Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 3 (3.1/3.1.3)


Adamov

Recommended Posts

Здравейте, приятели. Ето че дойде момента, в който сме готови да анонсираме iPhonetic 3 и предстоящата му поява. Разбирам, че за мнозина от вас излизането на продукта се проточи малко, но има неща, които просто не зависят от нас. Разбира се, всички поздравления отиват при VladTheImpaler, бащата на iPhonetic 3, човекът, без чийто упорит труд, това проложение нямаше да бъде факт. Ако наистина харесвате продукта и той по някакъв начин е улеснил употребата на iPhone/iPodTouch може да изкажете благодарноста си под формата на дарение.

iPhonetic 3 ще бъде пуснат официално след 10 дни, като първо ще го получат всички дарили от датата на публикуване на темата, а 7 дни по-късно ще бъде достъпен и за всички останали потребители. Както преди, така и сега, продукта ще се инсталира през Cydia (сорса ще бъде публикуван допълнително). Приложението съдържа няколко промени, които ще се опитам да опиша в няколко реда:

-софтуерна съвместимост - 3.1/3.1.2 iPhone/iPhone 3G/iPhone3GS/iPodTouch

-можете да избирате между Фонетична и БДС клавиатури

-с инсталирането на пакета автоматично в Settings > General > International > Language се появява опцията Български

-по-пълен и качествен превод

-премахва Call Forwarding

-пакета е изцяло преработен, така че старите бъгове са напълно отстранени (за нови, ще свиркате вие)

-в стария пакет имаше проблем, при който след премахване на програмата изчезваше менюто Settings. При iPhonetic 3 този проблем е премахнат напълно

-можете да смените азбучника в iPod (за да се актуализира библиотеката трябва да се смени езика на системата)

-програмата работи значително по-бързо от предшественика си

-при азбучника, когато е с точка, не пропуска буква. Просто точките са сложени за по-добър изглед на самия азбучник

-едно от най-удобните неща (поне според мен) е възможноста на приложението да запазва настройките които вие сте избрали, но не сте приложили. Иначе казано, пускате iPhonetic 3, правите настройките но вместо Приложи, натискате Home бутона. Програмата е направената така, че да помни нещата, които вие сте избирали и при повторното влизане не трябва да избирате отново опциите, а просто да натиснете Приложи.

А сега, за да ви запозная по-отблизо с новия iPhonetic съм ви подготвил и едно малко видео пътешестие.

Линк за директно гледане

Е, приятели, накратко, това представлява новият iPhonetic 3. Остана още съвсем малко до пускането му. BGiPhone Team ви благодари за търпението. След пускането му, ако имате въпроси и забележки, ще се радваме да ги споделите с нас в темата, а ние, както винаги ще се опитаме да ви помогнем за най-кратко време.

За дарения може да ползвате линка даден на тази страница най-отдолу.

Дарения се приемат сaмо чрез PayPal.

Добавете следното репо в Cydia:

- http://cydia.bgiphone.com/

iPhonetic 1.04

Свали

iPhonetic инсталирате последен!

За да ви тръгне трябва да сте сложили пача за подкарване на кракнати приложения. Ако не сте го сложили - във форума има тема как става това - ползвайте търсачката(става въпрос за AppSync или подобни).

Настройките за оператора важат САМО за Мтел и Виваком. За настройки на Глобул се обръщайте към тях, не към мен. Също така забелязах, че превода на AppStore и iTunes Store е частичен. Причината за това е, че само част от нещата се зареждат локално, всичко останало е нещо като web страница. Следователно аз няма как да вляза на сървъра на Apple, че да го преведа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво ! Наистина много ви благодарим . Едно въпросче само - премахва ли Call Forwarding или ще трябва ръчно да се справяме ?

Поздрави .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, много, че толкоз много се стараете за нас потребителите.

Специални благодарности на VladTheEmpire.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Donation Sent (Unique Transaction ID #82X43573M53203214)

Original Transaction

Date Type Status Details Amount

Oct 24, 2009 Donation To Vladimir Savov Completed ... -?5.00 EUR

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета, вие сте невероятни ...

едно въпросче - без да имам претенцията да съм запознат - мога ли да избирам големината на шрифта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления! :clap: Все си мисля, че такова приложение трябва да бъде платено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както е написано в заглавието и в самата тема и в самото видео е казано, само 3.1 и 3.1.2. Който ще иска да използва продукта трябва да бъде с някой от двата фирмуера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми мисля, че е крайно време да се ъпдейтне поне до 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

This email confirms that you have donated ?5.00 EUR to Vladimir Savov (vladimir.savov@gmail.com) using PayPal.

This credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *VLADIMIRSAV".

Donation Details

Confirmation number: 6UM366778P7117925

Donation amount: ?5.00 EUR

Total: ?5.00 EUR

Purpose: iPhonetic

Contributor: Desislav Donchev

Едно голямо БРАВО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задължително се включвам и аз, за този труд в името на нашето удобство

е редно да се дари нещо. Бях много доволен от версията

за предишния ми iPhone 2G, за което отново натиснах Donate.

Donation Details

Confirmation number:51125303HA386140F

Donation amount: ?10.00 EUR

Total:?10.00 EUR

Purpose:iPhonetic

Contributor:Vasil Atanasov

П.С. Логото на оператора е сменено, но без да е фикснат проблема,

който изниква при стария Modem Firmware и версия 3.1.2 за ФЗ, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам този, че в General->About не изписва името на мрежата, към която си се свързал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това не е обаче проблем на програмата вероятно. Всичките хватки със смяна на логотипа е козметична промяна по скоро. Проблем, споменат още с направата на къстамите към съответните версии. В смисъл, че каквато и сим карта да сложиш, все си на М-тел примерно, логото не е взаимосвързано със оператора. Разбира се това не е голям проблем и вероятно ще търпи подобрения от към метода на отключване на GSM модула.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голямо Благодаря и от мен!

Страхотни сте!!!

Donation Details

Confirmation number: 0GW44026GT306062N

Donation amount: ?5.00 EUR

Total: ?5.00 EUR

Purpose: iPhonetic

Contributor: Svilen Stanchev

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...