Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BelotScorer - пишете резултата на белот на вашият телефон


marto1914

Recommended Posts

Здравейте, аз съм ученик в 12 клас от Технологично Училище Елктронни Системи София.Идеята за приложението се зароди, когато на плажа играехме карти с приятели и нямахме в себе си лист и химикал. Писахме резултата на телефоните си, но не беше удобно и така реших да напиша моето първо приложение.

Ще ви помоля за вашите мнения, критики, кое ви харесва и кое не. Предложения какво може да бъде добавено и подбрено.

Скоро очаквайте и iPad версия на приложението.

AppStore.gif

Screenshots:

mzl.ksiwqzvn.320x480-75.jpgmzl.pelikxks.320x480-75.jpg

Редактирано от marto1914
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много по картите, но идеята е добра. Ударих едно рамо в продажбите :)

screenshot20111129at953.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също се интересувам дали може да се пишат кертици за да си го купя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Градскоооо ... остава човека да направи и "Русенска" версия вече ще е прекалено :))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По повод кертиците , аз мислех че само в русенско така ги шляпат, ноооо.............. :D :D

http://www.zemime.com.mk/forums/viewtopic/113659/sort_user/5362106/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво много хитра програмка и аз си я купих. Кога да очакваме iPad версията и универсална ли ще е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво. И аз съм се мъчил да пиша резултатите на телефона поради липса на лист и химикал. А за кертиците, като го прочетох и инстинктивно погледнах града ( с усмивака естествено, че бях сигурен , че е някой от Русенско.)

п.п. Нещо като архив, хронология може ли да има? Възможност да се записват имената на играчите?

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента не може да се записват отрицателни числа, но това ще бъде направено при следващия update. Може да се запазва текущата игра, след като се опитате да започнете нова се показва прозорец, където да изберете дали да продължите играта или да започнете нова. Няма възможност за промяна на имената на отборите, защото досега не съм виждал някой да пише нещо различно от Ние/Вие. Ще помисля да го вмъкна при update.

Браво много хитра програмка и аз си я купих. Кога да очакваме iPad версията и универсална ли ще е?

Ще гледам тази събота и неделя да е готово. Редактирано от marto1914
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ние - враго :)

А какво по дяволите са "кертици"? Някой по-горе беше писал отрицателни числа. В кои случаи се пишат? Когато в началото на играта някой влезе 'вътре' ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един кертик (минус 10 точки) се пише, когато си върте или валат. При контра се пишат два, при реконтра четири.

Изключение е безкоз - четири аса са 400, и кертиците са х2 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех как ми се играе малко "русенски" белот :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да де, ама си във Варна и ше играеш Варнйенски :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Update

Добавено:iPad съвместимост и въвеждане на отрицателни числа(керетици).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 9 месеца по-късно...

Имам въпрос който не е много за тази тема , но се надявам дано ми отговорите .... той е към разработчиците .. проблем ли е да се продават приложения в app store програми от България , защото в гугъл плей се оказа невъзможно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако по подобен начин си се обърнал и към тях, тогава разбирам защо са ти отказали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте, това е новата версия на приложението - https://itunes.apple.com/bg/app/belot-scorer/id482457089?mt=8 . Ще се радвам на всякакви коментари и препоръки към нея :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам няколко въпроса.

Мога ли да сменя стила на имената?

Колко дълга хронология пази?

Понеже играя в 3 различни карета, може ли да направя, три "тетрадки" на които са различните карета?

Във всяка тетрадка (бележник) да помни победи-загуби, на въпросното каре?

Дали може да се споделя с останалите играчи от карето? Нещо като споделен календар.

Това на първо четене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама програмата е за БЕЛОТ а не за война , така че ти не си за тая тема :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам няколко въпроса.

Мога ли да сменя стила на имената? - Ако имаш предвид да не пише "Ние" и "Вие" да

Колко дълга хронология пази? - Колкото игри се играят

Понеже играя в 3 различни карета, може ли да направя, три "тетрадки" на които са различните карета? - ако имаш предвид различни игри да

Във всяка тетрадка (бележник) да помни победи-загуби, на въпросното каре? - да

Дали може да се споделя с останалите играчи от карето? Нещо като споделен календар. - за момента не може

Това на първо четене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марто, понеже съм на телефона, само ме цитира, или има отговор?

Нищо не виждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...