Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Помощ за Microsoft Remote Desktop


Wayward

Въпрос

Някой има ли опит с приложението и свързвал ли го е към Windows 7.Четох туториали,гледах клипчета,но накарая всеки път ми излиза грешна парола или потребителско име.Доколкото разбирам аз си задавам потребителско име и парола,но не успявам да св свържа. Намира компютъра,давам Accept,което значи че съм успял да пусна Remote-a на пс-то.Отворен съм към всякакви мнения и съвети.Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Цитирането на предходен пост се счита за спам.

Ползвам редовно. Не съм забелязал нещо по-специфично, от RDP от Windows към Windows.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За пръв път се опитах да го използвам днес.Можеш ли да ми дадеш насоки къде е възможно да бъркам.Както прочетох в ръководствата влязох в System и позволих Remote Desktop.Още на едно място както пишеше го позволих.Къде според теб може да бъркам?Дава ми грешен user или парола.Не ги ли сетвам аз от приложението,защото така видях на един клип в тубата или бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трябва да въведеш потребителското име и паролата за Windows-а, няма как ти да ги настройваш от приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трябва да имаш User/Password за Windows-а на Remote компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така и предположих,но не можах да видя къде да намеря паролата.По принцип компа е без password означава ли че трябва да сложа задължително за да използвам RD?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробва ли да не въвеждаш нищо в полето за парола? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако не става без парола сложи някаква. Никога не съм бил без парола и не мога да ти кажа дали ще стане ако Win-а няма парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да пробвах да не въвеждам нищо.Не е активен бутона.Значи да сетна парола за user на windows и би трябвало да стане.Ок ще го направя и ще кажа какво е станало.Благодаря за всички съвети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...