Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BULSATCOM FUSION TV XBMC KODY


zdravko hristov

Recommended Posts

fusion-tv.png

Потребителски имена и пароли повече не се споделят! Следващият поискал в темата, ще получи постоянна забрана да пише във форума.

Приложението, на Bulsatcom което се появи малко повече от месец в Appstore, а така също и в Google play известно като Fusion tv вече е достъпно и за XBMC KODY, което можете да го свалите след като инсталирате следното репо: repo.bg.plugins

След като сте го добавили в хранилището с добавки на Kody намерете и инсталирайте FUSION TV. Вече инсталираната добавка, може да намерите в секция ВИДЕО на KODY. За да може да ползвате добавката трябва да имате: платен абонамент към Bulsatcom за услугата fusion tv, и регистрация в сайта на bulsatcom. След като имате всичко това влизате с потребителското си име и парола. Преди малко го пробвах работи чудесно, дори ми се стори че много бързо зарежда. Това е всичко. Приятно гледане.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 318
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    49

  • zdravko hristov

    41

  • The Shaman

    19

  • pepo1919

    13

След като го свалиш отиваш в Kody система-настройки-добавки-install from zip file-посочваш източника където е файла за инсталиране и готово. След това отиваш на търсачката която е под install from zip file въвеждаш fusin tv след това го инсталираш и си готов. После отиваш във видео намираш bulsatcom add-ons вкарваш user и pass и си гледаш на воля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Булсат нямат нищо общо с добавката. Посочването на източник в първи пост е подвеждащо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото работи супер и на предишни версии на XBMC.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм казал че Булсатком има нещо общо с добавката. Просто дадох линк като инфо за самата тяхна услуга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Беше писал, че са източник и victor11 e прав, но вече е коригирано.

Услугата е важна. Ако нямаше услуга, нямаше да има и добавка. :smile:

Имат повече канали от мойта кабелна (най-ниският план), та може да се простя с нея и всичко само през смарт тв-то да пускам.

В една друга тема, доста се рева за това някой да направи репо, сега пък услугата била по-важна....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е във файла!Аз го свалих,зипнах го отново но не успявах да го копирам на Apple TV!За първи път ми се случва!Копирах го на капсулата и от атв-то посочих пътя до там;)install from zip и готово;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления - отлично приложение.

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък изобщо не мога да вържа TV-то с капсулата през Kodi :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш по-късно може да го мъчим;)Аз успях с IP през SMBA;)Тънкостта е,че в user пишеш administrator, а не guest;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм имал проблем с логването. Иначе инсталацията я направих като копирах зип файла директно на Apple TV.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен файла изобщо не става. Ако има някой да ми прати направен ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май няма общо с HD, а и не виждам по настройките опции за по - високо качество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо си е зле, но това все пак е мобилно приложение.

Много си е добре;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно очите ми не са се възстановили още.

А може и да имам прекалено високи критерии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф:

Като гледаш на 50", става ли по-твърд? Не, че нещо ама го изтъкваш във всеки пост, свързан с тв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми, той и АлГор сигурно се кефи, че гледа на 60", ама не ми е направило впечатление да го споменава навсякъде.

П.П. Не се дразня, ама поне съм пич, ще ти спестя цитирането на няколко човека видяли коментарите ти. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с качеството на каналите се забелязва видимо да се надяваме че е от самата добавка може в следващите update разработчика да направи нещо по въпроса но въпреки това става за гледане макар и HD да не е това което искаме да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще разчита на тази добавка като основен източник, но за резервен вариант е просто перфектна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината е така. На таблета и на компа направо спи, но на тв с голям екран се вижда разликата. Аз съм с Bulsatcom и Vivacom но за жалост в Чепинци няма подръжка на IPTV на нито една от двете телевизии. Това е единственото решение. Прави се разликата.

Но е решение и то голямо

Казвам го по отношение на HD каналите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...