Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Препоръка за слушалки


Haunted

Recommended Posts

Не можах да открия точния раздел и пиша в този, ако има проблем преместете темата.

В тези дни мисля да си купя нови слушалки и се насочих към AKG 324P. Гледам също така цената да е приемлива, а ако някой пък предлага нещо втора ръка да пише едно ЛС за обявата. Гледам, че тези слушалки в е-bay са 16$, а аз повече от 30лв. не бих да за слушалки. Така че чакам всякакви предложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушалките които ползвам са "KOSS" и са американски.Обаче струват около 150лв.Почти съм сигурен,че тук в БГ никой не ги знае,но това е разбираемо заради цената.В Норвегия и Швеция почти всеки човек е с такива слушалки.Аз съм музикант и се занимавам със студийна дейност и за мен това са слушалките с най-здрав саунд(пробвал съм много други)!Мен ако питаш не си купувай слушалки които се вкарват в ухото(особено евтини) и гледай честотнити характеристики.Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе да имах пари щях да ги дам. На ден слушам над 8 часа музика, но просто това са супер много пари може би след време вече ще си взема наистина качествени. А на мен ми трябват такива "където се пъхат в ухото", защото като излезна за мен е много грозно някой да е с огромни слушалки на главата. В нас си имам едни Altech Lansing и съм доста доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми вземи си такива, които се вкарват в ухото и гледай пак да са Altec Lansing. Много здрава американска марка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента се чудя от АКГ 324 или Razer-a, съвети? Изчетох доста неща и все още не мога да избери, в момента съм с АКГ 312 и съм доста доволен, но е време да ги сменя. Акгто ново е 69лв, а Рейзъра 55лв в технополиси и маркети, но гледам в е-бей акгто е 16$ ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях доволен от AKG. Сега съм с BOSE, но те са доста скъпички, но и разликата в звука е огромна http://www.bose.co.uk/GB/en/home-entertainment/personal-audio/headphones/bose-audio-headphones/bose-in-ear-headphones/index.jsp. Препоръчвам ге на всеки ценител на качествената музика. Много добре са балансирани и са много удобни. Повечето слушалки изморяват ухото и започват да убиват след продължителна употреба. BOSE са измислили нова форма, която е много по-удобна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента се чудя от АКГ 324 или Razer-a, съвети? Изчетох доста неща и все още не мога да избери, в момента съм с АКГ 312 и съм доста доволен, но е време да ги сменя. Акгто ново е 69лв, а Рейзъра 55лв в технополиси и маркети, но гледам в е-бей акгто е 16$ ?

Не се чуди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и аз доста се чудих и си взех модела на RAZER. Много съм доволен. Само за информация- в София ги няма в нито един Техномаркет. Аз си ги поръчах(пак от техномаркет) и ми ги изпратиха от Враца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз се снабдих преди близо половин година с AKG K319 за 100-на лева от ebay.co.uk,вадят прекрасен звук.

Иначе слушалките от комплекта на Samsung YP-T10,колкото и да не доумявам,не отстъпват по нищо на AKG-то и свирят брутално.Някой,ако знае модела да пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж характеристиката на К340 http://www.akg.com/personal/K_340,pcatid,7,pid,103,_psmand,1,show,specs.html

Според мен по нататък е безсмислено да се обсъжда. Честотния обхват и чувствителноста са като на Hi-End колони с отделни суб и пищялка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм със AKG K416P страшен звук аз съм доволен много. Струваха някаде около 120 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Предложете ми слушалки до 100на лева.

http://www.bose.co.uk/GB/en/my-cart/index.jsp Teзи слушалки, при закупуването им, дават втори чифт за 40 евро. Тоест два чифта идват за 240лв. Ако някой иска, да направим комбина, да купим 2 чифта, по 120лв идва единия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Макар и да съм пристрастен към фирмата Bose,ето ти два модела по евтини и според много потребители имащи много по добър звук:

http://www.sennheiser.com/sennheiser/ho ... Open&row=2

http://www.amazon.com/Etymotic-Research ... 71&sr=1-20

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте с Iphone 2G съм и се интересувам дали слушалки skullcandy G.I ще работят на моят Iphone. Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще работят стига да можеш да ги "напъхаш" в жака, който е навътре в корпуса на телефона при 2G т.е. жака им трябва да е с малък диаметър и да е прав (а не Г-образен), ако ли не ще трябва да си вземеш допълнително адаптерче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам AKG-324P и мога да споделя,че за тази цена си заслужават всяка стотинка.

Успех. :D:cool::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ако някой се чуди какви слушалки да си вземе решението е - AKG 324 P. В iStore в София струват 80 лв. , а в ТЕХНОМАРКЕТ са 69 лв. Всеки един цент си заслужава ! ;)

П.П. Бях си купил преди таки АКГ бели , но ги изгубих и веднага на следващия ден отидох до ТЕХНОМАРКЕТ и си купих отново. Зарибявка си е :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От доста време (повече от месец) гледам и сравнявам характеристики в нет-а именно за слушалки...

Спрял съм се на Ultimate Ears...тъй като не видях някой да е написал нещо...моля споделете впечатленията си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не тук е темата! Но за да не отварям нова някой тествал ли е bh-503 на нокия дали са съвместими с iPhone 3G? http://get.bg/catalog/product_info.php? ... s_id=27909

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем. Аз ползвам ВН-501.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На ВН-501 има бутони за регулиране силата на звука и те работят. Няма за преминаване към следваща песен примерно, както е при ВН-503 и не мога да ти кажа дали ще функционират. Не виждам проблем да ги пробваш на място ако не ги поръчваш онлайн. Аз мойте ги пробвах преди да ги купя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...