цел перфектност, лесна употреба и надеждност. (една издънка се прощава с айфон 4 и антената , като и тя беше преекспонирана и то за това защото се очакваше абсолютната перфектност на апъл).

Дано да е жив и здрав и да ни радва още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах какво имаше в предвид с това stay hungry, stay foolish?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Из нета тръгнаха слухове за проблемите на Джобс. Ето инфо, което за съжаление не мога да преведа в момента: http://www.iphones.ru/iNotes/119042

pic-580x358.jpg

Редактирано от alxx
Нарочно Жоре. Да я виждат, а не да акат на сляпо.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам време, но накратко:

Има обяснения защо везните натежават, че това е Джобс. Бил е засечен до Станфордската болница ("медицинско учреждение", за да бъда дословен) в абсолютно плачевно състояние. Според публикацията, на човека от снимката му остават да живее не повече от шест седмици. Това бил терминалния стадий на рак на "поджелудочной" жлези (този термин го оставям в оригинал, защото не знам какво означава).

В същия момент в коментара се задава риторичния въпрос защо на дясната снимка не са оставили главата, за да се види Джобс ли е или не, както и факта, че той не се движи с Хонда Сивик.

Завършват със следното: "Мислете и решете сами той ли е или не и възможно ли е да станем свидетели на стремително понижаване цената на акциите на Apple за последната година".

:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...