Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Judas Priest 8 юли в София! Maiden 21юни


algor

Recommended Posts

0000110521-article2.jpg

Легендарната метъл група Judas Priest включи и България като част от своето прощално турне Epitaph. На сайта на групата бяха обявени три допълнителни дати, като на 8 юли чакаме британците на стадион Академик. Това означава, че ни очаква як концерт, в който ще участва и още една култова банда Whitesnake.

Все още нито един от българските промоутъри не се е похвалил, че подготвя този концерт. Една от възможностите е двете групи да са хедлайнери на Sonisfere 2011. Неотдавна Петър Петров, шеф на Болкан Ентъртеймънт, обяви, че тази година Sofia Rock няма да се проведе на националния стадион, а ще се търси място с по-малък капацитет. Е, стадион Академик отговаря на тези условия.

Ето и добавените дати:

3 юли, Romexpo, Букурещ, Румъния

8 юли, стадион Академик, София, България

10 юли, Kazlicesme Festival Site, Истанбул, Турция

Източник

Ако не е поредната партенка, мога да кажа само едно: е*аси кефа!

Аз лично ще изчакам официално потвърждение на информацията от някой български промоутър, но това не пречи и сега да се израдвам на новината. rock.gif

пп. Позачудих се дали новината е за нова тема, но не виждам къде мога да я постна. Местете я където прецените, че и е мястото. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е партенка, има го в официалния сайт на бандата. Отдавна чаках това потвърждение, за да знам какво да прая. Бях решил да отида на Sonisphere в Базел, където Джудас преди няколко дни потвърдиха участие заедно с Мейдън и бате Алис Купър. Имах вътрешно инфо, че ще дойдат в България, за което трябва да се благодарим на Цонко. Бях 90% убеден, че ще стане, тъй като Снейк обявиха 8 юли още преди 10 дни, а те вървят заедно тази година. Вътрешното инфо ми подшушна, че ще видим и Мейдън в БГ, също. Дано пак излезе вярно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че не сме ги гледали и тях, но ще се радвам и другите новини да са вярни. Тази година мислех на Download фестивала на Donington Park да се ходи, че там пък какво се е събрало :)

166355_10150167073829202_9875574201_8348775_5331917_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По тази тема искам да попитам това нещо което е показал шамана за къде се отнася, и второ бях дочул че и Disturbed може да идват тук 2011?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено се провежда на Donington Park, Англия. Това е друга тема обаче :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже моите звезди още не ми говорят, вашите за кога са казали за девиците приблизително?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами като им гледам програмата, свободните дати са им между 14-ти и 23-ти юни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена слушах Амебата, във Фрактура май беше, говори, че чакат потвърждение за изненадата на годината. Нищо чудно да видим именно тях:) Дано!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аѝрън Меѝдън помнят каква публика имаха последния път в БГ,стискам палци дано доѝдат :yahoo:

Ох,как ще се разцепим,Жорка :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На 21-ви на Сонисфер фестивалчето :)

Ето гърба на тур тишърта им. Източник мейдън.бг

tourshirt_back.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отсега запазвам в календара датите 20/21 и 22 като 'много зает' за концерта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Сетлист-а на Мейдън:

Ето ви сетлиста на Мейдън:

1. Satellite 15... The Final Frontier

2. El Dorado

3. 2 Minutes to Midnight

4. The Talisman

5. Coming Home

6. Dance of Death

7. The Trooper

8. The Wicker Man

9. Blood Brothers

10. When the Wild Wind Blows

11. The Evil That Men Do

12. Fear of the Dark

13. Iron Maiden

Encore:

14. The Number of the Beast

15. Hallowed Be Thy Name

16. Running Free

5 песни от новия албум. Кофти работа :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушам го вече година и не мога да ги позная.Меѝдън сменят ритъма поне 3-и пъти на всяка песен, а The Final Frontier ми се струва че е правен набързо и не от Стив Харис, а от някоѝ прохождащ новак в рока.

Това си е мое мнение, на някоѝ хора им харесва, само защото са фенове на групата :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че сме фенове ни прави по-критични. Не съм съгласен, че албума не струва, но това пък е мое мнение. Важното е, че ще ги видим пак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Final Frontier е най-слабия албум на Мейдън. И една песен от него ще ми дойде много на концерта им, а ще трябва да изтърпя цели 5. Шаманче, ти май си единствения, койтото го харесва :biggrin: С който да съм говорил го плюе яко. На Ози последния албум Scream е уникално добър, но той изпя само една песен от него на турнето си Scream Tour. Като казах Ози, преди няколко дни прочетох автобиграфията му - Аз съм Ози. Една от най-добрите книги, които съм чел последните 10-15 години, а чета страшно много. Препоръчвам я на всеки фен на рока, Страхотна, Дано дойде в Каварна тази година, както подучух.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте истински фенове не би трябвало да го приемате така :) Естествено е да не е като от времето на Пол ДиАно или началото на Дикинсън и едноименния IRON MAIDEN, но все пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, по-истински фен от мен трудно ще намериш. Половината живот ми е минал на Кравай и музиката беше много голяма част от него. Тук въобще не говоря за стари и нови албуми. Само тези след 2000 година да сравняваш, пак разликата е огромна. Във всеки един има по няколко страхотни хита, а в Brave New World са 90%. Не ми се изреждат дори песни като Rainmaiker, Dance of Death и т.н. От Final Frontier няма една песен, която да е запомняща се. Това е лично мнение, все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...